Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nickt

MR-G G2000ht

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliście nowość??

http://www.ablogtowatch.com/casio-g-shock-mr-g-mrgg2000ht-1a-hammer-tone-bluetooth-watch/

Jak Wam się widzi bo mi szczerze mówiąc tak sobie....wydaje mi się że powprowadzali elementy z Oceanusa co mi nie pasuje do G :/

Poza tym bluetooth może i fajny ale czy na pewno aż tak potrzebny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba:) ale raczej nie przy takiej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się też podoba ale cena jeśli się nie mylę to 3x mrg-g1000 co jest przegięciem pały. Zapożyczenia z ocenanusa są jak dla mnie jak najbardziej w porządku, bo jeśli to ma być super ultra premium G to musi wyglądać ładnie i to w moim odczycie się udało. Ciekawe czy nowy mtg też pójdzie w tę stronę.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie d..y nie urywa, poprzednik miażdży system  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się oprzeć wrażeniu że Casio na siłę próbuje coś "nowego" wprowadzić na rynek i w jakiś sposób "usprawiedliwić" cenę jaką krzyczy za projekt. Jak dla mnie GW-A1000 to max jeśli chodzi o analog "G", jeśli chodzi o cyfrowego to GW-9400 - wszystko ponad to to już przerost formy nad treścią - jeśli chodzi o g-shock'a. Oczywiście nie mam nic przeciwko temu żeby Casio "wypuszczało" zegarki premium ale uważam że nie powinny mieć napisu g-shock na bezelach bo ich użytkowe walory przeczą założeniom jakie przeświecały w czasie powstania linii G-shock.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, taki szafir nie będzie się tłukł po zrzuceniu zegarka z dachu budynku na beton?

 

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co gorsza Casio samo przyznaje że bluetooth jest dla nich tymczasowym rozwiązaniem, zresztą patrząc na to jak są wspierane obecne modele G-Shock z bluettoth to za kilka lat taka funkcja jest bezużyteczna.  Myślałem że zegarki właśnie szczególnie G-Shock powinny mieć dłuższe życie niż telefon 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KaoG-Shock

Ja sie nie zgodze moim zdaniem jest to Bardzo dobry kierunek G-Shock ma byc kierowany to wszystkich ludzi mniej j bardziej majetnych,co jest Bardzo dobre,Nie kazdy Musi Kupowac MR-G Dlatego Wlasnie jest dostepnych az tyle modelow G-Shock Na kazda okazje I Dla kazdego Taka jest koncepcja Bardzo Dobra moim zdaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej trochę dziwny dobór kolorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie zgodze moim zdaniem jest to Bardzo dobry kierunek G-Shock ma byc kierowany to wszystkich ludzi mniej j bardziej majetnych,co jest Bardzo dobre,Nie kazdy Musi Kupowac MR-G Dlatego Wlasnie jest dostepnych az tyle modelow G-Shock Na kazda okazje I Dla kazdego Taka jest koncepcja Bardzo Dobra moim zdaniem :)

 

No właśnie nie bardzo - linia g-shock to z założenia nie miał byc zegarek "na każdą okazję", miały to być zegarki które bez uszkodzenia i utraty funkcjonalności zniosą wszystko, albo prawie wszystko, które uszkodzić jest niesamowicie trudno i chodzić miało nie tylko o moduł ale cały zegarek.

Na inne okazje Casio ma inne linie np Edifice, Protek, Lineage itd. i do roku 2012 g- shock był g-shock'iem, teraz to w zasadzie nie wiadomo w którą stronę idzie Casio jeśli chodzi o tą linię... no i też mi się wydaję że jakość materiałów i wykonania nie idzie w parze ze wzrostem ceny...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...teraz to w zasadzie nie wiadomo w którą stronę idzie Casio jeśli chodzi o tą linię..."

 

Wiadomo...w stronę windowania cen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.