Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jacekd

SARB033 - Dopasowanie bransolety

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Mam pewien problem z bransoletą w zegarku SARB033, mianowicie nie mogę znaleźć optymalnego dopasowania bransolety do nadgarstka. Bransoleta jest albo za duża albo ciut za mała, znikoma mikro regulacja niestety niewiele pomaga. W związku z tym mam do Was pytanie, czy znacie jakieś sposoby na dopasowanie takiej bransolety (chciałbym zachować oryginalną bransoletę)?. Najprostszym rozwiązaniem wydaje mi się zmiana zapięcia bransolety, niestety nie wiem jak znaleźć pasujące zapięcie ani gdzie można by nabyć taką część. Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi. 

 

Jeśli jednak nie udało by mi się rozwiązać problemu z bransoletą, czy moglibyście polecić mi jakiś pasek do tego zegarka? Zależałoby mi na czarnym pasku dobrej jakości, z zapięciem motylkowym. 

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metoda 1 jest fajna, niestety w SARB033 nie do wykonania, ostatnie ogniwo łączące bransoletę z zapięciem ma dwa wgłębienia z obu stron, i nie ma jak połączyć zapięcia ze "zwykłym" ogniwem do regulacji długości. 4_e179ad17-13cd-47e0-9964-5b5ee27772e8_l

 

W związku z tym moja prośba wciąż aktualna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedłużka wydaje się dobrym i chyba najtańszym rozwiązaniem, na zdjęciu nie wygląda nawet źle :) A jeśli chodzi o zapięcia, ktoś ma może jakieś sprawdzone rozwiązanie?

 

Na Watchuseek znalazłem temat, i rozwiązaniem okazało się być zapięcie od Orient Stara, niestety nie jestem w stanie namierzyć tego modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.