Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

merrill

Kwarcowy elegant do 900 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie proszę o pomoc. Mój bardzo dobry kolega szuka zegarka, a że często go widzę więc chciałbym aby nosił na nadgarstku coś porządnego, aby również i mnie nie kuło w oczy ;)
Wyzwaniem będzie ograniczony budżet czyli tytułowe 900 zł (wiem, że zaraz pojawią się podpowiedzi, aby dozbierał drugie tyle, albo jeszcze więcej, albo niech sprzeda samochód i nerkę i kupi rolexa, ale przyjmijmy, że maksymalna granica podwyższenia budżetu to 1100 zł i tą kwotą absolutnie zamykamy propozycje.

Kolega jest prawie prawnikiem, czyli robi tyle co prawnicy, ale zarabia sporo mniej, a chciałby aby jego zegarek wyglądał prestiżowo jak kolegów z pracy. Trochę mało realne, ale spróbujmy.

A teraz oczekiwania:

zegarek nowy
kwarc z cienką kopertą na pasku
zegarek do koszuli i garnituru (na ryby ma poczciwe casio)
czarna, prosta i czytelna tarcza bez cyfr
nadgarstek 18 cm
 

Poproszę o komentarze i propozycje.


 


Coś się kończy, coś się zaczyna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może taka Davosa?

https://minuta.pl/p,zegarek-meski-davosa-flatline-162-483-55,556590.html

Marka raczej niszowa, a z tego co czytałem mają w swojej ofercie dobre zegarki... Mi osobiście bardziej się podoba ta wersja:

https://minuta.pl/p,zegarek-meski-davosa-flatline-162-483-15,466196.html

Tylko biała tarcza...

Cena trochę większa ale pewnie wiesz że jest tu opiekun marki - TikTak - pewnie dałby jakiś rabat...

A zaproponowałem Davosę ze względu na to że prawie nikt nie zna tej marki, nie jest popularna jak Seiko czy Omega, gdzie każdy ma utartą opinię, może się dobrze prezentować i zaciekawiać B)

W linku, w opisie jest chyba błąd, powinno być 50m a nie 100m...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się te propozycje, już przekazuję dalej, ale koniecznie czarna tarcza i raczej centralna sekunda.
Prosty i minimalistyczny.
Ktoś coś jeszcze?


Coś się kończy, coś się zaczyna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.