Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Nurasy - fan club :)

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym w tym miejscu bardzo Wam podziękować za udział w szybkiej ankiecie (Kamasu, Triton, Samuraj) sprzed weekendu ????

To było dla mnie ważne, by poznać Wasze opinie.

Jeżeli dobrze policzyłem, to Kamasu zebrał dwa głosy a Triton sześć głosów i jest Waszym faworytem. To mnie nie zdziwiło, bo Triton to wyższy model, lepszy mechanizm, bransoleta, wskaźnik rezerwy chodu i nie tylko. Otwarta pozostaje dla mnie kwestia, jak się nosi ze względu na swój rozmiar i wagę.

Jeżeli coś mnie zaskoczyło, to kompletne zignorowanie Samuraja od Seiko. Ani jednego głosu. Pewnie gdybym na liście umieścił Sumo, to odzew byłby inny ?

Teraz pozostaje tylko przymierzyć oba Orienty i upewnić się, że Triton nie będzie zbyt duży i niewygodny.

Udało mi się znaleźć w okolicy sklep, gdzie oba modele są dostępne na ekspozycji, więc ciąg dalszy nastąpi. Muszę się tam tylko wyrwać z pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.05.2020 o 09:22, Noodles napisał:

Bierz Tritona i nawet się nie zastanawiaj. W tych pieniądzach lepiej nie ma. Ze wskaźnikiem rezerwy chodu na deser. Jak dorzucisz trochę hajsu i dokupisz Tritonowi branse ze strapcode (niestety cena trochę boli) to już wgl petarda.

 

Zerknąłem na tę bransoletę ze Strapcode. Muszę przyznać, że jest świetna. Właśnie taki wzór jak lubię. Ale cena na Amazonie (215 GBP) faktycznie boli.

Jak się chwilę zastanowiłem, to mi wyszło, że nie mam w swojej "kolekcji" ani jednego zegarka droższego niż ta bransoleta ?

Natomiast zakup bezpośrednio ze Strapcode wygląda znacznie lepiej. Z tego co rozumiem, to podatki i opłaty celne już są wliczone. Koszt przesyłki od 10 do 25 USD.

 

obraz.png.4c65535a79973af16c064c4fa5528a4f.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


20200525_122559.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
2 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

Zerknąłem na tę bransoletę ze Strapcode. Muszę przyznać, że jest świetna. Właśnie taki wzór jak lubię. Ale cena na Amazonie (215 GBP) faktycznie boli.

Jak się chwilę zastanowiłem, to mi wyszło, że nie mam w swojej "kolekcji" ani jednego zegarka droższego niż ta bransoleta ?

Natomiast zakup bezpośrednio ze Strapcode wygląda znacznie lepiej. Z tego co rozumiem, to podatki i opłaty celne już są wliczone. Koszt przesyłki od 10 do 25 USD.

 

Tanio nie jest, fakt. Ale te bransy są śwetne, sam czekam na jedną do żółwia :D Serio, one "robią zegarek" :) Pomyśl, czy nie warto! 

 

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym w tym miejscu bardzo Wam podziękować za udział w szybkiej ankiecie (Kamasu, Triton, Samuraj) sprzed weekendu
To było dla mnie ważne, by poznać Wasze opinie.
Jeżeli dobrze policzyłem, to Kamasu zebrał dwa głosy a Triton sześć głosów i jest Waszym faworytem. To mnie nie zdziwiło, bo Triton to wyższy model, lepszy mechanizm, bransoleta, wskaźnik rezerwy chodu i nie tylko. Otwarta pozostaje dla mnie kwestia, jak się nosi ze względu na swój rozmiar i wagę.
Jeżeli coś mnie zaskoczyło, to kompletne zignorowanie Samuraja od Seiko. Ani jednego głosu. Pewnie gdybym na liście umieścił Sumo, to odzew byłby inny
Teraz pozostaje tylko przymierzyć oba Orienty i upewnić się, że Triton nie będzie zbyt duży i niewygodny.
Udało mi się znaleźć w okolicy sklep, gdzie oba modele są dostępne na ekspozycji, więc ciąg dalszy nastąpi. Muszę się tam tylko wyrwać z pracy.
Sumo to bylby najlepszy wybór. Za okolo 1,6k można już myśleć o uzywce w bdb stanie. Jednak jezeli wybierzesz tritona tez będziesz zadowolony, super zegar. Rozmiarowo tez jest ok, u mniej na rece okolo 17,5cm lezal super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, jackm napisał:

Sumo to bylby najlepszy wybór. Za okolo 1,6k można już myśleć o uzywce w bdb stanie. Jednak jezeli wybierzesz tritona tez będziesz zadowolony, super zegar. Rozmiarowo tez jest ok, u mniej na rece okolo 17,5cm lezal super.

 

Dzięki. Na czwartek planuję przymiarkę. Jak na moich 18 cm ładnie siądzie, to będzie Triton. Jak nie to Kamasu.

Sumo - bardzo zacny nurek. Tylko jakoś mi serce nie bije do niego szybciej. Nic na to nie poradzę. Nawet Samuraj z wafelkową tarczą, chociaż gorszy, to bardziej mi podchodzi i bardziej cieszy oko.

Godzinę temu, Noodles napisał:

Tanio nie jest, fakt. Ale te bransy są śwetne, sam czekam na jedną do żółwia :D Serio, one "robią zegarek" :) Pomyśl, czy nie warto! 

 

 

Renomę faktycznie mają wysoką. Natomiast wpadki też im się chyba potrafią przytrafić. Ostatnio była krótka dyskusja w innym wątku i kolega z forum nie był do końca zachwycony z jakości otrzymanej bransolety.

 

 

 

 

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

BCC692A4-64DD-4E54-A756-25FA712B466A.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, maritimeeng napisał:

 

Mam nadzieję, że n/w ikonka się tam nie świeci..????

p.s. Świetne jest to Seiko????

25196.jpg

Edytowane przez paul221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
1 minutę temu, paul221 napisał:

Mam nadzieję, że n/w ikonka się tam nie świeci..????

p.s. Świetne jest to Seiko????

 


Świeci. Stałem w kolejce do myjni i słuchałem muzy. Musiałem włączyć stacyjkę, bo sprzęt by nie grał...

Przekażę pozdrowienia biedamasowi ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


20200526_161508.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Towarzysz pracy na ogródku????

 

 

IMG-20200526-WA0000.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


20200527_124553.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

E8041854-9D92-44DC-97AF-6CA34269C16C.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.jpg


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20200528-094107.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.