Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Qstosh

Nowy Fossil FS-2976 za 190 zł

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Od jakiegoś czasu poszukuję dla siebie zegarka. Dzisiaj wpadł mi w oko model Fossil FS-2976 wystawiony na aukcji na olx za 190 zł do negocjacji. Zegarek jest nowy i ma nawet folię na tarczy. Pytanie jest tylko czy jest możliwe, żeby Fossil za taką cenę był oryginalny. Gość mówi, że nie ma do niego pudełka i przez to też gwarancji, więc pierwsza myśl - podróbka. Ale zapytałem go o numer seryjny i ten mi go podał - więc jak to w końcu jest? 

Tu jest link do aukcji: https://www.olx.pl/oferta/fossil-fs-2976-CID87-IDkTe9y.html

A tu jego numer seryjny: 250301

Pozdrawiam,

Łukasz Węgrzyn

Powiedz ile chciałbyś max wydać oraz jak duży masz nadgarstek i czy ewentualnie interesują Cię zegarki mechaniczne czy wolisz jednak sprawdzonego kwarca, gdzie tylko od czasu do czasu trzeba wymienić baterię?

Chciałbym wydać maksymalnie 600 zł, choć wolałbym troszkę mniej. Zegarki mechaniczne oczywiście wchodzą w grę, tylko nie wiem czy w tej cenie. Mój obwód nadgarstka to 15 cm

15 cm to niestety niewiele... Sam mam 16,5 i narzekam ponieważ jedynie max 42mm wygląda dobrze na ręce.

Zobacz sobie tego lorusa:

http://www.ceneo.pl/8508816

Powinien być w miarę najlepszy za połowę max ceny (chronograf, stajnia seiko, 40mm, szkło mineralne i 50WR)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By worientom
      Strona, na której sami przyznają się, że oferują"repliki". Mało tego, linkują temat: jak kupić podrobiony zegarek (sic!). Ale zdjęcia zamieszczają chyba oryginałów, z sieci? Czy da się podrobić zegarek tak dobrze, że praktycznie nie odróżni się go od oryginału? A raczej, czy opłaca się tak podrobić zegarek z tej półki cenowej, bo że da się, to wiadomo, ale da się i opłaca się wyłacznie w odniesieniu do zegarków luksusowych.

A zatem... o co tu chodzi? Kopalnia podróbek nie różniących się od oryginałów? A zatem pytanie o tzw. rynek wtórny: czy bać się np. kupić monstera, który wygląda i świeci jak monster, ale sprzedawca nie ma paragonu, dokumentów i nie zna historii zegarka? Bo np. sam kupił taki od kogoś...
    • By Niusio30
      Witam, dostałam od dziadka zegarek kieszonkowy Cccp 1941-1945. Dziadek pochodzi z Ukrainy mówi że to oryginalny zegarek.
      Na internecie jest ich dużo, ale ponoć wzór z przodu na zegarze który ja posiadam jest bardzo rzadki.
      Może ktoś z was wie czy to prawda że ten model jest taki rzadki , czy jest to oryginalny zegarek?
      Nie mogę coś dodać zdjęć więc specjalnie wystawiłam go na "sprzedaż" ponieważ inaczej nie zobaczycie go.
      Wstawiam link do aukcji że zdjęciami

https://www.gumtree.pl/a-zegary/zielona-gora/rosyjski-zegarek-1941+1945/1006791597990911270368709
      Zdjęcia
    • By szerszen1991
      Witam.
      Mam pytanie czy ktoś wie może jak rozpoznac oryginał patek?

Bo wykonanie na prawdę dobre. Nawet ilość szwów przy pasku się zgadza itp.

Tylko martwi mnie brak na tarczy napisu Genewa.

Zegarek nawet ciężki, numer 5059 i w necie coś idzie znalesc ale prostokątnych tylko kilka

Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.