Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Nurasy - fan club :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ładny. Skoro już przy kwarcach jesteśmy. Gdyby tylko poniższy był mechaniczny, a nie kwarcowy...

Nie do końca wygląda na nurasa (taki delikatny elegant na pierwszy rzut oka), ale może robić za nurka. Certyfikowane 200m, potrójnie uszczelniane koronki, dolna dokręcana, obrotowy, wewnętrzny bezel.

Lumy ma niewiele, i bezel trochę nietypowy bo wewnętrzny, ale to nie jest off-topic. Za to w bonusie jest GMT.

Egzemplarz wystawowy za 475 USD. No i opłaty oraz koszty wysyłki. 

 

obraz.thumb.png.9176c8c7b7761244dd634d27a22ab621.png

 

obraz.png.4f307d3577bafda8c7707d2a267208d7.png

 

obraz.thumb.png.7cdb6a5a677575bb7b0bdf6531940d8a.png

 

obraz.png.f39f10196f57b189f05173e2f1fe58c3.png

 

obraz.thumb.png.6fe6be2db45a6610fd82a67a6f560321.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elliot Brown - brand zegarkowy z mojego miasta. Niestety nie widziałem nic na własne oko. Opinie o tych produkcjach słyszałem dobre, jednak zawsze ceny nowych mnie nieco odrzucały. Jak się podoba to brać bo jest tanio.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Za mechaniczne Miyoty zdrowo sobie śpiewają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał:

Panowie

 

Szybka ankieta na potrzeby niezdecydowanego, gotowego na zakup nurasa człowieka...

 

 

Triton i Samurai to zdaje się rozmiarowo nieco wieksze zegarki niż Kamasu? te 2 mm różnicy średnicy to mimo wszystko sporo, patrząc na całokształt. Więc pytanie zasadnicze, czy Kolega widział każdy z trzech zegarków na żywo?

Edytowane przez worientom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, worientom napisał:

 

Triton i Samurai to zdaje się rozmiarowo nieco wieksze zegarki niż Kamasu? te 2 mm różnicy średnicy to mimo wszystko sporo, patrząc na całokształt. Więc pytanie zasadnicze, czy Kolega widział każdy z trzech zegarków na żywo?

 

No właśnie nie widziałem na własne oczy żadnego z nich. Nie mówiąc już o założeniu na rękę. I w ogóle już nie mówiąc o założeniu na rękę w dopasowanej bransolecie ☹️

W dzisiejszych czasach zegarek inny niż Casio najczęściej "na własne oczy" można zobaczyć na You Tube.

Wczoraj zaszedłem do dwóch sklepów w galerii handlowej. Jeden znanej sieci jubilerskiej i drugi zegarkowej. Nie było Citizena, Seiko, Orienta w ogóle. Tissota albo Certiny też nie zauważyłem. Że o nurkach w ogóle to nawet nie wspomnę. Może trochę teraz przesadzę, ale miałem wrażenie, że za "lepsze" marki robiły kwarce Aztorin i Casio Edifice w otoczeniu majtkowców po 500 zł. OK, chyba widziałem też Adriatiki i Atlantiki.

Można inne marki znaleźć w niektórych galeriach/sklepach. można przymierzyć Omegę, Zenitha, Breitlinga itp..., ale Orient i nurki Seiko też tam raczej nie występują.

 

Stąd właśnie moje pytania na forum o Wasze opinie. W szczególności do tych z Was, którzy mieli okazję te zegarki nosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

No właśnie nie widziałem na własne oczy żadnego z nich. Nie mówiąc już o założeniu na rękę. I w ogóle już nie mówiąc o założeniu na rękę w dopasowanej bransolecie ☹️

W dzisiejszych czasach zegarek inny niż Casio najczęściej "na własne oczy" można zobaczyć na You Tube.

Wczoraj zaszedłem do dwóch sklepów w galerii handlowej. Jeden znanej sieci jubilerskiej i drugi zegarkowej. Nie było Citizena, Seiko, Orienta w ogóle. Tissota albo Certiny też nie zauważyłem. Że o nurkach w ogóle to nawet nie wspomnę. Może trochę teraz przesadzę, ale miałem wrażenie, że za "lepsze" marki robiły kwarce Aztorin i Casio Edifice w otoczeniu majtkowców po 500 zł. OK, chyba widziałem też Adriatiki i Atlantiki.

Można inne marki znaleźć w niektórych galeriach/sklepach. można przymierzyć Omegę, Zenitha, Breitlinga itp..., ale Orient i nurki Seiko też tam raczej nie występują.

 

Stąd właśnie moje pytania na forum o Wasze opinie. W szczególności do tych z Was, którzy mieli okazję te zegarki nosić.

 

Ba, to czy zegarek jest w sam raz, czy też wydaje się (podkreślam, wydaje się) zbyt duży lub zbyt mały, stanowi kwestię bardzo subiektywną. Generalnie mozna powiedziec, że jeśli uszy nie wystają poza nadgarstek, to zegarek mieści się na nadgarstku ;) Skoro Kolega dopiero zaczyna przygodę z nurkami, proponowałbym mako/raya mk 2. To taki nurek w rozmiarze, który pasuje na wiele, wiele nadgarstków. 

Względnie, próba znalezienia Kolegi forumowego z okolicy, posiadającego któryś z modeli zegarków stanowiących przedmiot zainteresowania zakupem, celem zbadania danego modelu zegarka, że tak powiem, organoleptycznie ;)

Edytowane przez worientom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piątek, piątunio, piąteczek

IMG_20200522_215509.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
19 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

No właśnie nie widziałem na własne oczy żadnego z nich. Nie mówiąc już o założeniu na rękę. I w ogóle już nie mówiąc o założeniu na rękę w dopasowanej bransolecie ☹️

W dzisiejszych czasach zegarek inny niż Casio najczęściej "na własne oczy" można zobaczyć na You Tube.

Wczoraj zaszedłem do dwóch sklepów w galerii handlowej. Jeden znanej sieci jubilerskiej i drugi zegarkowej. Nie było Citizena, Seiko, Orienta w ogóle. Tissota albo Certiny też nie zauważyłem. Że o nurkach w ogóle to nawet nie wspomnę. Może trochę teraz przesadzę, ale miałem wrażenie, że za "lepsze" marki robiły kwarce Aztorin i Casio Edifice w otoczeniu majtkowców po 500 zł. OK, chyba widziałem też Adriatiki i Atlantiki.

Można inne marki znaleźć w niektórych galeriach/sklepach. można przymierzyć Omegę, Zenitha, Breitlinga itp..., ale Orient i nurki Seiko też tam raczej nie występują.

 

Stąd właśnie moje pytania na forum o Wasze opinie. W szczególności do tych z Was, którzy mieli okazję te zegarki nosić.

Bierz Tritona i nawet się nie zastanawiaj. W tych pieniądzach lepiej nie ma. Ze wskaźnikiem rezerwy chodu na deser. Jak dorzucisz trochę hajsu i dokupisz Tritonowi branse ze strapcode (niestety cena trochę boli) to już wgl petarda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Muzzy napisał:

Ten Pam się chyba nadaje ? :)

Raczej nie. ;)

 

 

Super jest. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio często na nadgarstku IMG_20200524_100644.jpg

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ball master diver
20200524_122409.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20200524-122334.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


20200524_151402.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki ? 

2134B32C-A682-4E00-8814-AF53808667FA.jpeg


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.