Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Będąc przy Aquatico... 

 

Oryginalny pasek mi nie podpasował - stąd taki własny wynalazek. 

post-56098-0-36851700-1576620723_thumb.jpg

post-56098-0-80200100-1576620739_thumb.jpg

 

Jak widać wirus zamiłowania do brąziaków coraz bardziej się nasila... Jest na to jakaś szczepionka? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się prezentuje w kpl.

Na szczepionki już za późno


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Ta jest :) Paskiem dołączyłeś do twardzieli kina z lat 90tych :D

Mam taki skrojony do SKXa ale mi nie podpasował do niego i tera szukam zegarka do końpletu :)

 

A propos kina z mojego dzieciństwa - Ucieczka z... i Kurt:

Ucieknij-z-Nowego-Jorku-z-zegarkiem-Snak

 

I brązowy LIFECLOCK ONE : SNAKE EDITION:

 

lco-snake-ar-preview.jpg

 

MG_1234-1024x683.jpg

 

Niestety smartwatch ;) i 400baksów:

https://lifeclockone.com/snakeedition/

 

Jednak nie tak fajny jak oryginał - zbyt zwalisty i... smartwatch... blech ;)


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Ta jest :) Paskiem dołączyłeś do twardzieli kina z lat 90tych :D

Mam taki skrojony do SKXa ale mi nie podpasował do niego i tera szukam zegarka do końpletu :)

 

A propos kina z mojego dzieciństwa - Ucieczka z... i Kurt:

 

 

 

 

Jakoś tak mnie naszło ostatnio na paski z podkładkami - to drugie podejście, po pasku z kangura do Rakety. Robi się jeszcze kangur do Raya II. 

Możecie podejrzeć tutaj: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/172707-paskorze%C5%BAba-czyli-pierwsze-koty-za-p%C5%82oty/

 

Co do Lifeclock One - wygląda nieziemsko! Zbyt nieziemsko... chyba bym jednak nie przyodział... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zastanawiałem się nad paskiem z podkładką do tego…:

 

 

49236592738_15aa3644b8_3k.jpg

 

 

ale to by było za dużo skóry na łapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zastanawiałem się nad paskiem z podkładką do tego…:

 

 

ale to by było za dużo skóry na łapie.

 

eee tam... skóry na łapie nigdy za wiele ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z podkładem założyłem do tego kloka 

 

Piękny zestaw, jest co dźwigać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nowy model Maranez samui przeszedł u nas bez zainteresowania. Czy ktoś myślał o nim? Fotka z neta

post-92558-1576704577,3083_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, chodziło o kupno.

 

Tomek, wszystkie Maranez na ich zdjęciach wyglądają słabo.

Mi się podoba. Mam nadzieję że zaiskrzy


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny kształt. Efektowny.

Chyba duży?


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanapkowa wycięta na wylot i luma od tylu nałożona.

2755df029a32a887a483b54928d6bd05.jpg19a2638aa46f7d3a087917b54b0ee816.jpg6af0dad64eefe9719b320252759b6ac6.jpg2cbb4fdf052ef0da1b7224934ecc1dd1.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał. Tarcza potrafi być turkusowa, granatowa i zielona.

na żywo duży plus, bardzo fajnie, ciekawy bezel

post-92558-1576775882,5182_thumb.jpgpost-92558-1576775889,5248_thumb.jpgpost-92558-1576775895,9515_thumb.jpgpost-92558-1576775905,6805_thumb.jpgpost-92558-1576775910,6491_thumb.jpgpost-92558-1576775916,9857_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy okazji zabiorę go do Ciebie,

w zestawie jest taki ogólny standard: zegarek, gumowy pasek i skórzany roll, dodatkowe teleskopy.

tylko pasek jest na 20mm, wszystkie fajne paski mam na 22 lub 24mm. będzie trzeba @gripen znów zaangażować ;)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abir

Ty tu jesteś chyba najbardziej doświadczonym brąziakiem. Przewija się tego przez Twoje ręce polujesz na jakąś perełkę ? Czy tak bardziej z ciekawości

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz że ma ich sporo to jeszcze chyba ma jakiegoś kuriera z opcją teleportacji. Wczoraj o 22 pisze o nowości u Maraneza a dzis w południe juz nosi go na nadgarstku ;) 

 

Żółwiowaty troche wiec fajny. Bezel nie centruje czy mnie sie wydaje?

 

Damka niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, myślę że Ty i Sław jesteście przodownikami.

Teraz już staram się kupować to co mnie zainteresuje od razu, od pierwszego wejrzenia. Wtedy jest szansa że zegarek zostanie na dłużej. Bez znaczenia jest jego "perełkowatosc". Już nie gonie św. Grala.

Jakiś czas temu myślałem że jak kupie droższy zegarek o którym marzyłem to będzie moja perełka. Mam omege i szkoda mi jej nosić. Może syn dostanie

 

Nie ukrywam, że kusi mnie stanąć w kolejce po Twój zegarek. Wśród wszystkich seryjnych dobrze byłoby mieć zegarek z jednostkowej produkcji, w większości wykonany rękoma producenta. Tylko walałbym bardziej kompaktowe wymiary. Takie coś 43mm i L2L 52mm max.

Raz że ma ich sporo to jeszcze chyba ma jakiegoś kuriera z opcją teleportacji. Wczoraj o 22 pisze o nowości u Maraneza a dzis w południe juz nosi go na nadgarstku ;)

 

Żółwiowaty troche wiec fajny. Bezel nie centruje czy mnie sie wydaje?

 

Damka niestety.

FedEx tak szybko roznosi prezenty.

Jest na prawdę fajny.

Bezel centruje dobrze. Może to wina perspektywy zdjęcia. Żabol zostaje w tyle w tym temacie

W temacie FedEx. Z Azji zegarek przyleciał do RFN. Blisko nas. Myślałem Gdańsk już blisko. Ale paczka poleciała do Francji na lotnisko deGola. Dopiero wtedy do Warszawy, a potem wozem drabiniastym do 3city.

Mogą uczyć się od DHL EXPRESS


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem taką kruszynkę robić po zrobieniu prawie w całej pierwszej strony , chciałem zrobić poprawkę i błąd w programie kropka gdzieś znikła. Ucięło jedno ucho. Wkurzyłem się , 8 godzin obliczeń i programowania wraz z obróbką szlag trafił. Je...em ty w ch.j

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem taką kruszynkę robić po zrobieniu prawie w całej pierwszej strony , chciałem zrobić poprawkę i błąd w programie kropka gdzieś znikła. Ucięło jedno ucho. Wkurzyłem się , 8 godzin obliczeń i programowania wraz z obróbką szlag trafił. Je...em ty w ch.j

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

A nam wydaje się że zrobić kopertę do zegarka to prosta automatyka CNC

Nie poddawaj się. Masz wielu kibiców swojej pracy


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.