Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

barekmaran

Renowacja stalowej koperty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Rozważam renowację stalowej koperty zegarka. Ktoś ją wypolerował i straciła oryginalne szlify, krawędzie też ucierpiały. Zastanawiam się czy jest to możliwe, komu to zlecić i ile by to ewentualnie kosztowało. Zegarek mi się podoba bo ma ładną tarczę i jest duży ok. 37 mm bez koronki.

Proszę o rady w tym zakresie.

post-55074-0-13826900-1491588942.jpg

post-55074-0-37867500-1491588954.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwe,ale daj lepsze zdjęcia zegarka i jakieś zdjecia oryginału. Wtedy się zobaczy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może teraz się uda lepsze zdjęcia wstawić. Fotki swojego mogę przesłać na maila w dobrej jakości, ale wzorzeć mam tylko mały zestrony OMEGI

OK poddaję się dzisiaj z tym zmniejszaniem zdjęć. Na maila mogę podesłać, gdybyś dał adres.

Dzięki za zainteresowanie.

post-55074-0-67965200-1491591029.jpg

post-55074-0-66822900-1491591041.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PW.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje ze nie tylko koperta straciła oryginalne szlify- ale tez tarcza kolor, no i wskazówki wygladają na nowe

( opinie oczywiscie opieram o to co widać na zdjeciu)

 

Potrzebne bedzie zdjecie mechanizmu i wewnetrznej strony dekielka.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza jest ok moim zdaniem, zarówno kolor jak i szlif w pionie. Wskazówki wyglądają jak nowe nie wiem czy są zmienione. W takiej konfiguracji kolorystycznej tarcza - wskazówki omegi z tego okresu występowały więc jest chyba ok. Nie znalazłem identycznego egzemplarza nigdzie więc głowy za nic nie dam. Na ten moment w mojej opinie koperta do zrobienia i ew. mechanizm do serwisu i będzie jak najbardziej ok.

Dzięki za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tarcza jest malowana -ma ponad 40 lat a wyglada jakby wczoraj fabrykę opuściła, to samo wskazówki.

 

 

Zegarek kolekcjonersko niewiele wart, ale do noszenia ok.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.