Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość earthisflat

Zegarek z niebieską tarczą do 2500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

SSA303, ale trochę więcej się dzieje na tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość earthisflat

Znalazłem dziś takie cuś na profilu Certiny na fb. Nie wiem nawet czy to automat, ale wygląda obłędnie. Oby tylko cena była przyzwoita.

 

17498978_1354359611274341_72835755546839

 

Doszedłem też do wniosku, że podobają mi się tarcze w kolorze beżowym, czy też szampańskim. Ogromne wrażenie zrobił na mnie Atlantic Worldmaster 53654.41.95R, ale ta jego ETA jest ponoć gorsza niż 2824, pomijam, że jest to zegarek tylko nakręcany. Brak też datownika, trcohę szkoda. Jak znacie coś w tym guście to możecie się podzielić ;) Nie interesują mnie tarcze białe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość earthisflat

A co myślicie o tych zegarach? Głównie o tym drugim, bo zmieściłbym się w budżecie, pierwszy w Polsce prawie 3k i raczej nie idzie go taniej kupić za granicą.

https://www.massdrop.com/buy/atlantic-worldmaster-original-automatic-watch WARIANT 53754.41.95R

https://www.massdrop.com/buy/atlantic-worldmaster-big-original-watch WARIANT 52752.41.95

Myślałem jeszcze nad Eposem https://www.karkosik.pl/sportive/344-epos-sportive-3413131961630-diver.html ale to chyba jednak dla mnie za drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie Eposy i OS-y zdecydowanie najładniejsze. Może warto chwilę jeszcze poczekać i kupić pierwszego Eposa? Moim zdaniem na tle pozostałych zaprezentowanych pozytywnie się wyróżnia. Zwłaszcza w porównaniu do Tissotów, wydaje się być zdecydowanie najbardziej harmonijny. Może to dlatego, że przypomina Seiko, ale to z pewnością nie jest wada.

 

Poza tym ciekawy dekiel, świetne wskazówki i indeksy trochę jak DJ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość earthisflat

Jak na razie Eposy i OS-y zdecydowanie najładniejsze. Może warto chwilę jeszcze poczekać i kupić pierwszego Eposa? Moim zdaniem na tle pozostałych zaprezentowanych pozytywnie się wyróżnia. Zwłaszcza w porównaniu do Tissotów, wydaje się być zdecydowanie najbardziej harmonijny. Może to dlatego, że przypomina Seiko, ale to z pewnością nie jest wada.

 

Poza tym ciekawy dekiel, świetne wskazówki i indeksy trochę jak DJ ;)

Jeśli chodzi Ci o tego Eposa 3411, to niestety nie ma opcji. Nie chodzi tu o brak funduszy,a jakby to powiedzieć, o brak zezwolenia :P Kobiety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jeszcze aktualne, ale znalazłem taka perełkę:

post-94977-0-90035300-1492418592_thumb.jpg

w Jomashop w promocji 749$, wydaje się ciekawą propozycją, 80 godz. rezerwa chodu, z certyfikatem COSC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.