Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hento

MARC & SONS Diver MSD-024

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie o MARC & SONS Professional automatic Diver watch Reference MSD-024. Jakie opinie o tej marce?

Podobny do znanego rolexa, fajnie łączy kolory.

https://www.marc-and-sons.com/en/marc-sons-msd-024-exclusive-automatic-diver-s-watch-30-atm-date-made-in-germany/our-collection/diver-watches/a-19935/

 

Plusy, minusy.  Proszę o opinię, a możę jest alternatywa?

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania. Interesuje mnie model msd-019

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem zegarek tej firmy konkretnie model MSD 019, na Miyota 8215 - obecnie już raczej nie dostępny...

Solidnie zrobiony zegar, jakość wykonania koperty i bransolety na poziomie wyższym niż Steinhart, Certina, czy Doxa, tarcza świetna głęboka czerń, minus w tym modelu to lekko inny kolor lumy na tarczy i wskazówkach - ale 019 to były początki tego mikro-brand'u. Obecnie sam się zastanawiam czy nie "przygarnąć" jakiegoś zegara tego producenta tym razem na 9015.

 

DSC00855.jpg

 

DSC00864.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

INV8926OB_MED.jpg

 

MSD-044-BL22-0-18270-0.jpg

 

 

 

Zobaczyłem i od razu skojarzyłem z invictą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem zegarek tej firmy konkretnie model MSD 019, na Miyota 8215 - obecnie już raczej nie dostępny...

Solidnie zrobiony zegar, jakość wykonania koperty i bransolety na poziomie wyższym niż Steinhart, Certina, czy Doxa, tarcza świetna głęboka czerń, minus w tym modelu to lekko inny kolor lumy na tarczy i wskazówkach - ale 019 to były początki tego mikro-brand'u. Obecnie sam się zastanawiam czy nie "przygarnąć" jakiegoś zegara tego producenta tym razem na 9015.

 

DSC00855.jpg

 

DSC00864.jpg

Daido a nie wiesz gdzie robione są te zegarki. Czytałem gdzieś ze produkcja odbywa się w Chinach.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daido a nie wiesz gdzie robione są te zegarki. Czytałem gdzieś ze produkcja odbywa się w Chinach.

 

Całkiem możliwe że w Chinach, to największy na świecie producent zegarków i części do zegarków - niestety jeśli Ci to przeszkadza i nie chcesz zegarka który ma cokolwiek wspólnego z Chinami, to masz do wyboru niektóre modele Orienta, Seiko modele premium Casio, Citizena i wszelkie szwajcarskie in house ale te ostatnie to tak od 20 tys PLN się zaczynają - tak że luzik...  ;) 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.