Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Nurasy - fan club :)

Rekomendowane odpowiedzi

@Mario1971: tylko że przez zbyt nachalne wciskanie produktu możesz:

1. zirytować odbiorcę (co jak widać powyżej, nie pierwszy zresztą raz, u niektórych Kolegów nastąpiło);

2. pozycjonować w świadomości ludzkiej nawet fajny towar jako budzący niefajne skojarzenia albo "obciachowy".

A oceny sensu obrażania forumowiczów przez "sprzedawcę profesjonalnego" każdy z nas na pewno już dokonał.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nachalna i permanentna reklama na ogół wygrywa efektem skali. O to chodzi w biznesie sprzedażowym. A jak kogoś wkurza, zawsze może ją dobie wyłączyć. EOT.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Napisałem IMO. Pls, czytaj ze zrozumieniem. Nie interesują mnie dziennikarze, recenzenci i inne płatne ... (pióra) ... i ich opłacone teksty.

IMO Twoja reklama jest zbyt agresywna,  IMO!!! (pojmujesz?) Jak nie, t tłumaczę: WEDŁUG MNIE PRZESADZASZ Z LOKOWANIEM MAREK, KTÓRE ROZPROWADZASZ.

 

Może pozostałym forumowiczom odpowiada... Mnie nie, więc dzielę się swymi spostrzeżeniami, nie zgłaszam postów i takie tam. Kurde, stary, postrzegam Cię w tym momencie jako nachalnego handlarza, starającego się na siłę wcisnąć chłam każdemu przechodniowi, który się nawinie. Podejrzewam, że nie jestem odosobniony w odbiorze przekazu. Zastanów się, zbastuj, bądź bardziej przyjazny klientowi/forumowiczowi.

No i jak masz pod nickiem żeś profesjonalny łowca, to weź się staraj wabić na profesjonalne przynęty, jakieś realne rabaty, fajne gratisy, te sprawy, a zdaj sobie sprawę, że fotki z netu to my,  zegarkowe czuby, widzieliśmy już pierdyliard razy zanim Ty wpadłeś na pomysł, by nimi nęcić potencjalnych nabywców tu....

 

Mnie się wydaje, że inteligentny zrozumie. 5xy dyskutował będzie. 

HOWGH!

 

Nie mam kłopotów z czytaniem - od prawie 30 lat zajmuję się zawodowo językami, tłumaczeniami, etc. i jakoś sobie radzę - nawet, kiedy tekst nie jest produkowany przy użyciu capslocka. Wyraziłem po prostu swoją opinię - tak, jak wcześniej Ty, swoją.

 

Wszystkie oferowane przeze mnie zegarki zawsze miały/mają ceny niższe niż ceny detaliczne u producenta. Oczywiście nie jestem w stanie konkurować cenami z producentem w momencie, kiedy zdecyduje się na jakąś "totalną" wyprzedaż - tym niemniej, zawsze staram się oferować ceny niższe niż zagraniczne. Forumowicze zawsze mogą ze mną porozmawiać o cenie. Nie działam głównie na forum, ale i tu i np. na FB oferuję stale różnego rodzaju rabaty, akcje promocyjne, oferty specjalne.TO SĄ REALNE, PRZYJAZNE GESTY wobec potencjalnych klientów. Piszę o tym dlatego, że zarzuciłeś mi rzekomy brak takich działań, co jest nieprawdą. Co do zdjęć - zamieszczam tu (jak wspomniałem także w poprzednim poście) głównie SWOJE zdjęcia SWOCH zegarków. Mnie się większość tego, co Ty pokazujesz, zupełnie nie podoba. Słabe zdjęcia, zegarki niemal zawsze bardzo daleko od moich upodobań - ale w życiu nie przyszłoby mi do głowy, żeby Ci wyznaczać, czy możesz/powinieneś coś wrzucać, czy nie. Widocznie również w tym miejscu się różnimy.

 

Co do "(...) nachalnego handlarza, starającego się na siłę wcisnąć chłam każdemu przechodniowi, który się nawinie(...) - wg mnie ani nie oferuję "chłamu", ani też nie "wciskam" niczego nikomu na siłę. Czasem zaproponuję komuś na forum coś ze swojej oferty - jeżeli widzę, że szuka czegoś mniej więcej w stylu zegarków, które proponuję.

 

Padały tu też od 1, czy 2 osób zarzuty, że jakoby "obrażam forumowiczów". Nie bardzo rozumiem sens tych zarzutów - zwłaszcza, kiedy sam jestem tu nazywany "januszem biznesu" i padają określenia w rodzaju "wypad". Regulamin forum (ale i zwyczajna kultura osobista) powinna chyba jednak obowiązywać wszystkich? Zaczniemy się tu za chwilę bić? Mam nadzieję, że nie. Chociaż... ;):lol:

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tak było kilka dni temu...

 

RfKNyr7.jpg

 

a tak jest dziś...

 

FL0e0VP.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

LLD, tu już się do niczego przyczepić nie można. Zawsze podobał mi się ten model ze względu na wintydżowy charakter :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

IMG_20200430_102235.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lysolek007 napisał:

 

Świetna jest ta "Bulwa"? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

LLD fane kombo na tym zielonym pasku, taki militarny klimacik :D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng


To teraz dla odmiany ładny nuras ?

 

49438481597_4130e655c4_o.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, maritimeeng napisał:


To teraz dla odmiany ładny nuras ?

 

 

A są brzydkie  nurasy ?

?

3 godziny temu, maritimeeng napisał:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary nowy nuras ;)

 

 

1.jpg


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tomaliusz napisał:

Nie widać fotek :wacko:

 

No to ładujemy ? 

IMG_1075.thumb.JPG.c4f933a30c7597344aabdf4ae86ac7b7.JPG

Edytowane przez Marak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
12 godzin temu, KRISTOF_KON napisał:

A są brzydkie  nurasy ?

?

 


Nurasy mogą być: ładne, brzydkie, pedalskie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


20200501_113425.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.