Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

jestem ciekaw co z tej zieleni wyjdzie :blink:

 

na massdrop jest brąz firmy Revue Thommen, różne tarcze. Marka dla mnie znana całkowicie z niczego. Ale może komuś się spodoba. Życzą sobie 480$. dla mnie trochę pod helsona podchodzi

 

TU


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba ale to dlatego że mój Steinhart mi się podoba a ten jest bardzo podobny

14121850_C360_2019-01-20-12-43-27-338.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest moc! I ten pasek... Miałem w łapie te części składowe, ale efekt końcowy przeszedł moje wyobrażenie. Piotrek miszcz i artycha jesteś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo, bardzo ładny  :)

Tylko zaraz powiedzą że to tylko bezel a reszta to poskrecane stalowe elementy z wkładkami tworzywa w środku  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, wiesz co chcę napisać. Ale nie napiszę bo to byłoby nudne.

Mimo, że Twoje autorskie zegarki to nie moja waga - jednak mocno Ci kibicuję


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rafał

Od Ciebie miłe słowo zawsze dobrze usłyszeć.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O! Moja Kobita ostatnio wspominała, że przydałby się jej zegarek z czaszką. Będzie pasował na nadgarstek 15cm? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie super , to dokładnie na ten rozmiar nadgarstka robione

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej za daleko od domu nie odejdzie...

 

Ps. Coś się te uśmiechnięte mordki nie chcą wstawiać z Szajsunga...

Edytowane przez Odin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej za daleko od domu nie odejdzie...

 

Ps. Coś się te uśmiechnięte mordki nie chcą wstawiać z Szajsunga...

Dobre

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sorry, ze w tym dziale, a nie na bazarku, ale raz , że jeszcze sie nie zdecydowałem, a dwa, że wole, zeby ewentualnie poszedl do kogos z tutejszego towarzystwa  :) .

 

Mam identycznego zelosa hammerhead'a z tarcza z meteorytu, jak na zdjęciu kolegi konax'a powyzej. 

 

Cały fabryczny set, tj. zegar + guma + dwa paski włoskiej roboty i bardzo wysokiej jakosci: skóra i canvas na skórze (ostatnia edycja była sprzedawana juz tylko na gumie, canvas był do dokupienia, a pełna skóra wogole niedostepna) + cała reszta, tj. fabryczny skórzany podrózny "roll" i pudło z drewna.

 

Na reku dosłownie kilka razy, mozliwe jedynie delikatne slady na pasku od klamerki (lezy zapiety na poduszce), więc stan powiedzmy 9.5/10 , bliski idealnemu, oczywiscie poza niewielka patyna, która juz zdazył delikatnie złapać. Oczywiscie w dalszym ciagu na gwarancji.

 

Ktos byłby zainteresowany?

Edytowane przez GUAPO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam swojego.

Dział jak najbardziej dobry wg mnie.


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sorry, ze w tym dziale, a nie na bazarku, ale raz , że jeszcze sie nie zdecydowałem, a dwa, że wole, zeby ewentualnie poszedl do kogos z tutejszego towarzystwa :) .

 

Mam identycznego zelosa hammerhead'a z tarcza z meteorytu, jak na zdjęciu kolegi konax'a powyzej.

 

Cały fabryczny set, tj. zegar + guma + dwa paski włoskiej roboty i bardzo wysokiej jakosci: skóra i canvas na skórze (ostatnia edycja była sprzedawana juz tylko na gumie, canvas był do dokupienia, a pełna skóra wogole niedostepna) + cała reszta, tj. fabryczny skórzany podrózny "roll" i pudło z drewna.

 

Na reku dosłownie kilka razy, mozliwe jedynie slady na pasku od szlufki (lezy zapiety na poduszce), więc stan powiedzmy 9.5/10 , bliski idealnemu, oczywiscie poza niewielka patyna, która juz zdazył delikatnie złapać. Oczywiscie w dalszym ciagu na gwarancji.

 

Ktos byłby zainteresowany?

Ja byłbym!:) posyłam pw


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.