Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Bartek19877

[Basel 2017]: Epos 3435 Verso - "odwrócony" Unitas

Recommended Posts

Model - 3435 Verso to najnowsza kreacja zaprezentowana przez niszową markę Epos. Zegarek jest ucieleśnieniem tradycyjnego rzemiosła oraz niekonwencjonalnego podejścia. Do tego drugiego firma zdążyła nas już przyzwyczaić, tworząc szereg niebanalnych i unikatowych czasomierzy, które wyróżniają się z „tłumu” i zaskakują swoją formą. Tytułowy model idealnie reprezentuje nurt, którym maraka podąża od lat i robi to z sukcesem.

Wyświetl pełny artykuł 

Moim zdaniem bomba dla fanów szkieletowych zegarków. Wiele jest zegarków o których często piszemy na Forum, że chciałoby się je nosić deklem do góry :) Tutaj dylematu nie ma.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Moim zdaniem bomba dla fanów szkieletowych zegarków. Wiele jest zegarków o których często piszemy na Forum, że chciałoby się je nosić deklem do góry :) Tutaj dylematu nie ma.

Dokładnie :) Można mówić wiele rzeczy, ale jednak Epos robi naprawdę ciekawe zegarki w przystępnej cenie :) Ja osobiście ubolewam ze linia sportowa kuleje ;p

Dokładnie :) Można mówić wiele rzeczy, ale jednak Epos robi naprawdę ciekawe zegarki w przystępnej cenie :) Ja osobiście ubolewam ze linia sportowa kuleje ;p

Rzeczywiście też ma takie odczucie. Przydałoby się fajną sportową serię. Z ich oryginalnością i fantazją powstałyby naprawdę ciekawe czasomierze.

Świetny zegarek! Wygląda fenomenalnie, a odwrócony Unitas - palce lizać. Niestety dużo poza moim zasięgiem :/

ps. Macie tam u siebie kogoś odpowiedzialnego za tekst?

- "nurt, którym maraka"

- "ornamentów i prełowania, werk został podany procesowi częściowego"

Chciałem napisać PW, ale do Was się nie da :mellow:

Electrolux

Świetny zegarek! Wygląda fenomenalnie, a odwrócony Unitas - palce lizać. Niestety dużo poza moim zasięgiem :/

ps. Macie tam u siebie kogoś odpowiedzialnego za tekst?

- "nurt, którym maraka"

- "ornamentów i prełowania, werk został podany procesowi częściowego"

Chciałem napisać PW, ale do Was się nie da :mellow:

Wielkie dzięki za czujność !! Juz poprawiam ! Mail na przyszłość jest podany w zakładce kontakt :) redakcja@timeandwatches.pl

Jeszcze raz wielkie dzięki :)

Ciekawy projekt, dobre wykonanie i rozsądna cena. Kiedy będzie dostępny u nas?

Niestety jesienią.

bl.jpgeclog.jpg

.................................................................
Emile Chouriet, Epos, Schaumburg Watch, NauticFish, Davosa, Jowissa,
.................................................................

"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.