Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Raczej bez paska każdy z was ma swojego ulubionego paskoroba a moje paski nie są jakieś profesjonalnie zrobione Zresztą każdy coś musi zarobić , dzięki temu istniejemy Choć znalazłem tu górala zdolnego , piękne kierpce szyje a przy tym też świetne paski mam zamiar zamówić jakiś na próbę

Stempel se kupiłem , stempel imadło , skórka i gotowe b04d5c44b816ec44643f0af3d93cbf1c.jpg6964ac2a8c2094521489d32de1a21dce.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to i racja,każdy będzie inny,jeden lubi płaszczkę drugi nóżki strusia a trzeci ładownicę. A klamerki weszły w zasięg twojego radaru? Nie do zegarka ale czy się tematem zainteresowałeś?

Edytowane przez willek777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oplacalne robienie klamerek , dużo czasu schodzi. Ale może do zegarka coś dorzucę z tego samego materiału ale nie obiecuje

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał TC9. naprawdę robi bardzo dobre wrażenie. Mam teraz zagwozdke, bo w międzyczasie okazało się że będę potrzebował kasę i jestem zmuszony puścić go w obieg, a jest mocny

 

003dd5b73337793d0cd54887b8f8fe6e.jpg39692adc47c97435e7b1c730e935c4fd.jpg1b99dd474dbf18a58e6586acafedadb1.jpg07137238d6c45100895123f260ee5361.jpg

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abir

Jak masz na myśli mój , to zostaw jak Ci się podoba , trochę potrwa zanim skończę a i na kase ewentualnie poczekam ile będzie trzeba. Nie ma sprawy

 

Tak w ogóle to gratulacje , wygląda dobrze

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abir a bezel toto ma ceramiczny czy szafir? Ps. Fajny chrono,czy to poljot czy jakiś seagull?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abir

Jak masz na myśli mój , to zostaw jak Ci się podoba , trochę potrwa zanim skończę a i na kase ewentualnie poczekam ile będzie trzeba. Nie ma sprawy

 

Tak w ogóle to gratulacje , wygląda dobrze

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

dzięki,

nie Piotrze, ty na razie nie jesteś obciążeniem :P

Abir a bezel toto ma ceramiczny czy szafir? Ps. Fajny chrono,czy to poljot czy jakiś seagull?

wiesz, ten bezel jest zatopiony w kopertę, nie obraca się. jak mu się przyglądam i stukam to wygląda na jakąś ceramikę

napisy na bezelu świecące

w środku seagull,

doczytałem u producenta - bezel ceramika


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakos trzeba ochrzcic(nadac nazwe) na ten zegarek Piotrka39 chyba ze Pioterk39 juz ma nazwe na niego.

 

Abri tez na niego patrzylem ale jakos chrono w mosiadzu mi nie pasuje ale to moja opinnia, tc9 robi dobre zegarki kiedys mialem 

bronze divera.


If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Abri tez na niego patrzylem ale jakos chrono w mosiadzu mi nie pasuje ale to moja opinnia, tc9 robi dobre zegarki kiedys mialem 

bronze divera.

mam też divera 1972. jednak na żywo ten nowy wygrywa. muszę pogonić jednego. decyzja zapadła - na sprzedaż idzie diver

może dlatego, że w tym brązie to wszystkie divery są i kilka już jest w kolekcji - a idą następne, a ten Lunarscope do koszuli też się nada (tylko nie białej - chyba)

naprawdę fajny, lekki, kompaktowy brązik

muszę tylko przyzwyczaić się do tych wskazówek, że chodzi mała, duża stoi - bo jest od stopera - nigdy nie miałem jeszcze chrono

w mordę, słaby jestem w wymyślaniu fajnych nazw, ale pomysł przedni.

może coś polskiego kojarzącego się z amerykańską emigracją - zbyt patetycznie chyba zabrzmiało


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł na nazwę zegarka piotrka39 ! Polski Eagel 39! Polsko amerykańska nazwa;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dobre jest - renegat. Tomek masz łeb nie od parady


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur...a ale jazda

Strasznie mi miło

Ale z nazwą bym sie wstrzymał do pierwszych testów Bo może sie okazać ze nazwa będzie polsko - hamerykanski bubel

 

Tomasz z nazwą na razie prowadzisz

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę lepsze zdjęcie, mój telefon to tylko do dzwonienia  :unsure:

 

/klikać/

post-92558-0-11625800-1534182548_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał

A ten tc-9 diver ma zakręcaną koronkę ?

 

Aha i jeszcze jedno pytanie , to chrono jaki rozmiar koperty ?

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ma zakręcaną. pierwsza wersja 1970 - chyba nie miała. 1972 - ma zakręcaną

chrono ma 42mm

 

moje skromne propozycje nazwy:

1. undercover

2. overseas lub over seas (bo to różne znaczenia chyba ma - ale oba mi się kojarzą pozytywnie)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar Piotra wspaniały :) a na nazwę proponował bym AZBEST :D jednoznacznie kojarzy się z Polakami w Ameryce :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Renegat to nie jest dobre słowo. To w sumie znaczy zdrajca ;(. Ładnie brzmi ale nie kojarzy się najlepiej.

 

Może RudeBoy -  on jest taki nieokrzesany, gruboskórny i niedelikatny...a jednoczesnie "rude" to jakby pachnie rdzą czyli utlenionym metalem co brąz lubi.

Edytowane przez Maxim

"...nóż przy szyi skruszy nawet najtwardszy imidż..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxim, renegat to odstępca, ktoś, kto wybrał własną drogę wbrew ogółowi zwyczajom, trendom, prawu. Bywa okrzyknięty zdrajcą przez decydentów, by zdeprecjonować jego niezależność.

Nie idź na łatwiznę i nie wierz bezkrytycznie we wszystko co google wyrzuca na trzech pierwszych pozycjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak..ja wiem..kojarzy się z wolnością, motocyklami, długim skórzanym płaszczem i karabinem ;). Definicja słowa jednak jest nieco inna :

 

renegat

Wielki słownik ortograficzny
renegat -acie; -aci, -atów 
Słownik języka polskiego
renegat «człowiek wypierający się dotychczasowych przekonań i przechodzący na stronę przeciwnika» 
• renegacki • renegactwo

Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

 

renegat 
[łac.], 

odstępca, odszczepieniec, zdrajca.

 

 

ALe...kogo to obchodzi ;) Ta pierwsza- filmowa - bardziej się wbija w pamięć ;).

Edytowane przez Maxim

"...nóż przy szyi skruszy nawet najtwardszy imidż..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.