Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Skyline96

interesujący Fossil

Rekomendowane odpowiedzi

 

cześć, mam pytanie czy po tych zdjęciach jesteście w stanie stwierdzić jaki to model Fossila oraz czy zegarek jest nowy i oryginalny?  Z tego co wiem to zegarek to "kwarc"

 

375716119_1_644x461_fossil-wolomin.jpg 375716119_3_644x461_fossil-zegarki.jpg375716119_2_644x461_fossil-dodaj-zdjecia375716119_4_644x461_fossil-moda.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nawet jeśli oryginalny to nie rób tego nie kupuj tego zegarka, zdecydowanie nie warto. Poczytaj forum, znajdziesz masę porad jaki zegarek wybrać, na jakie firmy zwrócić uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze kojarzę, to, to coś ma mechaniczny sekundnik tylko. Reszta kwarc.

Ma sprawiać wrażenie zegarka mechanicznego nim nie będąc.

Odpuść sobie ten dziwny twór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. Dostałem nazwę modelu i już "mi przeszło".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze kojarzę, to, to coś ma mechaniczny sekundnik tylko. Reszta kwarc.

Ma sprawiać wrażenie zegarka mechanicznego nim nie będąc.

Odpuść sobie ten dziwny twór.

 

Sama koncepcja połączenia dokładności kwarca z "płynącym" sekundnikiem występuje w wielu modelach zegarków i nie jest niczym złym.

Natomiast faktycznie Fossil jako marka zbiera raczej słabe noty, owszem starają się w kwestii designu ale pewna jego specyficzność to chyba jedyna ich zaleta. 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarc z płynącym sekundnikiem... Bulova.

A nie mechaniczny sekundnik i kwarcowa reszta.

Albo kaliby seiko spring drive. Ale to już lecę z ceną e kosmos. I to można nazwać kwarcowym mechamikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nawet jeśli oryginalny to nie rób tego nie kupuj tego zegarka, zdecydowanie nie warto. Poczytaj forum, znajdziesz masę porad jaki zegarek wybrać, na jakie firmy zwrócić uwagę.

 

A z jakiego powodu zdecydowanie nie warto kupić tego modelu? Fossil, o ile nie jest firmą stricte zegarkową to jednak robi je nie najgorsze (Fossil group skupia m.in  marki Skagen i Zodiac a robi licencjonowane zegarki m.in dla Armaniego, Michaela Korsa czy też Marca Jacobsa. Miałem ten zegarek przez pewien czas i wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie, sprzedałem go zresztą koledze z forum który również był bardzo zadowolony. Dokładając do tego cenę (nowy to ok 700-800zł) a ja używkę na forum kupiłem za 300 coś o ile pamiętam to moim zdaniem bardzo fajny zegarek zważywszy na nietuzinkowy wygląd i tarczę pół skeleton. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałem wyżej. Udaje coś czym nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już Twoja subiektywna opinia, z którą pozwolę się nie zgodzić. Bo o ile nie raczej staram się unikać zegarków firm modowych, to ta seria do mnie akurat przemawia. Pod względem jakości i ceny ciężko coś zarzucić. A w tym przedziale cenowym to fajna opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jego cenę można mieć naprawdę porządnego mechamika z szafirem i rezerwą chodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jego cenę można mieć naprawdę porządnego mechamika z szafirem i rezerwą chodu...

Popieram.

Do tego jeżeli wyrażamy subiektywne opinie to ten zegarek jest po prostu brzydki. Nawet gdyby to był patek to i tak by mi się nie spodobal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W załączniku jest zdjęcie dekielka, a model to me1097. Co myślicie na temat Seiko SNDF85, które jest w bardzo dobrym stanie?

 

post-96700-0-97626000-1490286226_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko jak najbardziej warto, jak w dobrym stanie to brać, będziesz pan zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już Twoja subiektywna opinia, z którą pozwolę się nie zgodzić. Bo o ile nie raczej staram się unikać zegarków firm modowych, to ta seria do mnie akurat przemawia. Pod względem jakości i ceny ciężko coś zarzucić. A w tym przedziale cenowym to fajna opcja.

Odnosisz się do ceny sklepowej, czy swojej ceny zakupu używki?


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Seiko SNDF85 posiada neobrite ? Macie może jakieś fotki w ciemności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O lume pytasz? Posiada. To nie nurek, więc będzie świecić, ale bez cudów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tego chrono dasz na chwilę pod lampę, to zabłyśnie jak ta piątka.

Piąteczka też była pod lampą. Ona nie ma tak mocnej lumy jak donrze pamiętam ( koledzy poprawcie jeśli się mylę) .

Taki efekt utrzyma się kilka minut, potem spadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta piąteczka też się mieści w moim budżecie, ale wolę trochę większą tarczę. Ogólnie to prezentuje się bardzo ładnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jaki masz budżet.

Załóż temat w odpowiednim dziale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że, powinienem założyć, ale kurczę temat przyciągnął zainteresowanych. Budżet ~ 500+  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Chou
      Witam, na sprzedaż lądują fajne zegarki w dobrym stanie- Fossil Arkitekt FS-4128 i Pobieda pasiasta, w pięknej, uważam najładniejszej wersji kolorystycznej.
       
      Fossil: stan 8/10, piękny i rzadki już model, jedynie końcówka paska wydaje się lekko zmęczona. Bardzo fajny klasyczny model, na co dzień i do koszuli pod garnitur.
      Pobieda: stan 6-7/10, mechanicznie chodzi, dokładności nie badałem, ale na ręku wskazywała dobrze czas, pasek bez szlufki (może jakąś bym znalazł), raczej do zmiany lub poprawek, należy traktować jako gratis.
       
      Cena za komplet:  250 zł
       
      Cena na sztuki:  Fossil 150 zł,    Pobieda 130 zł
       
      Wysyłka:  15 zł paczkomat/dpd lub odbiór w Gdańsku.
      Zachęcam do kontaktu, pozdrawiam.


    • Przez Putny
      Witam wszystkich, zainteresował mnie zegarek z ogłoszenia i jeśli można prosić o pomoc w potwierdzeniu autentyczności to będę wdzięczny. Niby nie pieniądze, ale po co wyrzucać w błoto...
      https://www.olx.pl/oferta/polautomatyczny-zegarek-fossil-CID87-IDAV9aJ.html
    • Przez Nazek
      Witam,
      poszukuję zegarka analogowego na skórzanym pasku. No i tutaj kończą się moje kryteria.
      Budżet wstępnie miał być do 500 zł, jednak bardzo spodobały mi się 3, trochę droższe propozycje, więc poszybowałem do max. 800 zł.
       
      Proszę o pomoc w zdecydowaniu się na jeden z nich, podanie za i przeciw.

      Fossil: zawsze chciałem szkieletora, choć ten nie jest najpiękniejszy, na + automat. Jednak szkiełko tylko mineralne, ogólnie wg. mnie najsłabszy z tej 3, ale warty uwagi:
       
      https://www.zegarek.net/zegarki/fossil/zegarek_fossil_me3099.html
       
      Casio: już prawie klikałem kup teraz, ładny, szafir, 100m, no i solar:

      https://www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_efs-s530l-5avuef.html
       
      Adriatica: trochę sentyment do marki, bo niedawno umarł mi ich zegarek po 8 latach noszenia.
      Z całej 3 jest wg. mnie najładniejszy (przez niego nie kupiłem casio ) ma szafir, ale przeszkadza mi trochę, mechanizm kwarcowy zamiast solara, czy automatu:
       
      https://www.zegarek.net/zegarki-adriatica/zegarek-a8271.r254qf
       
      Jednak odpada, przyciski są niebieskie, nie pasuje mi to zupełnie.

      za to ciekawy jest też inny fossil:

      https://www.zegarek.net/zegarki/fossil/zegarek_fossil_me3110.html
       
      Proszę o wypowiedzi, który zegarek byście wybrali i dlaczego
    • Przez Dayzera
      Witam. Zastanawiam się jaki pasek będzie najbardziej pasował do zegarka Fossil Grant FS4736IE. Chciałbym wymienić na pasek ponieważ nie czuję się zbyt komfortowo nosząc bransoletę.  
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.