Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

Nowa inicjatywa KMZiZ - TARGI ZEGARKOWE

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach Warsaw Oldtimer Show w Ptak Warsaw EXPO odbędzie się nasza impreza Passion For Watches

 

 

 

post-24159-0-86182200-1493880929.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy bilety trzeba kupić online, czy można na miejscu?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można na miejscu. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki + samochody - czego chcieć więcej :) zapowiada się fajna impreza :) Będę w niedzielę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To do zobaczenia w sobotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede w sobote! Swoją drogą to będzie ciekawe uczucie, kiedy będę rzucał spojrzenia i zastanawiał się czy ten czy inny kolega jest od nas z Klubu i jaki ma nick :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak blisko ,że wstyd by było nie odwiedzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziadek - dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek z wczorajszego całego dnia przygotowań do Passion for Watches. Pani w czerwonej sukience, to Aleksandra Dworska, nasza manager projektu. Bez jej pracy chyba by się nie udało  :)

 

 

 

 


To już była godz 21:00 i ponad 30 km do Warszawy  :)

 

 

 

post-24159-0-53338200-1494630298_thumb.jpg

post-24159-0-31049400-1494630330_thumb.jpg

post-24159-0-15190800-1494630357_thumb.jpg

post-24159-0-24136400-1494630406_thumb.jpg

post-24159-0-94981200-1494630496_thumb.jpg

post-24159-0-93767400-1494630774_thumb.jpg

post-24159-0-49801700-1494630801_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUPER !

 

Widać, że przygotowania wymagały bardzo dużo pracy i zaangażowania, z resztą - jak w każdym dużym projekcie - najwięcej pracy jest zawsze wykonywanej "na zapleczu", aby wszystko przygotować, dograć, skoordynować itd

 

Targi ruszają za już za kilka minut :)

 

Spotkajmy się na Passion for Watches!

Do zobaczenia.

 

Pozdrawiam serdecznie

MK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem :)B)

 

Super inicjatywa. Jeszcze raz pozdrawiam Eugeniusza i Filipa, ktorych spotkalem na strazy :D;)

Wg mnie powinno sie to rozwijac w najblizszych latach, bo teraz zwiedzajac tyle roznych samochodow stoiska zegarkowe wydawaly sie... malutkie a zegarki tam prezentowane "skrome" :( . Jednak pomysl super! Jeszcze raz gratuluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jakieś foto z targów z sekcji zegarkowo-zegarowej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem i bardzo polecam.

 

Super pomysł - mam nadzieje, że to będzie impreza cykliczna.

 

Gratulacje dla organizatorów!

 

Pozdrawiam,

 

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacnie było, podziękowania dla Mariana (dziadka) i reszty organizatorów... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas trwania pierwszego dnia targów zdjęcia były robione przez zawodowy duet fotografów i będą dostępne już po ich zakończeniu. Dzisiaj z Aleksandrą byliśmy zajęci na tyle, że nie starczyło nam czasu na fotografowanie. Może jutro będzie spokojniej ...  :)

Wieczorem już po godzinie 19:00 miały miejsce, koncert oraz wręczenie dyplomów i poduszek z logo Klubu przedstawicielom firm obecnych w naszej strefie Passion for Watches. To kilka zdjęć z tego uroczystego spotkania:


Sama poduszka prezentowała się znakomicie i była pewną niespodzianką dla wszystkich obdarowanych.

 

 

 

 

 

post-24159-0-09438400-1494716588_thumb.jpeg

post-24159-0-83572400-1494716620_thumb.jpg

post-24159-0-57445500-1494716717_thumb.jpg

post-24159-0-63929900-1494716771_thumb.jpg

post-24159-0-50583300-1494717240_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do odwiedzenia dzisiaj,  strefy Passion for Watches w Nadarzynie w PTAK Warsaw EXPO. Warto się wybrać w ramach niedzielnego spaceru. Ukazała się pierwsza relacja z wczorajszego dnia ze sporą ilością zdjęć na portalu http://timeandwatches.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem i widziałem...

Mimo że to chyba pierwsze takie targi to przyznaję, że bardzo fajnie przygotowane. Brawo dla organizatorów za tak profesjonalne podejście...

Oby więcej takich inicjatyw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem opinii wystawców , czy było zainteresowanie , czy warto było wziąć udział w targach  ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Fajna inicjatywa i fajnie było się pojawić i poznać kolegów, których zna się tylko zza klawiatury, na żywo :) Zainteresowanie spore, zwłaszcza pierwszego dnia. Byliśmy we czwórkę i były momenty, że z trudem ogarnialiśmy wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także, oceniam imprezę pozytywnie. Zainteresowanie było zadowalające. Dziękuję wszystkim którzy odwiedzili stoisko Vratislavia Conceptum i moich przyjaciół którzy mi pomagali. Miło było Was poznać. Myślę, że impreza ma szansę na powtórzenie i ma szansę być jeszcze lepszą. Pierwsze koty za płoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony, sporo klientów na naszym stoisku - miło było słyszeć od niektórych, że specjalnie przyszli do nas, a także że obserwują na istagramie znają z facebooka moje paski itp. Dużym plusem była bardzo dobra organizacja i komunikacja ze strony p. Aleksandry i Eugeniusza. No i oczywiście fajnie się spotkać z kolegami/firmami z którymi się znamy i także nowymi wystawcami. Jestem zadowolony, myślę że w przyszłym roku może być tylko lepiej.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez RTK-WGM
      Zarząd Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Zegarmistrzostwa, zaprasza na pierwszą edycją wydarzenia o charakterze handlowym „It's All About Watches - Targi zegarmistrzowskie”.
      Wydarzenie będzie miało charakter giełdy zegarów, zegarków oraz narzędzi zegarmistrzowskich, podobnie jak podczas Festiwalu Zegarów i Zegarków "It's All About Watches"
       
      Instytut Europejski / The European Institute
      ul. Piotrkowska 262/264
      90-001 Łódź

      Z wyrazami szacunku
      Prezes SPiRZ - Piotr Łukasiński
       

    • Przez RTK-WGM
      Miejsce: Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
      Adres: Kraków. ul. Galicyjska 9
      Termin: 2022-06-02 - 2022-06-04 w godzinach 10:00 - 18:00
       
      Wystawcami targów są firmy z Polski oraz zagranicy – producenci, importerzy, hurtownicy, designerzy branży jubilerskiej i zegarkowej.
       
      Zakres wystawców:
       
      biżuteria złota i srebrna
      biżuteria z bursztynem
      biżuteria z kamieniami szlachetnymi i jubilerskimi
      biżuteria fantazyjna
      kamienie szlachetne
      zegarki i zegary
      półprodukty i półfabrykaty
      opakowania
      narzędzia i maszyny
      stowarzyszenia, organizacje i branżowa prasa
       
    • Przez dariusz chlastawa
      Już w najbliższy weekend od 12 do 13 maja , zapraszamy wszystkich na targi Passion for Watches II edycja, które odbędą się wraz z imprezą Warsaw Oldtimer Show V edycja .
      Targi odbywają się na terenie Ptak Expo w Nadarzynie - jesteśmy w Hali F w sobotę i niedzielę od 10 do 18.
       
      http://oldtimerwarsaw.com/passion-for-watches-ii/
       
      mapki i harmonogram 
       
      http://oldtimerwarsaw.com/wp-content/uploads/2018/05/Harmonogram-i-hali-WOS.pdf  
       
       
      bilety ( zakup bilety na Warsaw Oldtimer ) na calość imprezy wraz z Passion for Watches 
       
      http://oldtimerwarsaw.com/bilety/
       
       
      dojazd   http://oldtimerwarsaw.com/bezplatny-dojazd/
       
    • Przez swiss_made
      Wczoraj pojawił się temat nawiązujący do targów zegarkowych w Monachium i z tąd mój pomysł by założyć ten temat. Sam jestem kolekcjonerem i stale powiększam swoją kolekcje o nowe zegarki w związku, z czym chciałem zapytać forumowiczów o miejsca, czas odbywających się giełd czy innego rodzaju organizowanych spotkań gdzie można kupić coś dla siebie w Polsce jak i w Europie. Byłbym skłonny zorganizować taki wyjazd gdyby ktoś wyraził zainteresowanie. Warto byłoby poszerzyć krąg poszukiwań a nie ograniczać się tylko do allegro. Pochwalcie się, zatem gdzie nabywacie swoje zegareczki kupujac je osobiscie czy za posrednictwem Internetu. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.