Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Robnyc

Gdzie kupic dobry uzywany samochód?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja słyszałem o sytuacjach, że nowe auto jak spadło z lawety potrafili w jakimś salonie wyklepac i sprzedać jako funkiel nówkę. ;P

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co toaki budżet wystarczy? Na Skodę Fabię Kombi 110km z automatem? ;] Czy to jeszcze za mało? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brac u dealera z opcja odkupu. Okresl ile +-auto będzie przebiegu miesięcznie i na jaki okres i tyle. Można dojść do porozumienia. Salon pewniejszy niż cala reszta. A z tym budżetem można wybierac- toyota, nhonda, nissan, subaru....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej uczciwy jest dealer i używane auto z polskiego salonu niż handlarz z odpicowanym gruzem pt Helmut płakał jak sprzedawal :D.

Potencjalni kupcy przed zakupem okazji od niemca powinni sprawdzić jakie są w Niemczech ceny "ich okazji" i zapytać skąd ta okazja jak handlarz musi jeszcze na tym zarobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, szczerze odradzam zakupy w komisach wszystkich! od handlarzy, samodow spoza Polandii, oraz przysalonowych uzywanych to sa zlomy! Kto daje salonowi auto za ktore moze wziac 8.000 zl wiecej sprzedajac prywatnie.Tylko samochody z pl salonu, ogloszenia prywatne.

Kup lexusa rx w usa lub land cruser.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jezeli ma byc to nieduzy samochod, to honda crv. Warto wziac pod uwage huindai, ktore mialy po 5 lat gwar. i wiekszosc jest z pl salonu. Polandia jest nienasycona konsumcyjnie po komunie wiec jest zalew gratow z niemiec, pozatym pincet plus nakreca popyt zlomu;) lepiej zamow kontener i przywiez solidne auto;)a tak wogole to nie wracajcie, nie teraz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potencjalni kupcy przed zakupem okazji od niemca powinni sprawdzić jakie są w Niemczech ceny "ich okazji" i zapytać skąd ta okazja jak handlarz musi jeszcze na tym zarobić...

 

Na własne życzenie są przekręcani , przykłady można mnożyć. Przykład medialny z ostatniego czasu. Dziennikarze z tvn turbo kupili corolle w sedanie z rozbitym tyłem, 24 tys zł.  Wstawili ''ćwiartkę'' i przy okazji zrobili lifting, 5 tys zł części i robocizna. Wystawili za niecałe 40 tys i z znaleźli się klienci, którzy byli skłonni nawet podpisać  umowę na niemca. Spodobało im się, że mogą kupić już w tej cenie polifta. Naiwność ludzka nie zna granic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to ma być auto na chwilę (tam gdzie wynajem przestaje się opłacać a auto pójdzie na sprzedaż), najlepiej kupić coś co łatwo się sprzeda.

Gorszej firmy aby nie inwestować pieniędzy.

Myślałem o Skodzie ale oni nie mają nic większego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na własne życzenie są przekręcani , przykłady można mnożyć. Przykład medialny z ostatniego czasu. Dziennikarze z tvn turbo kupili corolle w sedanie z rozbitym tyłem, 24 tys zł.  Wstawili ''ćwiartkę'' i przy okazji zrobili lifting, 5 tys zł części i robocizna. Wystawili za niecałe 40 tys i z znaleźli się klienci, którzy byli skłonni nawet podpisać  umowę na niemca. Spodobało im się, że mogą kupić już w tej cenie polifta. Naiwność ludzka nie zna granic.

Miałem taką sytuację, kupiłem auto od handlarzy i okazało się, że przebieg nie ten i kombinacje różne były uskutecznione, Gdy chciałem pogadać, kazali mi spadać na drzewo...

Hehehe ale debile wystawiły mi pokwitowanie na całą sumę, a rachunek na 50% żeby ich koszty były niższe... ale się skarbówka ucieszyła hehehe. Pana handlarza już nie ma na rynku :P  Jaka szkoda... Ale pozostali jeszcze inni... niestety. :ph34r:


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinol, rozumiem ze auto sprzedales;) kolejna rada: nie kupuj auta od wlasciciela kyory moal auto mniej niz 2 lata, a rok w szczegolnosci. Oczywiscie dot. Polandii;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Pare tal temu bylem w Polsce, znajomy sprzedawal Lanosa, poprosilem by jeszcze poczekal, zjezdzilem nim troche km na gazie co bylo dla mnie szokiem, tankowanie co 300km :) i te 100km/h na drogach expresowych :) ale fajnie bylo :)

Poszukaj takich okazji oczywiscie ja nie jezdzilem za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U taryfiarzy często spotykany montaz kol o mniejszej średnicy niż fabryczna. Koło kręci się szybciej = większy przebieg. Do każdego kursu dodatkowe kilometry = dodatkowa kasa. Mnożąc to przez dzień, tydzień, miesiąc itd nazbiera się spora suma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem o sytuacjach, że nowe auto jak spadło z lawety potrafili w jakimś salonie wyklepac i sprzedać jako funkiel nówkę. ;P

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

moje trzy przypadki.

 

1. auto kupione w salonie. model na zamówienie. Po pewnym czasie okazało się że drzwi mają wybarwienia, drzwi były powtórnie malowane.

 

2. auto kupione w salonie jak testowa wersja. Diler dawał na auto gwarancję że auto jest bezwypadkowe i bezstłuczkowe, powłoka lakiernicza fabryczyna. Okazało się drzwi malowane, jeszcze tak niechlujnie że został zaciek od lakieru.

 

3. handlarz janusz - sprzedawał auto po stłuczce - lekka szkoda parkingowa - powłoka lakiernicza dobrze położona. Na serwisie w salonie okazało się że auto oberwało mocniej. auto mi się podobało, dlatego janusz dostał wezwanie do obniżenia ceny i poskutkowało. auto zostało ze mną, a za zwrot doprowadziłem auto do stanu jaki chciałem.

 

salon, komis, czy janusze każdy chce Cię ogolić. 


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zona z dziecmi przyjezdza w lecie do PL na dluzszy okres, chcialbym jej kupic  uzywany samochod w dobrym stanie - rocznik 2012+ , z silnikiem 120km+ ( kombi, maly SUV, minivan ) do 60 000zl. Polecacie jakies dobre/zaufane salony? Przegladalem pare stron internetowych - Toyota Pewne Auto, VW dasweltauto.pl i jest pare samochodow, ale brakuje z automatyczna skrzynia biegow. Moze znacie kogos kto pracuje w dobrym salonie i sa jakies dobre okazje....

 

Ja polecam Tobie tego sprzedającego 

 

https://adamczyk.otomoto.pl/

 

co prawda nie ma tysiąca aut do wyboru ale często ma fajne autka, i jest spora rotacja  ja kupiłem od faceta dwa i obydwa tak jak było powiedziane tak faktycznie było. 

Ale oczywiście nie gwarantuje niczego bo różnie to bywa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochod chcesz kupic dopiero latem czy wczesniej?

 

Mozliwe ze u mnie w rodzinie bedzie nissan kaszkai.

Samochod perelka tylko rocznik 2010 z przebiegiem 80tys za okolo 42tys zl


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ofertach niezegarkowych jest też nissan żuk - 2012 rok i tylko 16 000 km (tylko 3500 km/ rok) pierwszy właściciel, salon pl,  - powinien wyglądać jak nowy - 43 kzł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i taki samochód warto zakupić


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero co było pisane o pośrednikach a ktoś wkleja oferty autohandli- dobre


za takie pieniądze to możesz kupić nowe auto :)

 odnoszę wrażenie że niektórym osobom jest ciężko przeczytać kilka stron wątku zanim coś napiszą w temacie


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy ludzie nie mają czasu/ochoty na sprzedawanie samochodu, tylko wolą to załatwić przez pośrednika za pewną opłatą. Firmy, które podałem to nie jest typowy Mirek Handlarz, tylko poważne firmy z dobrymi samochodami, najczęściej z Polski. To jest odpowiedz na pytanie gdzie kupic dobry uzywany samochód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli sprzedaje dealer jest spore prawdopodobieństwo, że auto było kręcone.

 

Za te pieniądze możesz mieć Mondeo Mk4 w świetnym stanie, świetnie wyposażone z końcówki produkcji (2014). Duże, wygodne, nieawaryjne. Najlepiej wziąć diesla 2.2 TDCI i masz zapewnioną długą, bezawaryjną jazdę i dynamiczny silnik. Tak bym zrobił ja, może być nawet w kombi.

 

Najlepiej szukać na forach i aut krajowych od pierwszego właściciela (mi po dwóch miesiącach bardzo intensywnych poszukiwań się udało).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.