Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja to muszę chyba przestać pokazywać tu swoje wypociny coraz fajniejsze zegarki tu widzę

Gratuluje nabytków

Rafał , Ty wiesz , który Twój się do mnie uśmiecha pamiętaj wyrazie czego

A żeby nie na pusto to ostatni z innymi wskazówkami czy lepiej wyglada ? Niewiem , zdania są podzielone

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dla mnie zestaw nr 1. W tym drugim sekundnik taki se do tak mocnego zegarka. Ma charrrrakter

 

A ja się nudziłem, i wyczyściłem sobie tanka. Z takim czystym zegarkiem Cyganie przyjmą mnie bez gadania

post-92558-1567092319,5366_thumb.jpgpost-92558-1567092324,4673_thumb.jpgpost-92558-1567092328,4901_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I masz..., następny będzie szczuł :angry:

 

 

 

A ja się nudziłem, i wyczyściłem sobie tanka. Z takim czystym zegarkiem Cyganie przyjmą mnie bez gadania

attachicon.gifIMG_20190829_160656-01.jpgattachicon.gifIMG_20190829_160719-01.jpgattachicon.gifIMG_20190829_160728-01.jpg

 

 

Teraz ten pasek zupełnie mu nie pasuje, jakiegoś lakierowańca mu obstaluj, jaszczurkę, czy kroksa... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz rację, pokazał inną twarz. :blink:

Ale on ma 26mm w uszach. nie mam zastępczego paska :)  ale parę tygodni i błysk zniknie i będzie jak ta lala - nada się do noszenia


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz, jakbyś wcześniej się wypruł z tym cyganem, to bym Ci pożyczył kroksa lub lakierowanego strusia od radiomira...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Ancon kurdebalans świetny. Kanciasty, zwalisty, grubo ciosany - podoba się :)

 

Jak ma być cienki język, to raczej musisz poszukać takiej jak masz, tylko w jakimś mosiądzopodobnym PVD.

Taka opcja już się realizuje. Czekam na gumę a'la IWC z aliexpress z klamrą rose gold.

Nie jest niestety optymalna, bo klamra będzie się błyszczeć a zegarek już się nie błyszczy :)


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo dobra koncepcja

A borealis już mi się tak posunął do przodu - sam. Gość ma tempo

post-92558-1567163978,3874_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Borki mają chyba największego speeda w gniciu.

Mój też tak ma. Wyczyściłem go raz tak fest...po tygodniu stan rozkładu był już znów widoczny.

Powinni je nazwać Denaturalis ;)- zombiaki pierwsza liga :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relax

post-92558-1567256351,2411_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, jak utrwalić zgnitą zieleń na mojej Regii powstałą po pobycie w oparach octu winnego.

Zauważyłem, że bardzo szybko w kontakcie z wodą patyna schodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocet jest mało agresywny, to też warstewka patyny powstaje cieniutka. Zmień opary na mocniejsze (amoniak) lub znacznie wydłuż czas ekspozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocet jest mało agresywny, to też warstewka patyny powstaje cieniutka. Zmień opary na mocniejsze (amoniak) lub znacznie wydłuż czas ekspozycji.

Dzięki wielkie, kupiłem wodę amoniakalną, umieściłem w oparach i od razu widać efekt.

Jak długo trzymać w oparach, żeby nie przesadzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj robię spa wątrobowe kilku zegarkom. Ale zabawa. Helson najsłabiej współpracował.

Dzięki Piotrek, że kiedyś poleciłeś mi wątrobę

post-92558-1567616242,9477_thumb.jpgpost-92558-1567616247,6499_thumb.jpgpost-92558-1567616251,6872_thumb.jpgpost-92558-1567616255,7748_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, kupiłem wodę amoniakalną, umieściłem w oparach i od razu widać efekt.

Jak długo trzymać w oparach, żeby nie przesadzić?

 

Ja trzymam przez noc, potem zostawiam do wyschnięcia i przegryzienia się na cały dzień w chłodnym miejsc (znacz się nie na słonecznym parapecie). I potem całkiem nieźle się zieloność trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moje dzisiejsze efekty pierwszej próby uzyskania patyny

post-9241-0-84788700-1567623877_thumb.jpg

post-9241-0-88823000-1567623893_thumb.jpg

post-9241-0-22599400-1567623911_thumb.jpg

post-9241-0-86576100-1567623922_thumb.jpg

post-9241-0-92686100-1567623936_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, no genialnie!!!

 

Daj teraz wyschnąć i stwardnieć, a jak będzie złaziło to powtórz operację. Naprawdę super wygląda i zajewiście pasuje do tarczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie efekt gra z tarczą. Dla mnie bomba


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pany:)

Bardzo mnie cieszy, że Wam również się podoba.

Pasek ori,ale jakby się trochę skurczył:)

Edytowane przez jlupino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z dna oceanu, czad! Abirowy Tank też niczego sobie.

 

Ja preferuję gnicie naturalne ;)c1fbd02d9f4fd3a97f765b6a6d653884.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.