Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

TAG Heuer Link – Basel 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Casualowo-sportowa kolekcja Link obchodzi w tym roku 30. urodziny. Przygotowane na tę okazję zegarki otrzymały przeprojektowaną kopertę ze stali połączoną z bransoletą o charakterystycznych ogniwach w kształcie litery S.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie na minus. Bransoleta rozszerzająca się ku kopercie to zaprzeczenie Link'a. Jak kolekcja rocznicowa ma być zgwałceniem pielęgnowanego od lat konceptu to ja dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydactwo.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie zgadzam się z moimi przedmówcami , uważam , że seria Link dawno już powinna być gruntownie zmodernizowana i właśnie takie smaczki jak rozszerzająca się bransoleta nadają nowemu Linkowi uroku , a tarcza i koperta mają bardzo dobre proporcje , wielkość koperty jest optymalna ,cena po uwzględnieniu rabatu to może nie wielka okazja ale na pewno skalkulowana w miarę uczciwie. W skali szkolnej wyceniłbym na ocenę dobrą +.Wróżę temu modelowi dobrą sprzedaż , przynajmniej w Europie Zachodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie przekonuje.Jakieś takie bez emocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doswiadczenia powiem ze modele Link na zywo wygladaja duuuuzo lepiej, cos jest w tym ze na zdjeciach nie robia nigdy wrazenia....
Nie wspomne juz o tym jak sie zalozy na reke.

Mi sie podoba ta przemiana, ale wyrzucenie bezel(a/u?) daje jakby bardziej damski look....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już jaka będzie cena?

widzialem cos w okolicy 10-11k PLN, czyli tyle co poprzednik - jest juz chyba na stronie taga z cena reko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za info, jeżeli na żywo wyglada co najmniej tak dobrze jak na zdjeciach to cena dosyć rozsadna. Z niebieska tarcza bardzo mi sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za info, jeżeli na żywo wyglada co najmniej tak dobrze jak na zdjeciach to cena dosyć rozsadna. Z niebieska tarcza bardzo mi sie podoba.

widze biay meski na stronie a niebieski damski - mesi 2600 euro czyli taniej o 500 niz zeszloroczne co ciekawe, ja mam model 2015 i tez w okolicy 2500 nadal stoi

https://www.tagheuer.com/en/watches/link-watch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.