Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Nurasy - fan club :)

Rekomendowane odpowiedzi

20200726-152614.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20200727-185549.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.07.2020 o 15:32, wanderer1975 napisał:

To chyba nuras 😉

IMG_20200628_202734.jpg.8696109dd0bf7d0d5d81b6c4db8cf6fb.jpg

 

Bez kokieterii, dobra ? 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Marak napisał:

 

Bez kokieterii, dobra ? 😉

Ok,niby wszystko ma by spełnić warunki.Ale strach go nosić żeby nie zarysować😁bezel aluminiowy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie do znawców tematu :)

Mocno przymierzam się do pierwszego nurka i chyba padło na Doxę (w kwocie do 3500, na bransolecie i marka z historią)

Co myślicie?

Mocno obawiałem się rozmiaru (44mm a nadgarstek 17cm) - na żywo wygląda jednak lepiej i bardziej dopasowany niż na zdjęciu.

wTo063Y.jpg

 

 

Przymierzałem również Tissota i Certinę, ale wykonanie, mechanizm i brak takiego "nurkowego" rodowodu chyba jednak stawiają ich w tyle do Doxy. Na plus chyba  tylko cena (poniżej 3k).

 

dQVtX6C.jpg


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Małe pytanie do znawców tematu

Mocno obawiałem się rozmiaru (44mm a nadgarstek 17cm) - na żywo wygląda jednak lepiej i bardziej dopasowany niż na zdjęciu.


Sprawa jest bardzo osobista. Ja mam nadgarstek 19.5cm i zegarki o średnicy 44mm jak moje czucie są po prostu za duże.
Są tutaj też tacy co mają łapy jak drwale a noszą zegarki 37mm.

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, evilym napisał:

Mocno obawiałem się rozmiaru (44mm a nadgarstek 17cm) - na żywo wygląda jednak lepiej i bardziej dopasowany niż na zdjęciu.

 

Ładny, i gdyby nie cyklop, to powiedziałbym nawet, że piękny zegarek. Ale faktycznie jest go dużo. Do tego na masywnej bransolecie więc i ciężki.

Sam mam jakieś 18-18,5 cm i już zegarki 42mm wyglądają na dość spore na mojej ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł kupiony od użytkownika@Robnyc . Jaram się jak dziecko Prawdziwy unboxing. b2faac820b8cbf31cbecd6936edb0101.jpg374a9609fbf9964d6864cfc1ed76ec74.jpg4468316ee7abbe753ea59ffbf54b125b.jpg61569d86dee6ce4481d46c7755bb4b4a.jpg094ae0ec34aae4622f5820c480294d7f.jpgd6f7dc4f380c12024d0495348ca56f94.jpg895d492a8123e26a89f9e22a9e35ec34.jpg9cae56b268ba4351ad053bf8ef10ca1b.jpg011cc267dcca91dbf6b8ad9d19699760.jpg5f5ac4af16ccf0bb8aae01729cbe2b1f.jpge7fb1f977337e167bab7207c6f97748c.jpg21a134e3ca52ef7174b976b86df45d65.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty fajnego zelosa, choć te maskownice od bransy to jakaś masakra jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Graty fajnego zelosa, choć te maskownice od bransy to jakaś masakra jest
Potwierdzam.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Graty fajnego zelosa, choć te maskownice od bransy to jakaś masakra jest
W ogóle założenie bransolety to jakaś masakra. A to nie moja pierwsza ściągana lub zakładana bransoleta a męczyłem się jak diabli.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, RagnarPL napisał:


W ogóle założenie bransolety to jakaś masakra. A to nie moja pierwsza ściągana lub zakładana bransoleta a męczyłem się jak diabli.
 

 

Znany problem. Zbyt małe zapięcie. Wygodne w noszeniu ale trudne w zakładaniu. Szczególnie jak ktoś ma stosunkowa mały nadgarstek a szeroką dłoń.

Z tego co wiem, to Zelos w końcu przyznał się do błędu i będzie wymieniał użytkownikom Swordfishów V2 zapięcia. Doczytaj sobie na ich stronie.

Jeżeli Twój to V2, to proponuję się z nimi skontaktować w tej sprawie na mail: [email protected]

 

Na ich stronie wisi coś takiego:

 

obraz.thumb.png.7cf7c74c022419fc8a377aa68433b65b.png

 

We recently received feedback from customers that the clasp on the V2 Steel Swordfish might be too short for some guys with larger hands yet slim wrists. We are producing a new part for the clasp to solve this and will be mailing it out for free by the end of Sept to all customers facing this problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Znany problem. Zbyt małe zapięcie. Wygodne w noszeniu ale trudne w zakładaniu. Szczególnie jak ktoś ma stosunkowa mały nadgarstek a szeroką dłoń.
Z tego co wiem, to Zelos w końcu przyznał się do błędu i będzie wymieniał użytkownikom Swordfishów V2 zapięcia. Doczytaj sobie na ich stronie.
Jeżeli Twój to V2, to proponuję się z nimi skontaktować w tej sprawie na mail: [email protected]
 
Na ich stronie wisi coś takiego:
 
obraz.thumb.png.7cf7c74c022419fc8a377aa68433b65b.png
 
We recently received feedback from customers that the clasp on the V2 Steel Swordfish might be too short for some guys with larger hands yet slim wrists. We are producing a new part for the clasp to solve this and will be mailing it out for free by the end of Sept to all customers facing this problem.
Dzięki. Natomiast zegarek kupiłem używany od innego użytkownika i nie wiem czy moje zgłoszenie przejdzie.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zelos ma opinię firmy z bardzo dobrym serwisem posprzedażowym i postawę raczej frontem do klienta. Nie sądzę, żeby to był problem. W końcu wiele zegarków zmieniło już właściciela i zapięcia im wcale od tego nie urosły 😁

To wada projektu i powinna być usunięta we wszystkich zegarkach, niezależnie od tego kto je teraz nosi. Jak akcja serwisowa w branży samochodowej. Tylko dopilnuj, żeby Cię wpisali na listę zamiast pierwszego nabywcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zelos ma opinię firmy z bardzo dobrym serwisem posprzedażowym i postawę raczej frontem do klienta. Nie sądzę, żeby to był problem. W końcu wiele zegarków zmieniło już właściciela i zapięcia im wcale od tego nie urosły
To wada projektu i powinna być usunięta we wszystkich zegarkach, niezależnie od tego kto je teraz nosi. Jak akcja serwisowa w branży samochodowej. Tylko dopilnuj, żeby Cię wpisali na listę zamiast pierwszego nabywcy.
Dziękuję bardzo. Spróbuję. Ale jeżeli dobrze rozumiem to Tu piszesz o zapięciu a problem jest z maskownicami. Czy to jest powiązane?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o trudnościach przy zakładaniu i ściąganiu zegarka ze względu na zbyt krótkie zapięcie. O tym co napisałeś poniżej:

 

Godzinę temu, RagnarPL napisał:

W ogóle założenie bransolety to jakaś masakra. A to nie moja pierwsza ściągana lub zakładana bransoleta a męczyłem się jak diabli.

 

Chodziło Ci o zakładanie bransolety z zegarkiem na rękę, czy o zakładanie bransolety na zegarek przy zamianie paska na bransoletę? Bo ja o tym pierwszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisałem o trudnościach przy zakładaniu i ściąganiu zegarka ze względu na zbyt krótkie zapięcie. O tym co napisałeś poniżej:
 
 
Chodziło Ci o zakładanie bransolety z zegarkiem na rękę, czy o zakładanie bransolety na zegarek przy zamianie paska na bransoletę? Bo ja o tym pierwszym.
A ja o tym drugim Ale dziękuję za pomoc. Napisałem do nich mimo wszystko.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.