Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jackson01

Cześć wszystkim od watch.memes

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Rejestrowałem się tu po raz pierwszy w 2011 i po wielu zmiennych kolejach losu w tematach zegarkowych, czas się wreszcie przywitać i możliwe, że zacząć udzielać.

 

Mat z tej strony, szara eminencja bardziej trzeźwego spojrzenia na zegarmistrzostwo z dużym przymrużeniem oka pod flagą Watch.Memes

Widziałem w temacie nowości Rolexa z Basel 2017, mój twór z Haribo-Yacht Masterem, także cieszę się, że mem stał się bardziej viralowy.

 

Zapraszam do zajrzenia i sprawdzenia postów i opisów na https://www.instagram.com/watch.memes/

 

Zegarki to moja największa pasja i mogę o niej pisać, mówić, rozmawiać godzinami.

Bez fałszywej skromności znam dość dobrze temat zarówno wielkich marek jak i niezależnych mistrzów. Miałem przyjemność dłuższych rozmów z Karim, Philippem Dufourem, Marco Langiem, oraz wieloma innymi mistrzami fachu, także znam trochę watch-biznes z mniej odsłanianej strony.

 

Prywatnie mieszkam we Wrocławiu i z chęcią wyjdę na whisky z kimś w celach horo-rozmowy.

 

pozdrawiam

Mat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mat - znam i doceniam!


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mat - znam i doceniam!

 

Dzieki Filip!

 

i vice versa - znam i doceniam ''w drugiej skorze'' i wszystko wokol Twojej dzialalnosci 

 

pozdr

Mat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.