Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

seb71

Hirsch - nowości BaselWorld 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Pod podanym linkiem znajduje się "roboczy" katalog zawierający nie tylko nowe modele pasków..... przepraszam bransolet, bo tak Hirsch nazywa swe wyroby, ale również dobrze znane nam modele w nowych rozmiarach i kolorach. Wrażenie robi zwłaszcza paleta barw wyrobów ze szlachetnych skór.

W wielu nowych modelach zastosowano w standardzie klamry motylkowe :).

 

http://hirschag.com/wp-content/uploads/2017/03/Katalog_2017_Haute-Gamme_DE_EN_WEB_HQ-1.pdf

 

Miłej lektury jeśli ktoś oczywiście jeszcze nie widział :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Venre
      Witam,
       
      ostatnio na bazarku miałem przyjemność zrobić drobne zakupy paskowe i przy okazji moją uwagę przykuł pewien motylek od Hirscha. Pomyślałem, że spróbuję tego rozwiązania, bo w sumie nigdy w skórzanym pasku takiego nie miałem. Po przyjściu okazało się, że motylek się nie dopina. Jak myślicie, czy da się coś z tym zrobić? Co poszło nie tak? Wrzucam w opisie filmik z nietypową usterką. Mam obawy, że coś podczas przesyłki mu się wydarzyło, bo sprzedający zapewnia mnie, że wszystko było z nim w porządku przed nadaniem. Będę wdzięczny za wszelkie rady odnośnie naprawy!
       

    • Przez Corn1ck
      Mój zegarek Seiko 5 7S26-O3X2 z skórzanym paskiem Hirsch Modena.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.