Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gustaw6666

Air King, Datejust, Autavia czy Daytona?

Jaki ruch byś wykonał w mojej sytuacji?  

30 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Daytona, brak daty rekompensują inne zegarki z Twojej kolekcji.
Jednak Daytona z ceramiką to było to

 

albo Speedmaster FOIS panda


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor całkiem niebrzydki. Aczkolwiek chciałbym wybrać spomiędzy czterech marek, zapomniałem o tym napisać. Jak nie jestem jakimś wielkim fanem Roleksa, tak krąg moich zainteresowań zakupowych jest relatywnie wąski w kontekście marek. W przypadku chronografu czy właściwie chronoskopu wybiorę Heuera, Roleksa, Omegę lub Breitlinga.

 

Speedy Tuesday to jeszcze realna opcja w nominalnej cenie?

 

A Sinn ? Też robi piękne chrono, tańsze a nie gorzej wykonane od tych co wymieniłeś. Jedynie mechanizmy prostsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, nie kręci mnie ta marka niestety.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Datejust to właściwie damski zegarek, bez względu na rozmiar. ;) Airking, no cóż, nic o nim powiedzieć nie można. Autavia bardzo fajna, ale ja bym wziął Piotrek tę Daytone (tylko z czarnym bezelem). Jeden z dwóch najładniejszych chrono moim zdaniem, a drugim na pewno nigdy byś swego nadgarstka nie skalał. hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam. W wersji 41 mm i karbowanym bezelem może deczko pedalski ale, żeby od razu damski? ;) Bardzo go lubię, jako trzeci, czwarty czy piąty zegarek jest idealny aby przełamywać monotonię.

post-68982-0-26647500-1492731046_thumb.jpg


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clarkson to zajadły Omegowiec chyba :)

 

Najbardziej podoba mi się Daytona ceramiczna ale choć być może jestem snobem to jednak nie tak dużym aby za ten zegarek przepłacać o 1/3.

 

Mam wpłaconą zaliczkę ale przewidywany odbiór za niemal trzy lata.

 

Do tego czasu znajdę sobie chyba raczej coś tańszego i zostawię sobie powyższego Datejusta.

Skreślę chyba z rozważań FOISa pandę i Tuesday przez kiepską wodoszczelność. Wolę przynajmniej 100. Więc pewnie skończy się na Racingu, Autavii lub Carrerze. W Nativimerze to wężowisko na tarczy mnie przerasta.

 

Oglądałem Racinga żółtego i ten zegarek za tę kasę daje bardzo dużo. Wodoszczelność 100, data, COSC, koło kolumnowe, przyzwoita grubość, fajny rozmiar, wygoda. Bardzo dobrze wyważona ilość żółtych dodatków. Trochę przeszkadza tandeta indeksów. I brak kontrastu tarczy i subtarcz oraz nierówność tych ostatnich.

 

Moonwatch nawet nie powąchał dymu innych Omeg, które mierzyłem. Pod względem wizualnym, abstrahując od historii.

post-68982-0-56010300-1492738007_thumb.jpg

post-68982-0-12411000-1492738052_thumb.jpg


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Zatwardziały chyba nie, w GT miał na ręku chrono IWC Top Gun, swoją drogą też świetny zegarek. Ale fakt, że w TG przerobił kilka PO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autavia wyglada ciekawie, sam chętnie przymierzę.


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.