Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By MaxTime
      Główną nagrodą w naszym konkursie będzie zegarek CASIO G-SHOCK Model GBA-800! Nagrodą za drugie miejsce zegarek CASIO G-SHOCK Model GBD_800
      ...ale to od Was będzie zależeć w jakim kolorze! 

Głosowanie trwa do końca tygodnia!
      https://www.konkurscasio.pl/?fbclid=IwAR1cOTbyxo8g0iC8KpK-760X-Wqs3JoYsSh9Gvbj7NYX8O5PlIngY18TxeI
    • By Hajfa
      Witam, szukam męskiego zegarka w cenie ok 600-700 zł. Zależy mi na tym, by był uniwersalny i miał czarną tarczę. Znalazłem kilka modeli, lecz nie mogę się na żaden zdecydować. Co do mechanizmu, wybrałem kwarcowy ale może też być automatyczny, o ile w tej cenie znajdzie się coś porządnego.

https://fabrykazegarkow.pl/zegarek-bering-classic-13139-466

https://www.mastersintime.pl/skagen-jorn-large-skw6422.htm

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-roamer-classic-line-70985641-57-07

Który z nich sprawdzi się najlepiej? A może lepiej poczekać i zainwestować w coś lepszego?
    • By karola1445
      WItam, wiem ze pewnie jest tu milion takich tematów, ale naprawde czuję się w temacie nie do końca pewnie i myślę między trzema zegarkami i nie mogę się do końca zdecydować. Ludzie rożnie mówią. Zastanawiam się między Beringiem, Hanową i Adriatica. Bardzo proszę o podpowiedź. Moj budżet do 500zł. Nadmienię, że chodzi o damski zegarek, słyszałam ze szafirowe szkło powinno przeważyć ale niektórzy mówią, że lepiej postawić na szwajcarską jakość. 
      Pozdrawiam i dziękuje z góry za pomoc:)
    • By Krokodyl Tik-Tak
      Szanowni Koledzy!

Nazywam się Łukasz Radziszewski. Jestem artystą i od kilku lat aktywnym uczestnikiem Forum. Przygotowuję właśnie projekt „Słońca”.  Polega on na budowie zupełnie nowego, niespotykanego, czasomierza. Dzięki temu w trakcie trwającej dwadzieścia cztery godziny wystawy, uda się zatrzymać upływ czasu. Jestem zaszczycony, że Klub Miłośników Zegarów i Zegarków zechciał zostać Oficjalnym Partnerem wydarzenia. 

Punktem odniesienia jest tu tytułowe słońce. Wytyczyliśmy globalny szlak, wzdłuż wszystkich stref czasowych dookoła Ziemi. To sieć miejsc, na kilku kontynentach, z których jednego dnia, 23 września nagrane zostaną wschód i zachód Słońca.

Płynne przeskakiwanie do następnych stref i połączenie ze sobą wszystkich filmów "na żywo", umożliwi stworzenie ciągłej projekcji. Słońce dosłownie zatrzyma się nad horyzontem. W jednym miejscu, na dwóch dużych ekranach, pokazane zostaną bliźniacze filmy, ukazujące oddzielnie o wschód i zachód. 
      Więcej informacji w dokumencie pdf. (...)

Projekt wszedł teraz w ostatnią fazę działań. To odpowiedni moment, bo każdy z nas może już przewidzieć co będzie robił za trzy tygodnie, 23 września. Wspólnie z KMZiZ szukamy osób, które zechciałyby nagrać krótki, 20 minutowy film wschodu i zachodu Słońca. Może być słabej jakości, wręcz takiej oczekujemy. Wystarczy telefon czy tablet, dostęp do Internetu (i jakaś podpórka). Dzięki temu można transmitować słońca w miejscu, w którym się aktualnie znajdujecie. Prosta rzecz, a kluczowa dla projektu. 
      Wiadomo, że nagranie na żywo może się nie udać. Dlatego chcemy zabezpieczyć siebie i Was w zapasową kopię, którą ewentualnie będzie można odtworzyć. Prosilibyśmy Was o nagranie filmów parę dni wcześniej i przesłanie materiału do nas.

Więcej informacji już wkrótce. Obserwujcie temat i pomyślcie czy nie macie kogoś np. w Rosji, Kazachstanie, Chinach, Australii, Alasce albo nawet gdzieś w Europie. Im bardziej egzotyczne miejsca, dziwne wyspy, tym lepiej! 

Łukasz & KMZiZ

Słońca, PL, Łukasz Radziszewski.pdf
    • By Mateusz B
      Chciałbym Wam dziś pokazać ciekawego divera. Nowa niezależna marka, niedługo będą próbować swoich sił na Kickstarterze. O tyle fajnie, że nie jest to kolejny badziew pokroju mvmt zrobiony z plastiku. Podają cenę 249$ , co przy parametrach zegarka wydaje mi się bardzo przystępną ceną- automat (NH35a w tańszej wersji lub swiss made sw200 w droższej), szafir, 300m, dobra luma, ciekawe paski. Na ich fb i stronie www więcej szczegółów  naviswatches.com , na FB: Navis Watches

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.