Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
dariusz chlastawa

Nowa inicjatywa KMZiZ - TARGI ZEGARKOWE

Recommended Posts

Guest TigerBear

To jest nas dwóch ;)

Również dostaję uczulenia, jak słyszę "dwutysięczny osiemnasty"...

Troszkę się spóźniłem, ale...

Jestem trzeci.

Panie Prezesie, szacun. Wielki ogrom pracy w organizację. Każdy go widzi.

Super

Czas zmienia perspektywę

Panie Prezesie, szacun. Wielki ogrom pracy w organizację. Każdy go widzi.

Super

No nie aż tak :) 

A na poważnie, oczywiście że robimy błędy, oczywiście że mogłoby być lepiej , szybciej, sprawniej i wogóle ale pamiętajcie prosze ,że jesteśmy tylko ludżmi, którzy muszą to robić w jakimś "wolnym " czasie którego nie ma zbyt wiele

A krytyki i uwag chętnie zawsze słuchamy ,ale rąk do pracy też potrzeba :) 

Pytanie: czy jest jakiś plan dnia? Jakieś spotkania,etc. Bo rozumiem, że wystawa jest non stop otwarta.

Czas zmienia perspektywę

Byłem dziaiaj - wystawa w sumie niewielka, ale było super. Pogadać z właścicielem Balticusa czy pooglądać Balle - świetna rzecz. Do tego dostaniesz magazyn (wydany naprawdę profesjonalnie), poznasz prezesa klubu, i, jeśli lubisz, pooglądasz także sobie old i young timery.

Byłem w niedzielę. Fajnie że udało się zorganizować targi zegarkowe, ciekawie było porozmawiać i pooglądać czasomierze, szczególnie debiutujące u nas "trytowe" Ball'e . Liczyłem że będzie więcej rodzimych producentów (w końcu jedna z firm mocno oparła swoją kolekcję o legendy motoryzacji, bardzo by pasowała na targach), ale dwóch to też mocna reprezentacja :)

Będzie jakiś oficjalny opis tego co się działo na Targach? Jak kto może to niech wrzuci link do stron - ewentualnie :)

Dziękuję.

Mnie niestety nie udało się być - znów rodzina, niestety, takie czasy. Za parę lat jednak odżyję :):):)

Czas zmienia perspektywę

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By dariusz chlastawa
      Już w najbliższy weekend od 12 do 13 maja , zapraszamy wszystkich na targi Passion for Watches II edycja, które odbędą się wraz z imprezą Warsaw Oldtimer Show V edycja .
      Targi odbywają się na terenie Ptak Expo w Nadarzynie - jesteśmy w Hali F w sobotę i niedzielę od 10 do 18.

http://oldtimerwarsaw.com/passion-for-watches-ii/

mapki i harmonogram 

http://oldtimerwarsaw.com/wp-content/uploads/2018/05/Harmonogram-i-hali-WOS.pdf  

bilety ( zakup bilety na Warsaw Oldtimer ) na calość imprezy wraz z Passion for Watches 

http://oldtimerwarsaw.com/bilety/

dojazd   http://oldtimerwarsaw.com/bezplatny-dojazd/

• By swiss_made
      Wczoraj pojawił się temat nawiązujący do targów zegarkowych w Monachium i z tąd mój pomysł by założyć ten temat. Sam jestem kolekcjonerem i stale powiększam swoją kolekcje o nowe zegarki w związku, z czym chciałem zapytać forumowiczów o miejsca, czas odbywających się giełd czy innego rodzaju organizowanych spotkań gdzie można kupić coś dla siebie w Polsce jak i w Europie. Byłbym skłonny zorganizować taki wyjazd gdyby ktoś wyraził zainteresowanie. Warto byłoby poszerzyć krąg poszukiwań a nie ograniczać się tylko do allegro. Pochwalcie się, zatem gdzie nabywacie swoje zegareczki kupujac je osobiscie czy za posrednictwem Internetu. Pozdrawiam
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.