Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Nurasy - fan club :)

Rekomendowane odpowiedzi

Okręt Czarnobrodego patroluje nieustannie te wody, to i strach ma wielkie oczy... ;) 

 

A mam jedną taką Certinę B) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

A mam jedną taką Certinę B)

Znasz zasady. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znasz zasady. ;)

Znam. Są straszne :(

97bcc79ce07231fd7a5cf78ea76e42f5.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dawaj tę Certinę póki pirata nie ma i uciekaj, a my będziemy obserwować. W razie czego wrzucimy jakieś kułality i może w tłoku ujdzie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem, jestem, nie wiem co Mario wrzucił bo nie pokazują mi się zdjęcia wysłane przez Tapatalka :wacko:

Reszta "bandy" też powinna pilnować "koszerności nurasów i diverków", a nie przymykać oko na "przemytników"  :P  :lol:

 

Pamiętajcie o opiniotwórczości !!! :)

Edytowane przez PiotrX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jestem, jestem, nie wiem co Mario wrzucił bo nie pokazują mi się zdjęcia wysłane przez Tapatalka :wacko:

Reszta "bandy" też powinna pilnować "koszerności nurasów i diverków", a nie przymykać oko na "przemytników"  :P  :lol:

 

Pamiętajcie o opiniotwórczości !!! :)

 

Znaczy, to Ty jesteś tym strażnikiem normy? 

 

"Miś" mi się przypomniał i nieśmiertelne, "Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?". No więc, mam swojego Kapitana i dalej go tu będę wstawiał i co mi Pan zrobi?  :lol:  :P  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario wrzucił póki co gifa ze strachem w oczach. Na Certinę dopiero  go podpuszczam.

 

No i pilnujemy, Szefie, może nie tak dokładnie, ale się staramy B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem żadnym strażnikiem, he, he :lol:

Sam Rafał napisałeś "Dura lex sed lex" i tego trzymajmy się :)


No i pilnujemy, Szefie, może nie tak dokładnie, ale się staramy B)

OK, cieszy mnie że nie jestem sam :)

Mario i tak zostanie przeciągnięty pod kilem jak wychyli się z jakimś "basenowcem" :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie jestem żadnym strażnikiem, he, he :lol:

Sam Rafał napisałeś "Dura lex sed lex" i tego trzymajmy się :)

 

Piotr, ja generalnie tą zasadę bardzo szanuję. Nawet jeśli z czymś się nie zgadzam, to o ile jest to norma obowiązująca, to staram się jej podporządkowywać. Ale jestem już dość stary, noszę kapelusz i kożuch, a to sprawia, że wiem w końcu, że prawo jest przede wszystkim dla ludzi, a nie na odwrót. Rzymski prawnik okresu klasycznego, Celsus niejaki rzekł kiedyś, Ius est ars boni et aequi - prawo to sztuka czynienia tego co dobre i słuszne. I jak przede wszystkim tej zasadzie hołduję  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, ja generalnie tą zasadę bardzo szanuję. Nawet jeśli z czymś się nie zgadzam, to o ile jest to norma obowiązująca, to staram się jej podporządkowywać.

 

I co Ty na to Piotrek, chciałeś przegadać "Super Papugę" :lol:

Tak sobie głośno pomyślałem; I give up :( 

 

Nosisz kożuch, a chcesz płaszcz pokazywać  :P 

:)

post-105425-0-41356700-1573558964_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pogadajmy... :)

Mam Certinę C013.407.11.051.00. Wiem, wiem, bez zdjęcia się nie liczy ;) Ale wierzcie mi, że leży sobie w pudełeczku i także nas słucha.
Moje pytanie brzmi następująco: Czy to jest nuras, czy też diver? A może dwa w jednym?
No dobra, jest stara fotka...

01e4bd693a46caa8b9dfc7270369062e.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdjęcie, mojego "nurasa" :D

 

Nie za bardzo jestem w temacie - to tutaj można wstawiać zdjęcia nie swoich zegarków? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pogadajmy... :)

 

Mam Certinę C013.407.11.051.00. Wiem, wiem, bez zdjęcia się nie liczy ;) Ale wierzcie mi, że leży sobie w pudełeczku i także nas słucha.

Moje pytanie brzmi następująco: Czy to jest nuras, czy też diver? A może dwa w jednym?

No dobra, jest stara fotka...

 

Wg mnie nadaje się tu w 100 %.

Zresztą wiedziałem o tym, bo wiem jak ona wygląda.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo jestem w temacie - to tutaj można wstawiać zdjęcia nie swoich zegarków? :o

W zasadzie pokazujemy swoje zegarki, ale wrzucamy też nowości, i jak chcemy o coś zapytać to pojawiają się nie swoje.

Odstępstwem od tego jest jeden kolega przeczesujący internet i wrzucający nie swoje zegarki, które wszyscy dobrze znają.

 

Jak to wygląda to do oceny forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

bol trwa i trwa mac, zwłaszcza tego, ktory  po moim wstawieniu zdjecia,  zrobił kolejne zdjecie  oklepanego seiko czyli tego samego zegarka, ktorego fotki wstawiał już -dzisiątki razy :lol: .  

 

 

 


Ad rem, Davosa Argonautic w detalach, dobre ujęcie  #davosawatches

post-95072-0-73517500-1573563797.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spoko, że rafi87 dzieli się z nami tym, co mu się podoba, a może nawet swoimi marzeniami. Dopóki otwarcie pisze skąd fotka, to w porządku, a i przedmiot na fotce mieści się w tematyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spoko, że rafi87 dzieli się z nami tym, co mu się podoba, a może nawet swoimi marzeniami. Dopóki otwarcie pisze skąd fotka, to w porządku, a i przedmiot na fotce mieści się w tematyce.

Dzieki Thomas666.

 

 

 

 

Foty z insta nie roznia się od fot z przymiarek, z salonu czy z warsztatu itd.  Jakis ‘’smaczek’ zaciekawił i  fota się pojawia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

No to skoro zgodziliście się na wstawianie fot z netu, to ja bym poprosił o zdjęcia jakiś innych nurasów - takich na maksa odjechanych! 

post-108913-0-27835700-1573579786_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.