Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Piterpan

Pytanie o autentyczność Omega speedmaster chronograf

Rekomendowane odpowiedzi

Na zdjęciach wygląda spoko Ma to coś wspólnego z wczorajszym dilem i moim speedmasterem reduced pozdrawiam

W sęsie ze Ci się spodobał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troszkę, w sumie od dawna był na mojej liście zakupów na przyszłość i stało się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zegarek moim zdaniem najładniejsza Omega

Pozdrawiam i jesteśmy w kontakcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna to fakt, w na Twojej łapie widziałem ją pierwszy raz w życiu.

I trafiła się.

Na pewno wszystko z nim ok z tego co widać, bo jeszcze nie zapłaciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach wygląda jak trzeba ciekawe jak w środku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający gwarantuje dokładność chodu do 2 sekund na dobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ma taki mechanizm Speedmaster calibre 1140 (Dubois Depraz 3220 with Eta 2890 2)

Czyli prawidłowo

Zegarek piękny ciekawa koperta lepiej prezentuje się na branzolecie ale kto co lubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bransoletę będę musiał dokupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat:)

 

Co sądzicie o tym zegarku, dla mnie wygląda ok ale wolę się upewnić.

Podepnę się pod temat:)

 

Co sądzicie o tym zegarku, dla mnie wygląda ok ale wolę się upewnić.

Zegarek jest w ładnym stanie, tylko nie ma do niego żadnych papierów, pudełka i branzolety. Pozatym jest w super cenie. Sam bym go kupił ale muszę jeszcze zaczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje waszej opini co sądzicie o tej omedze

2

Tył

Omega titan z 2007r

post-96728-0-41380200-1490977865_thumb.jpg

post-96728-0-03864200-1490977974_thumb.jpg

post-96728-0-09273200-1490978036_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Witam potrzebuje waszej opini co sądzicie

Nie odnosicie Koledzy wrażenia, że gość od samego początku was WKRĘCA. Na wejściu gra Swojaka - Cebulaka, błedy ortograficzne, na niczym się nie zna ale zakłada kolekcję. Na początek skromnie, tylko Omega. Teraz co i rusz podrzuca jakieś fotki a Wy rzucacie się na nie jak szczerbaty na suchary. Cała sprawa mi śmierdzi a gość ma pewnie niezłą polewkę ;)

Ale jak lubicie brać udział w teatrze lub cyrku, to wasza sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blunio po co piszesz takie posty które nic nie wnoszą i nie pomagają wydaje Ci się ze jesteś znawcą ludzkiej psychiki ze po błędach ort i ze jestem "cebulakiem" mnie rozgryzłeś po co piszesz takie głupoty które mnie obrażają i pośrednio kolegów z forum i nic nie wnoszą znajdź sobie forum dla takich samych cebulaków i pisz tam i rozgryzaj ludzką psychikę ps Mam dysleksje dysgrafie i dysortografie

Koledzy z forum odnosząc się do postu blunia (posrało gościa) chce zainwestować w zegarki omegi mam kilka złotych myśle ze najgorsza lokatą pieniędzy jest bank od zawsze gustuje w zegarkach w omegach i uważam ze jest to świetna lokata pieniędzy plus moje marzenie pozatym jak napisał cebulak i tu mu muszę przyznać racje nie bardzo się znam na omegach i dzięki wam mam pewność ze zegarek po który jadę wygląda ok i warto po niego pojechać i zabrać go do zegarmistrza na dokładniejszy ogląd za co wam bardzo dziękuje i liczę na wasza pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taka Omegę chyba Seamaster jest napisane na tarczy (kiepsko widzę). Kolega szuka chyba takich okazów. Ja wole większe zegarki z lepszym odczytem czasu. Kiepski wzrok mam. Jakby coś to proszę o kontakt na prive. 2b8ae84f19180a87c1d53e85ef3d2ce8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest duża szansa ze dzisiaj pojadę po seamastera titana dzięki postawi emzet wiec potraktujcie post blunia jak by go nie było

Radek podeślesz mi na prywatnego posta więcej zdjęć i cenę

Blunio niech Ci napisze kolega Arek1a2b miał ze mną odczynienia sprzedał mi speedmastera i nie wystawiaj mojej opini na uszczerbek pozdrawiam Cię i na Boga nie wstawiaj postów które nic ni wnoszą do tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona twierdzi, ze ten zegarek kupiła w jakims centrum handlowym wiec chyba musi być oryginalny. Dokumentów tez nie moze znaleźć. Nie wiem ile kosztował. Poniżej zdjęcia. Ewentualnie zamieniłbym się na zegarek Stowa z duża tarcza - łatwy do odczytu czas. Z moja lekka dopłata.

33d83d57f4b3a608c4ea0023ab3b483d.jpgdd93b0797ce088f4fd498d11c37bdc5c.jpge7b9b161f8ff08105fd9158ed7bd50c1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest duża szansa ze dzisiaj pojadę po seamastera titana dzięki postawi emzet wiec potraktujcie post blunia jak by go nie było

Radek podeślesz mi na prywatnego posta więcej zdjęć i cenę

Blunio niech Ci napisze kolega Arek1a2b miał ze mną odczynienia sprzedał mi speedmastera i nie wystawiaj mojej opini na uszczerbek pozdrawiam Cię i na Boga nie wstawiaj postów które nic ni wnoszą do tematu

 

:) po co komentować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj bo pisze jakieś głupoty ma problemy ze sobą czy co pewnie sam tak robił i teraz próbuje zainteresować tym innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radekvintage wysłałem Ci prywatną wiadomość dostałeś ją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piterpan. Dostałem dziękuje. Nie spodziewałem się tego ale dostałem jednocześnie również wiele innych propozycji właśnie z zegarkiem Stowa do zamiany i sprawa jest prawie w realizacji. Cieszę się bo pozbędę się tej Omegi i będą bez problemu odczytywał godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregory_70 dzięki za piękna Stowe a Omega niech Ci dobrze służy. Informacyjnie dla innych aby nie zasypywali mnie propozycjami.

 

6d38232be257c6d59fae96218f781de0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

A ja dalej będę twierdził, że autor wątka wkręca towarzystwo. Pięć kilogramów zegarków jako lokata kapitału :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.