Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

Nowa inicjatywa KMZiZ - TARGI ZEGARKOWE

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, cieszę się.

Tylko jedna poprawka: 12-13 maja 2018 roku. i nie powinno być spacji po "czas". Trochę nam nie przystaje robić takie błędy. Zwłaszcza jeśli informacja ta jest przeznaczona dla szerszego grona odbiorców.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj czepiasz się kolego ;)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest czepianie się - Walter_87 ma pełną rację. A akurat na błąd 25 maj, a nie 25 maja jestem wyjątkowo uczulony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest czepianie się - Walter_87 ma pełną rację. A akurat na błąd 25 maj, a nie 25 maja jestem wyjątkowo uczulony ;)

 

To jest nas dwóch ;)

Również dostaję uczulenia, jak słyszę "dwutysięczny osiemnasty"...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poloniści?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, prawnik. To tylko polonistom wolno zgłaszać uwagi dot. poprawności językowej?


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest czepianie się - Walter_87 ma pełną rację. A akurat na błąd 25 maj, a nie 25 maja jestem wyjątkowo uczulony ;)

 

No to jest nas już trzech ... Pozdrawiam! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, prawnik. To tylko polonistom wolno zgłaszać uwagi dot. poprawności językowej?

 

nie, tak tylko pytałem ;):)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak demoty :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą nowe ogłoszenia i aktywność na FB ale bliżej targów :) Dziękujemy za zwrócenie uwagi 

Na pewno ciekawostką będą prezentowane przez Montblanc i FC auta , zapraszamy na strefę Passion for Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smycel, dnia 17 Kwie 2018 - 12:48, napisał: "....A akurat na błąd 25 maj, a nie 25 maja jestem wyjątkowo uczulony ;)"

 

Ja też. Tu nawet nie chodzi tylko o gramatykę, tu chodzi o logikę. Przecież jest tylko jeden MAJ, a jest wiele dni w maju. A na pytanie, którego dnia? 25go maja (w tym wypadku). Jak ktoś nie lubi odmieniać przez przypadki to może użyć formy: "maj 25 2018".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wilk syty i owca cała :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Prezesie,

 

Pomijając wszystkie wątki językowe, chcę całkiem poważnie zapytać o co chodzi z terminem targów? Myślę, że to błąd ale „gruby”.

Kilkanaście dni temu na forum była informacja o Targach Passion for Watches 2018r,  odbywających się w sobotę i niedzielę 12-13 maja 2018r., teraz w tym samym wątku zaprasza Pan na Targi Passion for Watches na niedzielę i poniedziałek 13-14 maja, pokazując plakat z tą datą i odsyłając po więcej informacji na strony FB https://www.facebook.com/KMZiZ/ .

Na FB pierwsza "zajawka",  zaproszenie na targi 13-14 maja 2018 i plakat z tą datą.

Na oficjalnych stronach Ptak Warsaw targi są w sobotę i niedzielę 12-13 maja 2018r. https://warsawexpo.eu/wydarzenie/targi-i-aukcja-samochodow-zabytkowych-2-2/  .

Może warto to skorygować, jeszcze tylko trzy tygodnie do Targów.

 

Pozdrawiam

Piotr A. Stasiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawy językowe - ważna rzecz, wiadomo. 

 

Ja mam pytanie odnośnie wystawiających - Balticus i już? Oris wyglada tak jakby mógł sie pojawić ale mógł też zniknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będą kolejne, tak jak pisałem jest na pewno Montblanc, Oris, Alpina, FC, Ball, Aerowatch, Balticus , Błonie będą pokazane stare auta związane z MB i FC, będzie Parker i Waterman ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko zapowiada się wyśmienicie. Ciekawe czy będą tłumy?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakich godzinach planowana jest aktywność "Passion for Watches"


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 marca 2017 po raz pierwszy na forum pojawiła się informacja o nowej inicjatywie klubu – Passion for watches ze wskazaniem tematu, miejsca i terminu ekspozycji. Kilka dni później został zamieszczony link do strony internetowej Warsaw Expo Ptak, za pośrednictwem której można było kupić bilety na imprezę. Pojawiły się posty klubowiczów, w których była informacja, co zamierzają pokazać na targach. Powyższe fakty sugerowały, że prace związane z przygotowaniem wydarzenia były mocno zaawansowane.

Pod koniec kwietnia, a więc na 2 tygodnie przed targami, na stronie internetowej i FB Warsaw Expo Ptak został zamieszczony plakat klubu reklamujący imprezę. Na dzień przed targami można było obejrzeć krótką fotorelację z ostatnich przygotowań w hali w Nadarzynie. Tak było ……

Po imprezie pojawiły się posty z podziękowaniami dla organizatorów oraz zapewnieniem Prezesa; „Na pewno w przyszłym roku Passion for Watches będą lepsze, większe, bardziej nagłośnione!”

Kolejna edycja ma się rozpocząć za JEDEN DZIEŃ - 12 maja 2018r. Zgodnie z zapowiedziami miały pojawić nowe ogłoszenia, informacje, aktywność na FB …….

Na ten moment klubowicze nie posiadają żadnej szczegółowej wiedzy o imprezie, a na stronie internetowej WEP brak reklamy wydarzenia. Czyżby coś nie wyszło? A miało być tak pięknie ……….

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji :) 

 

na stronie Oldtimer jest wszystko o naszym wydarzeniu od dwóch tygodni co najmniej 

http://oldtimerwarsaw.com/passion-for-watches-ii/

 

na FB zarówno u nas jak i u nich również 

 

na Czasocholikach ( 30 tys członków ) pojawi się jutro ( nie ma sensu szybciej wg nich bo spadnie ) 

 

Marki wklejały również na swoich funpage 

 

wkleiliśmy wszystkie informacje ( mapki dojazdu , bilety etc ) w wątku o targach 

 

 

ale serdecznie zapraszam do współorganizowania wydarzenia w przyszłym roku , miło nam będzie mieć profesjonalną pomoc gdyż nie wiem czy Kolega zdaje sobie z tego sprawę, ale robimy to po pierwsze wolontariacko, po drugie każdy z nas zaangażowanych w wydarzenie ma pracę zawodową, którą chcąc nie chcąc musi wykonywać, a po trzecie jest nas w sumie dwóch mocno zaangażowanych w targi ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim poście zostały przedstawione wyłącznie fakty dotyczące organizacji I i II edycji targów. Ale lepiej późno niż wcale - w trzy godziny po moim wpisie, pojawił się dostęp do informacji o wydarzeniu (wiem, wiem, tak było zaplanowane J), a nie możliwość udziału w zabawie w chowanego – a może się uda znaleźć.

Odnośnie wolontariatu – nie ma co go tak esponować. W ubiegłym roku również dwie osoby poświęcając swój czas prywatny i wykonując sumienie swoje obowiązki zawodowe wolontariacko zorganizowały targi uwieńczone galą, w której uczestniczyli wystawcy, klubowicze, osoby współpracujące z klubem. Były dyplomy, nagrody i przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera (ciekawe czy i w tym roku będzie miało miejsce podobne wydarzenie).

Ale na tym nie koniec. Także wolontariacko organizowane są nie tylko przez klubowiczów warsztaty, spotkania okolicznościowe i inne eventy. Szkoda tylko, że jest nieliczna grupa osób, która decyduje się na udział w tych projektach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano szkoda, tym bardziej zapraszam do pomocy 

 

a propos materiału dowodowego - kilka przykładów ponizej 

 

 

post-70149-0-37749800-1526026217_thumb.jpg

 

 

post-70149-0-75090500-1526026256_thumb.jpg

 

 

post-70149-0-52533700-1526026282_thumb.jpg

 

 

post-70149-0-25882300-1526026306_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez RTK-WGM
      Zarząd Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Zegarmistrzostwa, zaprasza na pierwszą edycją wydarzenia o charakterze handlowym „It's All About Watches - Targi zegarmistrzowskie”.
      Wydarzenie będzie miało charakter giełdy zegarów, zegarków oraz narzędzi zegarmistrzowskich, podobnie jak podczas Festiwalu Zegarów i Zegarków "It's All About Watches"
       
      Instytut Europejski / The European Institute
      ul. Piotrkowska 262/264
      90-001 Łódź

      Z wyrazami szacunku
      Prezes SPiRZ - Piotr Łukasiński
       

    • Przez RTK-WGM
      Miejsce: Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
      Adres: Kraków. ul. Galicyjska 9
      Termin: 2022-06-02 - 2022-06-04 w godzinach 10:00 - 18:00
       
      Wystawcami targów są firmy z Polski oraz zagranicy – producenci, importerzy, hurtownicy, designerzy branży jubilerskiej i zegarkowej.
       
      Zakres wystawców:
       
      biżuteria złota i srebrna
      biżuteria z bursztynem
      biżuteria z kamieniami szlachetnymi i jubilerskimi
      biżuteria fantazyjna
      kamienie szlachetne
      zegarki i zegary
      półprodukty i półfabrykaty
      opakowania
      narzędzia i maszyny
      stowarzyszenia, organizacje i branżowa prasa
       
    • Przez dariusz chlastawa
      Już w najbliższy weekend od 12 do 13 maja , zapraszamy wszystkich na targi Passion for Watches II edycja, które odbędą się wraz z imprezą Warsaw Oldtimer Show V edycja .
      Targi odbywają się na terenie Ptak Expo w Nadarzynie - jesteśmy w Hali F w sobotę i niedzielę od 10 do 18.
       
      http://oldtimerwarsaw.com/passion-for-watches-ii/
       
      mapki i harmonogram 
       
      http://oldtimerwarsaw.com/wp-content/uploads/2018/05/Harmonogram-i-hali-WOS.pdf  
       
       
      bilety ( zakup bilety na Warsaw Oldtimer ) na calość imprezy wraz z Passion for Watches 
       
      http://oldtimerwarsaw.com/bilety/
       
       
      dojazd   http://oldtimerwarsaw.com/bezplatny-dojazd/
       
    • Przez swiss_made
      Wczoraj pojawił się temat nawiązujący do targów zegarkowych w Monachium i z tąd mój pomysł by założyć ten temat. Sam jestem kolekcjonerem i stale powiększam swoją kolekcje o nowe zegarki w związku, z czym chciałem zapytać forumowiczów o miejsca, czas odbywających się giełd czy innego rodzaju organizowanych spotkań gdzie można kupić coś dla siebie w Polsce jak i w Europie. Byłbym skłonny zorganizować taki wyjazd gdyby ktoś wyraził zainteresowanie. Warto byłoby poszerzyć krąg poszukiwań a nie ograniczać się tylko do allegro. Pochwalcie się, zatem gdzie nabywacie swoje zegareczki kupujac je osobiscie czy za posrednictwem Internetu. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.