Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Repsak, daj więcej fotek Oceanauta...niech chociaż oko nacieszę :wub: 

Nigdy nie kupowałem poza granicą, więc pozostaje powzdychać :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BobWellson rządzi jednak. Że też nie można kupić takiego złoma nigdzie !!!


"...nóż przy szyi skruszy nawet najtwardszy imidż..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć gdzie produkują , sądząc po wykonaniu stawiał bym na Swiss ale pewnie tak nie jest kawał pożądanego zegara. Polecam bardzo. Od pewnego czasu bije się z myślami , zastanawiam się nad zmniejszeniem swojej brązowej kolekcji w tym Heroic też. Dodam tylko , że miałem go na ręce może 5 razy cały czas leży w sejfie razem z pozostałą kolekcją. Szkoda ich by leżały

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Witaj.

Jakbyś chciał zmniejszyć kolekcję o Heroica daj znać na PW.

Edytowane przez mie49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BobWellson rządzi jednak. Że też nie można kupić takiego złoma nigdzie !!!

To rzeczywiście bardzo udany wizualnie zegarek. Czytałem jednak bardzo niepochlebne recenzje na forach międzynarodowych co do jakości wykonania. Kilku kolegów ma te zegarki, jak sadzicie czy tak jest w rzeczywistości. Ma się pojawić Bob na ETA 2842-2 special editon. Myślę poważnie o zakupie, ale mam wątpliwości co jakości wykonania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przez ich niską jakość wykonania dodam tylko , że przed sprzedaż była najpierw otwarta dla ich starych klientów w tym i mnie , i jak zauważyłem połowa pewnie przez nich wykupiona. Ciekawe dlaczego ponownie kupili słabo wykonany zegarek

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą szybkością sprzedaży bym tak się nie zachwycał, dobre dwa miesiące można je było kupić a ilość naprawdę nie była duża, dopiero po paru wpisach na kilku forach FB szybko się rozeszły, cena trochę przesadzona wg mnie, technikalia nie zachwycają, choć, jeżeli movement jest tak dobrze zaimplementowany jak w zelosie to może nie będzie się czego czepiać

Hammerhead szczególnie w promocji to zdecydowanie lepszy wybór :P

Boję się pomyśleć ile zawołają za wersję super hiper limit z eta w środku...

Edytowane przez artooro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie powiedziałem , że szybko się sprzedały tylko , że pewnie połowa to kupiona przez starych klientów. Zresztą przez miją systematyczność w czytaniu e-mail sam nie wiele brakowało bym się spuźnil z zakupem przynajmniej zielonego. Cena jak cena , fajne jest to , że nie robią reedycji , przez co przy ewentualnej odsprzedaży nie tracisz nic a nawet możesz troche zarobić w przypadku Zelos inaczej byś mówił gdybyś kupił z pierwszej serii za sporą kase a następnie firma postanowiła sobie zadrwić ze swoich starych klientów sprzedając kolejną edycje za pół tej ceny ta firma już dla mnie nie istnieje , choćby nie wiem jakie zegary wypuścili. Limited edyition 99 sztuk razy ile ? Śmiech !!

 

 

 

Edit

Nie więcej jak 200 $ , podobnie mają inne brandy

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O polityce firm ciężko dyskutować, Bob robiąc króciutkie serie w wysokiej cenie czerpiąc garściami z dorobku innych firm w mojej ocenie też jakoś szczególnie honorowo nie postępują. Super Bronzo wydaje się, że to końcu ich najbardziej autorska produkcja. Patrz na ceny, Hammerhead z drugiej ręki mocno trzyma cenę, nawet używki nie zbliżają się do ceny z promocji, z resztą to chyba jeden z najbardziej udanych nurków, niezależnie czy w brązie, czy stali

Edytowane przez artooro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda zrobili reedycję Hammerheada (ja na tym skorzystałem), ale z drugiej strony Abbys 2 na razie nie. Co do jakości wykonania dalej nie mam jasności. To że sprzedaż 100 szt zegarków trwa kilka miesięcy, a dla porównania Zelosa kilka tygodni mówi o popycie i podaży. 

Zresztą popatrzmy na ZIXEN-a. Robił świetne zegarki jakościowo i wizualnie, ale przez nadmiernie wygórowane ceny zakończył w tym roku działalność. Patrząc na zegarki Bobawellsona to przy tak krótkich seriach mimo wygórowanej ceny nie wiem jak osiągają rentowność.

Na marginesie ciekaw jestem ceny super bronzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za cene 350 $ tylko ciemny jak nie ma a chce nie skorzysta do jakości nie mam rzadnych zastrzeżeń ( hamera ) bardziej mnie gniecie , że to już masowką zalatuje ( mam zegarek limitowany jeden z 5000 ? ) to już nie jest wyjątkowy zegar , to tak SKX w brązie i nie tylko. Każdy ma lub miał , przez co traci w moich oczach. To tylko moja opinia, nikogo urazić i zrazić nie chcę

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno się z Tobą nie zgodzić. Jeśli producent pisze o wersji limitowanej to jego psim obowiązkiem jest tego dotrzymać. Wystarczyłoby, aby zmienił cokolwiek w tym zegarku i nazwał go Hammerhead 3 i byłoby ok. Myślę jednak, że są to małe firmy bez wykształconych menadżerów. Tak jak pisałem te firmy walczą o przeżycie bo konkurencja rośnie. 

Powracając jednak do tematu jakości Boba zegarków dobra, taka sobie, zła  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość Boba dobra , taka sobie , zła ? Chcesz wiedziec , wiesz czy zgadujesz? Z jakim modelem miałeś do czynienia ? Jaki model miałeś , posiadasz ?

Pytam z czystej ciekawości

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba było pytanie

Was obu ciężko się czyta, coś tam o interpunkcji żeście słyszeli? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba było pytanie

Was obu ciężko się czyta, coś tam o interpunkcji żeście słyszeli? :P

Coś tam słyszałem , ale to było dawno i już nie pamiętam

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zegarka Boba, ale chcę kupić SUPER BRONZO SPECIAL EDITION jak tylko się pojawi możliwość kupna na stronie. Stąd moje pytanie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość średnia , ale z modelu na model lepsza. Fajne jest to , że gdzie bym go nie pokazał wzbudza wiele emocji na ten przykład to samo zdjęcie wkleiłem wczoraj na fb i na chwile obecną mam 3 osoby poważnie zainteresowane kupnem oczywiście nie jest for sale

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. O to mi chodziło. Ten model Boba, który mas jest super. Nie warto się go pozbywać. Zobaczymy co nowego zaproponują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zegarek został nazwany Renegade moje wersja tak wygląda.2ff0477225dd7119604b2b169d9308cd.jpg5b39b598791cf9af9d9df57bf757ddf0.jpg

 

Sent from my Moto G (4) using Tapatalk


If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, panie... Wszystko piękne. I te rybki

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TC-9 ma nowy kickstart bronze zegarek.


If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, ale jakoś mnie nie porwał. I ta wywindowana cena regularna.

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jest zapowiedź GG Peacemaker w brązie! Patrząc na ceny nowego Vanguard-a tanio pewnie nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.