Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

18cm, na żywo na mojej ręce wypada jeszcze mniejszy niż na tych zdjęciach telefonem. Ogólnie bardzo się bałem że będzie za duży, ale na szczęście niepotrzebnie, bo jest bardzo ok jak na taki zegar. Wbrew pozorom jest bardzo wygodny, ale może to zasługa paska które w aquatico są na poziomie mistrzowskim.

IMG_20191205_195315_1-1024x768.jpg

Edytowane przez Schioedtei

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądałem Aquatico na stronie i widziałem promo z chyba 1k na 599$

Szybkie zerknięcie na YouTube jak się prezentuje na nadgarstku i była tylko stalowa wersja. Też miałem wątpliwości. 

 

Dla lumy go kupiłem i się nie zawiodłem! 

post-59371-0-11092600-1575576597_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosyć radykalnie potraktowaleś Maszkarę amoniakiem. Cały zegar w kąpieli czy to po samych oparach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosyć radykalnie potraktowaleś Maszkarę amoniakiem. Cały zegar w kąpieli czy to po samych oparach?

 

No niby tak bo wpadł mi do kąpieli zamiast ładnie wisieć w oparach. Ale po przetarciu wyglada już inaczej. Z zasady miał to być zegarek do testowania. Teraz wyglada tak.

 

2427634114c829310841be8c4f80ef2b.jpgfacf96fa351e8cbb08845514536d7e5c.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś z Was szukał ciekawego brązu na mniejszy nadgarstek, to korzystajcie z chwili słabości, bo wystawiłem na bazarek Zelosa Helmsmana 2:

 

ca279c1d53be.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Też fajnie, nawet bardzo

 

 

Teraz wyglada tak.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie brudzi? Taka patyna chyba jest tymczasowa?

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś z Was szukał ciekawego brązu na mniejszy nadgarstek, to korzystajcie z chwili słabości, bo wystawiłem na bazarek Zelosa Helmsmana 2:

 

To już dwie chwile słabości, bo Skyraider z meteorem też do wzięcia, ale na lekko większy nadgarstek ;)

 

Fajny sikor, ale za dużo leży w pudełku zamiast na nadgarstku, więc trzeba go zrotować.

post-98815-0-76277500-1575811645_thumb.jpg

post-98815-0-01690100-1575811668_thumb.jpg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialny pirat :wub:

 

A ja odkurzam zapomniane zegarki:

 

49191615978_e6e9c2f416_3k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też fajnie, nawet bardzo

 

 

Nie brudzi? Taka patyna chyba jest tymczasowa?

 

Teraz po wytarciu już nie. Na pierwszych zdjęciach gdzie zegarek był cały w patynie to tak - zostawiał ślady. Ale umówmy się, że to zegarki raczej nie do białej koszuli.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry

piraci z Karaibów przychodzą mi do głowy. I klamra zaj.....sta


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , do tych klamer jestem zdecydowanie przekonany. Wydaje mi się , że na stałe będą towarzyszyć moim projektom.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki nowy Vostok Europe się szykuje w brązie, nazywać ma się Rocket N1. Kurcze tylko ma 46mm, nie znam innych wymiarów. Są 2 kolory zielony i niebieski. Podoba mi się na tej fotce.

Sądzę, że Tomkowi przypadnie do gustu post-92558-1576004766,4309_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. Pomacam najpierw w jakimś sklepie, a potem pomyślę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na dobranoc Rawai 49. Nie bójcie się dużych zegarków!

 

 

49200034488_5abce4a5e4_3k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamówiłem kilka sztuk takich klamerek w Moskwie. Podejrzewam , że klamrą od Litwina nie ustępują. Cena detaliczna jak Litwina 59 $. Dogadałem się z nim i klamry mam za 40$ sztuka. Jak dojdą , obejrzę , pomacam zdam relacje.

86e852fd1d5e823533f11c3c9396a778.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymam kciuki żeby było ok z tymi klamrami.

jednak po tym zdjęciu wydaje mi się, że będzie różnica. może profilowanie będzie ok, to się okaże jak założysz klamrę. ale jakość grawera i sama powierzchnia klamry chyba na plus dla Litwina

jestem ciekaw jakie będzie Twoje zdanie


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamówiłem kilka sztuk takich klamerek w Moskwie. Podejrzewam , że klamrą od Litwina nie ustępują. Cena detaliczna jak Litwina 59 $. Dogadałem się z nim i klamry mam za 40$ sztuka. Jak dojdą , obejrzę , pomacam zdam relacje.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

no i znak wołgi masz gratis na klamerkach  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i znak wołgi masz gratis na klamerkach :rolleyes:

To Łódź podwodna.

Edytowane przez Slaw

"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łódź podwodna z Moskwy? Bessęsó... To znak Wołgi :rolleyes:


 
 
 

 

49207093258_814dacb3f0_3k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wołga , łudź podwodna co to za różnica. Po prostu klamra jak na moje oko dość przyzwoicie wykonana , w dość przystępnej cenie. Wybór na rynku dobrego takiego produktu słaby. A jak dobry to drogi. Jak bym dla siebie kupował to inna sprawa , kupuje jedną , dwie i cieszę się posiadaniem. Ale jak mam wkładać do zegarków , które sprzedaje , to inna sprawa. Nikt nie dba ile koszt klamry a cene zestawu negocjują. Wiadomo , każdy by chciał jak najtaniej kupić , ja to rozumiem. Choć uważam , że komplety robię całkiem przyzwoite. Staram się nie dziadować. 354b8e2da73b64a1119b92971db13ccf.jpgb8a2e1c3c7d6318def63969def5069df.jpg1f5d972160047acea84eaa9ea8629a11.jpg9a8a0a244c9a8f2c01b957522045d9a8.jpg2fd6dfd0c55695f21a7e1b11568e97d8.jpge48cfac7c23a619a78e2ba4df93d39e0.jpgee3624f4c33e991f484afe875c20eb31.jpg727402aa35976854b88a42ed761534d6.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do dziadowania Ci bardzo daleko. sądzę, że podwyższasz poziom tzw. standardu :)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.