Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wyrzol90

Pytanie o autentyczność zegarka Michael Kors

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem narzeczonej zegarek MK 5305 w jednym ze sklepów internetowych. Sprawdziłem wszystko w internecie i niby jest Ok, ale nie daje mi spokoju to, że pod zegarkiem nie ma napisu Michael Kors.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, to nie jest jakiś prestiżowy zegarek, tylko zwykły chińczyk. Raczej się tego nie podrabia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że na telefonie nie mogę dodać zdjęć na tym formuj i przypadkiem dodałem post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zapomnieli. Aż tak nie lubisz narzeczonej, że kupiłeś jej urządzenie zegarkopodobne? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) podobał się jej to dostała, prosta sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) podobał się jej to dostała, prosta sprawa

 

I słusznie. Prawidlowe podejscie. Nie każdy jest od razu fanem zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, to nie jest jakiś prestiżowy zegarek, tylko zwykły chińczyk. Raczej się tego nie podrabia.

 

Gdzieś czytałem, że blisko 1/3 MK sprzedawanych w zdawałoby się legalnych punktach i tak jest podrabiana ;)


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba takie urban legend ;). Chociaż ludzie się strasznie nakręcają na tym punkcie, ostatnio dzwoniła do mnie klientka i pytała czy dołączana do MK książeczka jest szyta czy klejona - bo to podobno wyznacznik oryginalności ;).

Słyszałem również, że ktoś kupił MK u jubilera i okazał się podróbką, a przypuszczam że prawda jest taka, że kupił na giełdzie i ze wstydu opowiadał, że kupił w jakimś butiku ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleił bym zdjęcie żeby Wam pokazać o co mi chodzi, ale nie mam dostępu teraz do komputera , a z telefonu chyba nie da rady...

Chodzi mi o tą stronę i brak napisu na środku

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był ostatnio podobny problem na forum:

 

justyneczka.1989, dnia 20 Lut 2017 - 10:30, napisał:
 
Witam wszystkich serdecznie!
 
Chciałabym sprawdzić autentyczność zegarka Michael Kors. Oczywiście nie interesuje mnie pójście do pierwszego z brzegu zegarmistrza a ekspertyza z prawdziwego zdarzenia. Tutaj pojawia sie pytanie:
Czy ktoś orientuję się gdzie taka ekspertyzę można wykonać? 
 
Uprzedzę pytania:
Fossil grup odmówił gdyż stwierdził, że się tym nie zajmują i w ogóle to ciężko teraz odróżnić podróbkę od oryginału, a co dopiero wydać na to ekspertyzę :blink:
 

 


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleił bym zdjęcie żeby Wam pokazać o co mi chodzi, ale nie mam dostępu teraz do komputera , a z telefonu chyba nie da rady...

Chodzi mi o tą stronę i brak napisu na środku

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przez Tapatalk wkleisz fotkę bez problemu. + z lewej strony i potem ikona widoku. Wstępnie ustaliłem ze takowy napis w tym modelu powinien być wiec postaraj się o te fotki bo sprawa jest poważna.

 

Powinno być chyba tak

735bc8c62393712554fa6be6a63739a9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6584b364f64ee8e1d494e5e4289a9e1a.jpg . Zdjęcie tyłu zegarka, który kupiłem. Dziwne, każdy jak oglądałem ma napis Michael Kors w poprzek, tutaj tego nie ma. Patrzyłem na Zagarki korsa z Zalando i jeden męski model tak samo wygrał.

 

 

Wysłane z iPhone za pomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jacyś fachowcy od Michael Kors na forum? :) Ja nie wiem, ale jak Daniela Wellingtona podrabiają, albo Casio A168 lub F91W? Taki Daniel Wellington sprzedaje zegarek na pasku NATO za 660 złotych. Zegarek ma mechanizm za 23 złote - Miyota 1L22, Nato dajmy na to, że koszt produkcji to 20 złotych, koperta 40. Jakieś wyliczenie z kosmosu robię, ale 80-100 złotych bym w porywach obstawiał koszt produkcji, a zapewne jest o wiele mniejszy, marża na poziomie Rolexa za chiński zegarek marki bez historii z marketingiem jedynie w social media...jak oni trzepią milion zegarków rocznie w Chinach to jaki może być koszt produkcji i marża? :)

 

Michael Kors chociaż stawia na szali swoje nazwisko, a Daniel Wellington prawdopodobnie jest wymyślony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czort z napisem, jest po okręgu. Ale "Warranty seal. Do not remove" na kawału taśmy naklejonej na dekielku? A jak zejdzie od potu to co? Po gwarancji?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czort z napisem, jest po okręgu. Ale "Warranty seal. Do not remove" na kawału taśmy naklejonej na dekielku? A jak zejdzie od potu to co? Po gwarancji?

też mnie to dziwi.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Internety mówio, że brak napisu Michael Kors na deklu nie powinien powodować zawału.

 

http://www.fakeblack.com/fake-michael-kors-watch/

dzięki wielkie, uspokoiłem się :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, jakość oryginalnego zegarka jest taka, że obecnie chińczyki mogą klepać myślę, że bardzo trudne do odróżnienia podróby, tak, że ten... ;) lepiej pokaż więcej fot ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaż przód. te oryginalne Korsy to nędza w stosunku do ceny, ale nie są dramatycznie wykonane, obejrzałem sobie kiedyś jednego.

 

@Admof i DW

Myślę, że przeceniasz. Nato w polskiej hurtowni to kilka zeta. Miyotkę też biorą hurtem. Koperta z lekką pazłotką i tarcza to grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to nasze pokolenie zostawi po sobie?-siatki z marketów i popsute chinskie badziewia, tragedia.

 

Ostatnio slyszalem od goscia ze zegarek ma byc duzy i świecący, nie musi nawet godziny pokazywać...

A z tym Korsem to niezle jaja, kobiety noszą -widzę na ulicach te badziewne torebki z miną jak by Ritą Hayworth były, a na torbach tylko brakuje napisu 'pakupiłam ze stadiona" :);) taka jakość :);)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znak czasów, do rangi guru sprowadza się pseudohipisa Jobsa, który od grubych kapitalistów z cygarem z rysunków satyrycznych z czasów rewolucji przemysłowej nie różni się niczym. Wszystko jest coraz bardziej jednorazowe i niszczące nasza planete. W imię $.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z tym Korsem to niezle jaja, kobiety noszą -widzę na ulicach te badziewne torebki z miną jak by Ritą Hayworth 

 

Swego czasu była taka moda na torebki LV kupowane w Egipcie, przez co zdeprecjonowano markę i dzisiaj obciach z oryginałem się pokazać :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znak czasów to jest taki, że jak odnosisz torbę LV do reklamacji, to tną od razu podszewkę i wywracają na drugą stronę, chociaż i tak nie daje im to 100% pewności, że to kupiony u nich oryginał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek Michael Kros :blink:  No normalnie cycki opadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko to nazwać zegarkiem. Bardziej pasuje - świecąca bransoletka z funkcja pokazywania czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.