Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak w brązie ciekawsze :)

 

Widac po zdjęciach że lubisz paski bo nawet Omega i Orient na paskach. Fajna kolekcja

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak w bazie ciekawsze :)

 

Widac po zdjęciach że lubisz paski bo nawet Omega i Orient na piaskach. Fajna kolekcja

zdecydowanie brązy fajniejsze :wub:


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mosiądz  28,5

mm 

85003260_576379372913202_87679647788753283385434_576379379579868_263995391823839

Edytowane przez MISTYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie brązy fajniejsze :wub:

Ale szampańskie Bambino, mimo stali, braku prestiżu, taniości, wtórności itp.(wszystko niby)- to rodzyneczek słodziutki, że mniam, mniam!!! :rolleyes:

I jeszcze do tych salowych Orientów...gdyby tak zrobili Stara Heritage Gothic w brązie, z taką szampańską tarczą i termicznie barwionymi wskazówkami i indeksami...za dużo pite było chyba :P;)

Edytowane przez vpyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem kilka ofert i jednak poza moim zasięgiem. Inaczej, w zasięgu są ale byłbym w domu zabity. Pozostają mali przyjaciele z Azji. Może ktoś napisać na co warto zerknąć z Ali. Z góry dziękuję.

 

 

Mam TC-9 na bazarku prawie za darmoszkę. Ze wspomnianego budżetu jeszcze sporo zostanie na prezent dla żony. Jakąś bransoletką ją udobruchasz :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry!

 

Piotrek, fajnie! :wub:

 

 

mosiądz  28,8 mm 

 

 

 Nieźle wyszło!

 

I żeby nie na pusto:

 

 

49448798276_f7f1bc72fc_3k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, rozumiem, że chodzi o sztuki w brązie? . A jest tu kilku kolegów z lepszymi zbiorami :)

Na chwilę obecną wygląda to tak. Zdjęcie z telefonu, ale sądzę że jest na tyle wyraźne aby rozpoznać modele

 

Piękna kolekcja, podziwiam Twoje imponujące efekty z patynowaniem. Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat podatności mosiądzu (czyli Ventusa) na patynę? Na Twoich zdjęciach wypada blado w porównaniu z brąziakami - czy tak faktycznie jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat podatności mosiądzu (czyli Ventusa) na patynę?

 

jaki on jest podatny na przyspieszanie to nie wiem. nic z nim nie robiłem, mam go od niedawna.

na razie w sposób naturalny trochę zmatowiał, zmienia lekko kolory. tyle co mogę powiedzieć. pewnie jak przyjdzie wiosna i zacznę wystawiać zegarka na powietrze to złapie wiatr w żagle :)

na pewno zauważyłem, że inne zegarki z mosiądzu szybciej się zmieniały. ten robi to rzeczywiście dużo wolniej. czy to lepiej, czy gorzej? nie wiem nie zastanawiałem się nad tym. zegarek jest malutki, nazwałbym go mały elegancik

Bry!

 

I żeby nie na pusto:

 

ten zegar to mocny punkt Twojej kolekcji wub.png


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki on jest podatny na przyspieszanie to nie wiem. nic z nim nie robiłem, mam go od niedawna.

na razie w sposób naturalny trochę zmatowiał, zmienia lekko kolory. tyle co mogę powiedzieć. pewnie jak przyjdzie wiosna i zacznę wystawiać zegarka na powietrze to złapie wiatr w żagle :)

na pewno zauważyłem, że inne zegarki z mosiądzu szybciej się zmieniały. ten robi to rzeczywiście dużo wolniej. czy to lepiej, czy gorzej? nie wiem nie zastanawiałem się nad tym. zegarek jest malutki, nazwałbym go mały elegancik

ten zegar to mocny punkt Twojej kolekcji wub.png

Dziękuję za odpowiedź. W takim razie ja sprawdzę jego podatność na przyśpieszanie - wyklikałem Mori 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. W takim razie ja sprawdzę jego podatność na przyśpieszanie - wyklikałem Mori 2 :)

Miałem mori ver 1. Wg mnie powinien szybciej patynowac. Jego powierzchnia jest chyba bardziej szczotkowana

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Prywata i w sumie z bazau... aaale może przejdzie bez bicia ;)
Byłby ktoś zainteresowany paskiem "drabinką" z mojego sternika (bez klamry)?

Używany do zdjęć i szybko zdjęty z zegarka, do którego, według mnie, nie bardzo pasuje.

 

Fotki częściowe na zegarku:

AQs1oD6.jpg

 

AfM3peg.jpg

 

i45K9iT.jpg

Jeśli ktoś chętny się na priva objawi to zrobię aktualne.

Drogo nie będzie ;)


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie smakowite

U mnie tak

post-92558-1580242868,9944_thumb.jpgpost-92558-1580242875,5904_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar to mały bo 43 mm tylko grubas :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilek, tak, jak Kornel napisał... Dla mnie za mały. W tym rozmiarze mam jedynie Żabę, ale ona iest optycznie większa przez wąski bezel, no i jeszcze vintage'owego nurka by Poseidon.  Jakby miał ze 3 mm więcej, to bym się pewnie nie oparł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abyss 3 fajny, ale to za mało abym się skusił. No i ta jeszcze większa grubość.

Kolejny przykład, że jak się pojawia jakiś model Zelosa w wersji pierwszej to trzeba brać, bo następne będą już tylko następnymi.

Generalnie ok, ale nie pojawiło się uczucie między nami

Dzisiaj tak

Davosa sama zielenieje przy bezel?

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Davosa sama zielenieje przy bezel?

 

Sama. Moja pomoc jedynie taka że żadne warunki pogodowe i słona woda jej niestraszne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłego łyk endu

post-92558-1580489332,0578_thumb.jpgpost-92558-1580489336,9014_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.