Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
volzz

G-Shock do 1000zł+ z Triple Sensor i Solarem

Recommended Posts

Witam Wszystkich.

Chciałbym kupić gshocka jak w temacie z tymi funkcjami, mój rozmiar nadgarstka to 19cm.

Zastanawiam sie nad GW-9400 i w sumie na tym się kończy. Mógłby ktoś bardziej ogarnięty podpowiedzieć inne modele z tymi funkcjami z którymi miał do czynienia i może polecić. Dzięki !

Nie zastanawiaj się i nie szukaj bo NIC LEPSZEGO nie znajdziesz.

GW-9400 Rangeman rządzi w tym przedziale cenowym i na wyższych niejednego G zjada.

Biorąc pod uwagę cena/możliwości jest numerem 1 ze stajni G.

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Guest mrovka

A masz jakies ograniczenia finansowe ? :P

Pytam,bo z triple sensor znajdziesz tez prawie analogi - tyle ze sa drozsze 

np GWG1000

Edited by mrovka

Chyba mnie namówiłeś :P Szkoda, że tylko jest czarny i ten wojskowy kolor, ale chyba ladniejszy ten 2gi bo ma czarną tarcze :)

No tak właśnie z 1300zl max w sumie.

Edited by volzz

Bierz czarny, za kilka miesięcy dozbierasz ok 150 złotych to sobie kupisz czerwone przebranie i będziesz miał dwa kolory :)

Wyświetlacz negatywny - jeżeli chcesz to kupić to najpierw koniecznie zobacz go na żywo, bo nie jest tak czytelny jak podstawowa wersja.

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

GW 9400 z tego co widze na filmikach to normalnie widać godzine i wszystko, chyba, że w pełnym słońcu się czegoś obawiać ? Mialem Casio przez kilka lat, ale nie gshocka, tylko SGW-400H

Te GWG 1000 są mega genialne z wyglądu,no ale 2x droższe, więc chyba na razie nie wchodzi w gre

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Lukasz9292
      Drodzy Forumowicze!

Od jakiegoś czasu mam problem z zegarkiem G-Shock GBA 800-1AER. Już kilka razy zdarzyła mi się taka sytuacja, że ekran gaśnie, wskazówki stają, a na wyświetlaczu zaczyna migać symbol "R". (tak jak na dołączonym zdjęciu). Trwa to około 1min/2min, po czym zegarek znowu zaczyna działać jak gdyby nigdy nic. Takie sytuacje mają najczęściej miejsce, gdy zrobię coś wymagającego większego zużycia energii jak np. wciśnięcie klawisza podświetlenia czy przytrzymanie przycisku "START" uruchamiającego funkcję Bluetooth do sparowania zegarka z telefonem. Czy ktoś z Was miał może podobne kłopoty albo wie co owy problem powoduje? Zegarmistrz twierdzi, że nie jest to wina słabej baterii. Zegarek kupiłem nowy około 16 miesięcy temu ze strony zegarki24h.  

• By Blackfish
      Hej forumowicze!

Nie mam najmniejszej wiedzy o zegarkach, natomiast z różnych względów stoję przed zakupem. Przewertowałem sieć i trafiłem na ten oto zegarek - Festina F20453-1. Bardzo mi przypadł do gustu, ale przed zakupem chciałbym zasięgnąć opinii czy jest to sensowny zakup, czy zegarek jest wart swojej ceny, czy materiały z których jest zbudowany sugerują jego trwałość? Byłbym bardzo wdzięczny za opinie! 

Jeśli natomiast ktoś byłby tak miły i chciałby coś polecić to jak najbardziej - każdą propozycje wezmę pod uwagę. Budżet na zegarek w granicach 1500zł, natomiast jeśli trafi się coś co zwali mnie z nóg za 2.000zł to też się uzbiera. Zegarek z zamysłem noszenia na co dzień, im bardziej uniwersalny tym lepiej, tak by możliwe jak najbardziej pasował i do t-shirtu i do eleganckiej koszuli. Preferowana ciemna kolorystyka, więc im bardziej zbliżony do wspomnianej Festiny tym lepiej. :)

Będę bacznie obserwował ten temat, wszystkim Wam z góry dziękuje! :)

• By patryk2404
      Witam, od jakiegoś czasu moj G-Shock GBA 800 nalicza kroki od 0 do 100 i tak w kółko. Kiedyś po prostu pokazywał ile kroków przeszedłem, np. 8654 itp. Pomoże ktoś jak wrócić do tamtego ustawienia? Czy to może jakaś usterka? 
    • By kuba7728
      Witam, poszukuję jakiegoś oryginalnego paska do moje go Atlantica Seaflight. Zegarek nie jest jakoś bardzo formalny, więc powinno do niego pasować wiele pasków. Wybrałem takie opcje, co o nich sądzicie? 
      https://zegarownia.pl/pasek-morellato-bolle-alligat-calf-a01x2269480041cr22
      https://zegarownia.pl/pasek-morellato-modigliani-alligat-vintage-calf-a01x4807b95038cr22

zegarek: https://zegarownia.pl/zegarek-meski-atlantic-seaflight-70351-41-21

• By kuba7728
      Witam forumowiczów. Czytam forum już od jakiegoś czasu, lecz dopiero teraz założyłem konto. Mam już parę zegarków i planuje uzupełnić kolekcję diverem ze stajni Citizena. Znalazłem dwa dość podobne zegarki i nie mogę się do końca zdecydować. 
      https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-promaster-professional-diver-titanium-eco-drive-bn0200-81e
      https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-promaster-eco-drive-diver-s-titanium-bn0205-10l

Ma ktoś może te zegarki i jest w stanie przedstawić ich wady i zalety?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.