Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Nurasy - fan club :)

Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie wiesz o koncepcji tego modelu więcej od jego twórców - ja im uwierzyłem, y'know... ;)

 

http://panzera-style.com/aquamarine45/

 

Design IMHO jednoznacznie lotniczy, cech nurka nie widać. Kiedyś na płocie było coś napisane, ktoś uwierzył i skończyło się drzazgą. Ja wierzę w to, co sam widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Design IMHO jednoznacznie lotniczy, cech nurka nie widać. Kiedyś na płocie było coś napisane, ktoś uwierzył i skończyło się drzazgą. Ja wierzę w to, co sam widzę.

Czego się spodziewasz po wyrobie pochodzącym z kraju, gdzie wino sprzedaje się w workach i mającego strusia emo w herbie.  :P   


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panerai ma bezel. Ten bez bezela to takie hwc. 

 

 

4palce  :D  Edytowane przez Thomas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PsiKot

W niektórych nurkach Panerai bezel nie jest obrotowy.

Edytowane przez PsiKot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Design IMHO jednoznacznie lotniczy, cech nurka nie widać. Kiedyś na płocie było coś napisane, ktoś uwierzył i skończyło się drzazgą. Ja wierzę w to, co sam widzę.

  

Czego się spodziewasz po wyrobie pochodzącym z kraju, gdzie wino sprzedaje się w workach i mającego strusia emo w herbie.  :P

 

Po takich argumentach nie pozostaje nic jak tylko przyznac rację, tym bardziej ze jeden z kolegow jest z miasta ktorego symbolem jest SMOK ;)

A drugi, chyba, faceta z widłami ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   Po takich argumentach nie pozostaje nic jak tylko przyznac rację, tym bardziej ze jeden z kolegow jest z miasta ktorego symbolem jest SMOK ;)

A drugi, chyba, faceta z widłami ;)

Szyny się czep, bo ewidentnie masz dzień na "czepianie się tylko". Podać definicję żartu za SJP PWN, czy obejdzie się? 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie przeczytaj definicję, bo innych pouczasz a sam nie znasz ;)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie przeczytaj definicję, bo innych pouczasz a sam nie znasz ;)

W sensie, że "tylko się czepiałeś" czy "tylko żartowałeś"?


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie ze nawiązałem do strusia :)

 

Wolałem taka formę, czyli żart, niz udowadnianie ze obaj z kolegą @Thomas666 mylicie sie w kwestii tego zegarka.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie ze nawiązałem do strusia :)

 

Wolałem taka formę, czyli żart, niz udowadnianie ze obaj z kolegą @Thomas666 mylicie sie w kwestii tego zegarka.

A ja bym wolał, abyś spróbował udowodnić swoją opinię, bo w dziedzinie żartu jakoś nie bardzo się odnajdujesz. Przy okazji możesz wyjaśnić gdzie i w jaki sposób odniosłem się do tego jaki typ prezentuje sobą ten zegarek. Bo rozumiem, że jeśli wraz z @Thomas666 się mylę, to jakoś mojemu przekonaniu dałem wyraz?    


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze nie było Helmeta? Zastanawiałem się czy nie wziąć Pepsi ale stanęło na bardziej wyważonym.post-37464-1514403943,23_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misza, jest dobrze :)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w weekend zorganizuję jakąś sesję zdjęciową :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz rozwinąć tą myśl?

Proponuje może jednak troche wiecej poczytać np tutaj:

http://paneraiworld.blogspot.com/2007/07/the-history-of-panerai.html?m=1

 

Proszsz... Początkowo zegarki przystosowano poprzez ich uszczelnienie (wyprodukowanie odpowiedniej obudowy. Następnie pomyślano o funkcjonalności i dołożono obrotowy bezel, w ten sposób został stworzony rasowy nurek. Konkludując : nie wszystko, co ma wr200 i dopuszczenie producenta do głębszej kąpieli jest nurkiem. 

 

To nie jest nurek:

 

31907592270_aca63feb09_c.jpg

 

 

ale to mój pogląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki np.ta niby Panzera i inne podobne to nie zegarki tylko gadzety i jeszcze raz gadzety,a 200m to chyba 200m od linni brzegowej w głąb lądu,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie pisał, że Aquamarine aspiruje do bycia "super nowoczesnym, progresywnym nurkiem wyznaczającym nowe trendy". Nic z tych rzeczy. To zegarek, który, podobnie, jak kilka modeli Panerai, nawiązuje stylem i designem do klasycznych, można by powiedzieć "vintage" diverów. I tyle. Nie ma o co robić wojny. Przecież od samego początku pisałem z przymrużeniem oka - o "nurkowaniu i surfingu" w biurze, itd. A jak się komuś chce poczytać/popatrzeć/posłuchać, to polecam również to:

 

1. https://www.watchtime.com/reviews/splash-from-the-past-diving-with-the-panerai-luminor-marina-1950-3-days-acciaio/

 

2. http://www.watchuseek.com/win-this-panzera-aquamarine-45-atlantic-descent/

 

3. https://timetoblogwatches.com/2016/09/26/watch-review-panzera-pacific-decent/

 

4. https://www.watchreport.com/panzera-aquamarine-watch-review/

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszsz... Początkowo zegarki przystosowano poprzez ich uszczelnienie (wyprodukowanie odpowiedniej obudowy. Następnie pomyślano o funkcjonalności i dołożono obrotowy bezel, w ten sposób został stworzony rasowy nurek. Konkludując : nie wszystko, co ma wr200 i dopuszczenie producenta do głębszej kąpieli jest nurkiem. 

 

Jeśli na upartego tę panzere klasyfikować, to moim zdaniem jest to zegarek sportowy. Widać inspiracje klasycznym paneraiem, jest WR200, zakręcana koronka i dekiel. Pierścienia brak. Tarcza i wskazówki z kolei utrzymane są w lotniczej stylistyce - nie sposób chyba tego trójkącika z kropkami na "12" uznać za element typowy dla divera? Do tego ogromna lotnicza koronka (z kotwicą jeśli dobrze pamiętam?). Ot taka hybryda wielu stylów. 

Edytowane przez 4palce

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.