Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

no oglądam i w brzuchu mi burczy z apetytu. :)

gratuluję wszystkim kolegom pięknego brązu.

cały czas czekam na swojego navy sailor narval seven i doczekać się nie mogę (I kwartał 2018)

chciałbym was zapytać o nadgarstki. bo chodzi za mną nz bronze   http://www.narvalseven.com/nz-2100  który ma 56 mm LTL, albo maranez rawai 45 (tyle samo ucho do ucha). właśnie jakie macie nadgarstki? boję się, że moje 17,5cm może mnie dyskwalifikować przy tych wielkościach bronzu. nie wiem czy bezpieczniej nie będzie zaposiąść maranez bangla 44. 

żeby było weselej są jeszcze do wzięcia bob wellson 2016 i 2017, ale tu chyba moja ręka by wyglądała jak sam nie wiem co. i chyba jest to zbyt odważny zegarr jak dla mnie.

 

tak, są jeszcze tc9, avi8 i gentleman warfare w brązie. i mocno kusi mnie ten drugi lub trzeci, są super. chyba slaw kiedyć je pokazał. mam już chyba bałagan w głowie. 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abir

Jak chodzi i Boba 2016 polecam bardziej jak 2017 w/m bardziej postarali się jeśli chodzi o dokładność wykonania. Rawai super zegar ja mam 19 cm nadgarstek i powiem szczerze 49 mm siadłby też bez problemu. Na tc-9 też mam chrapkę. Bob chyba najfajniejszy 2015 co ma Sławek tego musze mieć. 171d1f0b8565c1b6ef1b32972dcb7013.jpg47e9627a946012fb0865a8e829cd0998.jpgaa05fef8188f5eea3db12d00204cb289.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bob 2017 podoba mi się chyba najbardziej. 2016 nie powinien być dostępny, Piotrek kupił ostatni...

 

Abir, a na bazarku taki się wala:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/155411-nethuns-ocean-300-braz/?do=findComment&comment=2140013

 

według mnie genialny, tylko niezbyt duży i w tym klimacie mam już Rawai, ale gdyby nie to szarpałbym, bo i cena dobra

Edytowane przez Thomas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info

właśnie wy macie po 19 cm i to jest git. nie do końca wiem czy 17,5 cm na 56mm lugtolug jest ok

dzięki za tego nethunsa, przeoczyłem go. oglądałem w necie. ciekawa propozycja, i nie za wielka

bob jest piękny, jednak jest na dalszej pozycji. jest jeszcze ankon chalenger - też śliczny

chyba będę się zastanaiwał między narval seven NZ bronze, ancon chalenger, maranez bangla, avi8, i jeszcze teraz ten nethuns. kurcze dużo tego

nie chciałbym przesadzić z wielkością zegarka do mojego nadgarstka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam łapę 21-21,5 (jak spuchnie), u mnie mniejsze sztuki giną nieco, a za dużego jeszcze nie przymierzałem. :)

 

Potarguj tego Nethunsa, kolega Ci jeszcze coś pozwoli urwać, jestem pewien B) . A warto, wykonanie super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bob 2017 podoba mi się chyba najbardziej. 2016 nie powinien być dostępny, Piotrek kupił ostatni...

 

na ich stronie są chyba 3 sztuki. dwie lekko uszkodzone i przecenione, jeden pełnowartościowy

(może dane są nieuaktualnione)

Ja mam łapę 21-21,5 (jak spuchnie), u mnie mniejsze sztuki giną nieco, a za dużego jeszcze nie przymierzałem. :)

 

Potarguj tego Nethunsa, kolega Ci jeszcze coś pozwoli urwać, jestem pewien B) . A warto, wykonanie super!

:D z takim nadgarstkiem to można sobie pozwolić na wiele. fiu fiu


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem, jak Piotrek wrzucił zdjęcie swojego BW to okazało się, że mam właśnie ten numer, który dostępny jest jako ostatni pełnowartościowy na stronie. Jak widać nie aktualizują. A może spróbuj go kupić, ciekawe, co powiedzą...

 

A z moją łapą wszystkie paski muszę dorabiać, albo kupować xxl, bo standardowe są za krótkie i walają się po szufladzie.

Edytowane przez Thomas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ja niby ostatniego kupiłem,kto wie może robią numer 2 cały czas? Choć myśle ze nie aktualizują strony.

Jeśli chodzi o Boba chętnie bym nabył 2014 i 2015 jak by ktoś coś to proszę o info. Dzięki.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Ty pazerny jesteś ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prawie jak ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No choinka jestemjuż myśle o następnym brązie może uda sie w przyszłym tygodniu zrealizować A Boby to mam zamiar każdy rocznik mieć może sie uda

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no oglądam i w brzuchu mi burczy z apetytu. :)

gratuluję wszystkim kolegom pięknego brązu.

cały czas czekam na swojego navy sailor narval seven i doczekać się nie mogę (I kwartał 2018)

chciałbym was zapytać o nadgarstki. bo chodzi za mną nz bronze   http://www.narvalseven.com/nz-2100  który ma 56 mm LTL, albo maranez rawai 45 (tyle samo ucho do ucha). właśnie jakie macie nadgarstki? boję się, że moje 17,5cm może mnie dyskwalifikować przy tych wielkościach bronzu. nie wiem czy bezpieczniej nie będzie zaposiąść maranez bangla 44. 

żeby było weselej są jeszcze do wzięcia bob wellson 2016 i 2017, ale tu chyba moja ręka by wyglądała jak sam nie wiem co. i chyba jest to zbyt odważny zegarr jak dla mnie.

 

tak, są jeszcze tc9, avi8 i gentleman warfare w brązie. i mocno kusi mnie ten drugi lub trzeci, są super. chyba slaw kiedyć je pokazał. mam już chyba bałagan w głowie.

 

Bierz to co ci wpadnie w oko ! Ja mam 18cm a nosze największego Rawai bez wrażenia ze wyglada komicznie. Zreszta , jeszcze nikt tak mnie nie skomentował

, wiec pewnie jest ok :)

Brąz jest w ofensywie , wiec jeśli cos kupisz i ci nie podejdzie pewnie i tak pogonisz bez problemy , może nawet z zyskiem ;)

 

A tak poza tym Wszystkim wam panowie gratki z udanych zakupów , posiadania i tworzenia nowych zegarów !!!!!

Cieszę sie ze temat chwycił i jest nas coraz więcej :)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blekfraidej robi swoje. Wygrał ancon ceną. Liczyłem że narval też będzie miał ofertę, ale nie mają. Ancona wytargalem z 50% upust. Teraz tylko czekać na pierwszy brąz w kolekcji. Oby zaiskrzylo.

Dzieki za dobre rady.

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, ciekawa osłona koronki, spory rozmiar, będziesz Pan zadowolony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty Ancona też śliniłem sie na jego widok. Może kiedyś...poczekam na twoją opinie i wrażenia

 

Ja w planie mam kupno w końcu Regia Sławek zachwalał bardzo wygodę noszenia zobaczymy.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już maila z ups że dostawa planowana na wtorek.

Regie też oglądałem.

Jak dojdzie ancon, potem narval, to chyba trzeci będzie albo AVI 8 w brązie lub znów narval

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

Jakby co to na massdropie leży makara w bronzie za 200 zielonych

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, on jest dla Ciebie zdecydowanie za duży... A ja mogę uwolnić Cię od ciężaru...

 

Abir, to Avi8 robi coś w brązie? To nie PVD? Daj linkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście, byłem przekonany, że to pvd... Ale w pilotach r mnie wyłącznie tarcza typu B, i całe szczęście, że tam takiej nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thomas

Jest duży ale co zrobić zakochany w nim jestem busola robi wrażenie gdziekolwiek sie nie pojawię Kuźwa świetny jest. Jak pojawi ci się okazja bież,polubisz go w 100%-tach.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie okazja to biorę... Ale myślałem , że Tobie się znudził... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.