Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiek. Nie miałeś ostatnio takiego, tylko zielonego? :)

 

wpadł pod kran i się odzielenił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Energia w nowych gaciach:

 

 

 

 
39909162223_e65c3a6d1f_k.jpg 
 
[ Dodano: 2019-01-25, 20:57 ]
31932664797_ceb9a783e5_k.jpg 
 
[ Dodano: 2019-01-25, 20:57 ]
39909160863_dc29406834_k.jpg 
 
[ Dodano: 2019-01-25, 20:58 ]
31932663527_39092818a1_k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, to takie pierścienie dla bajeru, można je pominąć. Ale dają +2 do lansu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thomas serio to tylko luźne krążki na teleskopie?. Zawiedziony trochę jestem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu zawiedziony ? To wszystko super spasowane , wszystko tam się zgadza 97c2e2124f36d2fc6a738afa1177e290.jpg

Można i tak

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilek, tam nie ma teleskopu... Tam jest wynalazek diabła... (tak paskoroby twierdzą ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie te peirścienie podobają i stanowią jeden ze smaczków energi, ktorych ta ma całkiem sporo - mam taka jak Tomek, tylko bez fabrycznej wstepnej "zgnilizny", zreszta przyznam sie szczerze, ze od niego zgapioną  :) - wszystko przez te fotki.... .

 

Zegarek swietny i moim zdaniem chyba nie mający konkurencji wśród seryjnie produkowanych brązów w swojej kategorii cenowej, tj. do ok. 3500-4000 PLN w aspekcie relacji: kasa / efekt wow.

 

Mój Zelos Hammerhead, o którym tu jakis czas temu wspominałem znalazł juz nowego właściciela i teraz z brazów została mi już tylko Energia, więc niewątpliwie cos trzeba będzie na to zaradzić  :) .

 

 

W związku z tym chciałem Was zapytac czy eterna kon tiki, a pamietam, że jeden z kolegów od nas ma takie cudo, normalnie patynuje, czy może ma jakąś powłoke, tak jak podobno tudor, która zapobiega naturalnemu utlenianiu?

 

Podobno black bay bronze "trzyma" cały czas fabryczną barwę.

Edytowane przez GUAPO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie te peirścienie podobają i stanowią jeden ze smaczków energi, ktorych ta ma całkiem sporo - mam taka jak Tomek, tylko bez fabrycznej wstepnej "zgnilizny", zreszta przyznam sie szczerze, ze od niego zgapioną :) - wszystko przez te fotki.... .

 

Zegarek swietny i moim zdaniem chyba nie mający konkurencji wśród seryjnie produkowanych brązów w swojej kategorii cenowej, tj. do ok. 3500-4000 PLN w aspekcie relacji: kasa / efekt wow.

 

Mój Zelos Hammerhead, o którym tu jakis czas temu wspominałem znalazł juz nowego właściciela i teraz z brazów została mi już tylko Energia, więc niewątpliwie cos trzeba będzie na to zaradzić :) .

 

 

W związku z tym chciałem Was zapytac czy eterna kon tiki, a pamietam, że jeden z kolegów od nas ma takie cudo, normalnie patynuje, czy może ma jakąś powłoke, tak jak podobno tudor, która zapobiega naturalnemu utlenianiu?

 

Podobno black bay bronze "trzyma" cały czas fabryczną barwę.

Energia fajna , miałem ale musiałem sprzedać bo teraz to już quwa bez ręki bym byl !!!;)

Eterny nie miałem , ale się przymierzam:)

BBB mam i patynuje , tyle ze wolniej. Inny skład chemiczny koperty i tyle

 

 

P.s. Zelos został wśród swoich ? Jeśli można się tak wyrazić ....

Edytowane przez Slaw

"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slaw, dzieki za odp. W którejś recenzji (nie wiem czy nie fratello watches) ktos pisał, ze BBB ma specjalną powłoke zapobiegajaca wogóle patynowaniu. Ale to mnie uspokoiłeś.

 

A zelos oczywiscie zostaje "wśród swoich". W tym między innymi celu zapytałem niesmiało o ewentualne zainteresowanie w naszym temacie, a nie pchałem go na bazarek. W poniedziałek hammerhead rusza w droge do nowego domu . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie te peirścienie podobają i stanowią jeden ze smaczków energi, ktorych ta ma całkiem sporo - mam taka jak Tomek, tylko bez fabrycznej wstepnej "zgnilizny", zreszta przyznam sie szczerze, ze od niego zgapioną  :) - wszystko przez te fotki.... .

 

Zegarek swietny i moim zdaniem chyba nie mający konkurencji wśród seryjnie produkowanych brązów w swojej kategorii cenowej, tj. do ok. 3500-4000 PLN w aspekcie relacji: kasa / efekt wow.

 

 

W energii zakochałem się na pierwszy rzut oka. Jej słabą stroną są paski i porażką jest klamerka rose gold pvd. Ale paski od paskorobów i klamerki od klamerkorobów i mamy zegarek doskonały... Tu fota z fabrycznym paskiem, do szału doprowadzała mnie ta zwężka:

 

 

45969479252_fc938c6d7b_k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jprdl! Sześć i pół koła papieru za damkę bez sekundnika... :ph34r:

Takich czasów doczekaliśmy :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile radości może dawać przebieranie zegarka... :) 

 
 
31939437987_5457491177_k.jpg
 
46880727281_e022bd1eb2_k.jpg
 
 
33005396278_a3bce90771_k.jpg
 
 
33005399758_0ddc8888c7_k.jpg
 
 
45966270545_c900d8c2c9_k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj rowniez zmienilem nowe Gatki w zegarku :blink:

Pasek od Maddog straps ze skory jakiegos wodnego morskiego weza

post-95408-0-34059200-1548524205_thumb.jpegpost-95408-0-03129200-1548524222_thumb.jpegpost-95408-0-53871100-1548524232_thumb.jpeg

Edytowane przez Normad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jprdl! Sześć i pół koła papieru za damkę bez sekundnika... :ph34r:

Ale dwa globusy się kręcą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurła, jeszcze nie mogę znaleźć szczęki...

Zajebiaszczy!

Kto robi takie tarcze?

Edytowane przez Odin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile koperta mówiąc delikatnie nie w moim guście, o tyle ta tarcza jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.