Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

S-3

Brak możliwości wysłania PW

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, możecie mi podpowiedzieć co się mogło stać. Chodzi o to, że od paru dni nie mogę wysłać do nikogo (jako pierwszy) prywatnej wiadomości, bo przy osobie do której wysyłam pojawia mi się BLOCK. 

Tak samo w dziale bazar nie mogę nic napisać w wątku w którym, ktoś sprzedaje zegarek

W związku z powyższy proszę o jakieś wskazówki, bo sam nie mogę wysłać żadnego info do administratora.

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż screeny jak to wygląda. Na Twoim koncie nie widzę żadnych blokad.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak samo w dziale bazar nie mogę nic napisać w wątku w którym, ktoś sprzedaje zegarek

 

To akurat tak ma być. Nie pomagał zakaz regulaminowy, którego jak widać nie znasz, wprowadzono blokadę programową.

 

To są przypadkowe osoby? Bo mogą sobie wyłączyć komunikator w ogóle, mieć go przepełnionym, albo zablokować przychodzenie wiadomości od określonych użytkowników.

Napisz coś na próbę do mnie.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim koncie nie ma żadnych ograniczeń. Zalogowałem się na Twoje konto (bez znajomości hasła, spokojnie) i mogę pisać w dziale sprzedam:

 

2017-03-16_19-39-34.png

 

Także problem leży w innym miejscu niż forum, np. przeglądarce. Analizuj sytuację u siebie.


Tak samo w dziale bazar nie mogę nic napisać w wątku w którym, ktoś sprzedaje zegarek

Bo to nie jest możliwe. W dziale Sprzedam NIE komentujemy nie swoich tematów.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z napisaniem PW do kogoś ogłaszającego się np ze sprzewdażą zegarka. Nie wiem od kąd problem istnieje bo nigdy nie pisałem prywatnych wiadomości.

Ostatnio chciałem zanabyć dwa zegarki i dopiero dostrzegłem problem z tym związany.

Napisałem nawet o tym w dziele HAMILTON na str.145, nie mam opcji WYŚLIJ WIADOMOŚĆ, wiadomo dlaczego??, jestem zablokowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście, nie masz "przycisku" wyślij wiadomość. Sprawdź w panelu uzytkownika, czy sam kiedyś nie wyłaczyłes PW..


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzięki Panowie, teraz wszystko działa, jak należy.

 

Ale wcześniej na pewno sam sobie tego nie wyłączyłem, nigdy nie grzebałem w w swoim profilu/panelu użytkownika, nigdy nie miałem potrzeby pisania ani na forum ani na PW.

Teraz, jak już dorosłem do kupna poważniejszych zegarów to dopiero zauważyłem ten problem.

 

Jeszcze raz dzięki za szybką interwencję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie odpisywałeś na PW bezpośrednio z maila, a nie na forum i musiałem Ci wyłączyć.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się dołączę do podobnych problemów.

Nie mam możliwości zabierania głosu w dziale "Sprzedam". Chciałem zgłosić akces nabycia i ... nie mam takiej opcji...

Mam wyłączoną taką opcję czy jakiś inny problem?

Robert


Tempus fugit - aeternitas manet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem - piszesz w temacie o problemie z PW, że nie masz możliwości pisania w dziale Sprzedam. Coś tu jest nie tak.

 

Sumując - w dziale Sprzedam nie można odpowiadać. Do kontaktu ze sprzedającym służy system PW.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko jasne. Przepraszam za zamieszanie. Napisałem PW do jednego ze Sprzedających, ale on nie odpowiada. Wzorem starych przyzwyczajeń chciałem napisać w wątku głównym, a tu... "w dziale Sprzedam nie można odpowiadać".

Przepraszam - to ja jestem nieogarnięty...

I sorki za zawracanie głowy...

Robert


Tempus fugit - aeternitas manet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo (vide regulamin) nie można, od dłuższego czasu założona jest blokada.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.