Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

adiblue

niedrogie pudło na zegarki...

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam czegoś w temacie.Cena do 500PLN

Przeszukałem całe podforum i nic konkretnego nie znalazłem.Pudło ma być nie za wielkie,tak na 4-6zegarków.Najlepiej z wydzieloną komorą na paski,narzędzia czy bransolety.Najlepiej drewniane ze szklanym wiekiem.Zważywszy na podaną wyżej kwotę winder pewnie odpada :)

Znalazłem w sieci coś takiego:

 

0500bm_gr.jpg

 

cena około 100Euro z przesyłką.

Jest te z coś takiego w podobnej cenie.

IMHO wygląda dużo lepiej niż te pierwsze,ale za to komora na akcesoria nie wydaje sie zbyt pojemna.No i poduchy są obszyte materiałem,a nie skórą jak w pierwszym pudle.

 

0500am_gr.jpg

 

produkty z tego sklepu:

 

http://www.watch-tool.de

 

Ktoś zna/ma/używa?Może inne propozycje?

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję,o coś takiego mi chodziło :)

no i cena dużo przystępniejsza.

Akurat,miejsce na sześć zegarków plus akcesoria w trzech dolnych przegródkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejrzałem całą ofertę i chyba twoja pierwsza propozycja mi najbardziej leży :)

ciekawe też są pudła z szufladką

n3s.jpg

 

zwłaszcza to

m3.jpg

szkoda,że nie ma czegoś po środku - tak na sześć sztuk na poduchach plus szuflada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wybrałem :D

model na 9 zegarków z czego 6 na poduchach.

Wysyłka mimo zapłaty za kuriera opóźniła się czym sklep stracił dużo w moich oczach.Ale za to jakość pudła mi to zrekompensowała :D

Również zabezpieczenie pudła na czas transportu było wzorowe.

Mimo opóźnienia kontakt mailowy ze sklepem był bardzo dobry.

Więc w ostatecznym rozrachunku sklep polecam i pomimo pewnych zgrzytów kolejne pudło też kupię w tym sklepie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemiecki ebay, za 100€ sa swietne skrzynie na 100 sztuk na poduchach :shock: ale chyba chcesz mniejsza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość libero
niemiecki ebay, za 100€ sa swietne skrzynie na 100 sztuk na poduchach :shock: ale chyba chcesz mniejsza :D

 

mozesz linka pokazac :D nie znam niemieckiego i troche mi trudno bylo by szukac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka zdjęć na szybko

 

post-3393-0-65579000-1330660468.jpg

post-3393-0-51306600-1330660470.jpg

post-3393-0-19288900-1330660472.jpg

post-3393-0-71543800-1330660473.jpg

 

trochę wrażeń:

1. odstęp pomiędzy szybą a poduchami jest wystarczający nawet dla grubaśnych czasomierzy na mega grubych paskach.

2.na czas transportu wewnętrzna wkładka zabezpieczona jest pianką.Ja tą piankę sobie zostawiłem.Nadaje się ona doskonale także do zabezpieczenia zegarków przed uderzaniem o szybę w trakcie transportu wypełnionego zegarkami pudła.

3 zapięcie jest solidne.Języczek zapięcia blokowany jest za pośrednictwem kulki (tzw detent ball).Nie wygląda na to by kulka miała się szybko(wogóle?) wytrzeć.Daje duże poczucie pewności co do jego prawidłowego działania.Nie ma możliwości by zapięcie otworzyło się samoistnie nawet podczas transportu.

4 materiał tapicerski przypomina welur,ale wygląda na syntetyk.

5 znalazłem kilka niedoróbek,ale tylko po bardzo wnikliwej analizie.Są to mankamenty jakich na codzień nie zauważa się.Np listewki trzymające szybę są zamocowane nie za pomocą kleju lecz mikrogwózdków.Po tych gwózdkach zostały otworki(same gwózdki są bezłepkowe(najprawdopodobniej są to gwózdki o specjalnej karbowanej powierzchni trzymającej dwa połączone elementy niczym śruba).Może to i mniej estetyczne od kleju,ale na pewno solidniejsze.

6 od spodu podklejono we wszystkich rogach podkładki z gumy.Dzięki nim pudło postawione na śliskiej powierzchni nie będzie się ślizgać.Dodatkowo wyłumiają one hałas np kiedy późnym wieczorem nieopatrznie zatrzaśniemy wieko czy podczas stawiania pudła na innym meblu :D

7 dolne przegródki mogą pomieścić kolejne trzy zegarki w pozycji leżącej.Komory są wystarczająco wysokie by pomieścić najgrubszy zegarek lub np kilka pasków - jeden na drugim.Więc jeśli kiedyś zdecyduję się umieścić tam jakiś czasomierz nie będzie kłopotu by spiętrzyć paski umieszczając je razem w jednej przegrodzie.

8 w zamian za udostępnienie jednego miejsca na zegarek żony zaskarbiłem sobie jej przychylność i akceptację dla nowego nabytku :D

 

Jak pisałem wcześniej jestem w 100% zadowolony z zakupu.Za tą cenę nie spodziewałem się otrzymać pudła nawet w połowie tak solidnego i równie dobrze wykonanego.Ma w sobie to "coś" co sprawia,że mam wrażenie obcowania z przedmiotem ekskluzywnym,a nie tylko takowy udającym.

 

Pozdrawiam

 

adiblue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.