Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to lodz podwodna jest. Pisałem już kiedyś.


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Aragon Parma: eta 2824, tarcze meteoryt, perła, damast. Ceny między 550 a 650 USD. Wrzucam, bo wreszcie coś w Thomasowym rozmiarze - 45 i 50mm :D210ce81e325e29285c324ba60008d777.jpg8d94474fbfc70046af9b907a7d8cd451.jpgaeecbb9ec94e5c4415e8e3bf8f95a8e4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry!

A gdzie toto dają?

I żeby nie na pusto:

 

 

 

49675703511_d1eb64d865_3k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu klamr z brązu to polecam portal ETSY. Można znaleźć super klamry i świetne paski.

Poniżej zdjęcia. Kupiłem pasek z klamrą i dostałem dwie klamry gratis (jedna z brązu druga stalowa , identyczne) 

post-47221-0-28871000-1584705236_thumb.jpg

post-47221-0-89325800-1584705265_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam drożyzna. Klamry przez Ciebie pokazane słabe. Wszystkie je miałem. Cienkie teleskopy , jesteś pewien , że to masz brąz ? Z producentem jestem w kontakcie , kupowałem za polowe ceny jaka jest na tym portalu , a darmowe co dodawał to PVD nie brąz. Tak samo są tam klamry Litwina i Ruska , i te polecam ale lepiej z nimi się skontaktować , ja je kupuje po 40-45$.

I żeby nie na pusto c30c2d6ad961d0f7affdc4f47a9cb234.jpg

62c736d739a1142cb93fc07d5795917b.jpg

6fc18a22687ddba0d701de7bdcbbc074.jpg

b42e882e815d02e103d1d0d495befd46.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dwie identyczne klamry stalową i z brązu. Teraz je zważyłem, stalowa 10 gramów z brązu 12 gramów. dla pewności klamrę z brązu zarysowałem ostrym stalowym śrubokrętem. Zdjęcie załączam. Powłoka PVD to ok. 5 mikronów, Jestem pewny że rysy są głębsze.

Co do teleskopu się nie wypowiadam. Zobaczymy jak będzie dalej. Za pasek i klamrę zapłaciłem ok. 80 USD. 

post-47221-0-46592700-1584726774_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Good morning Wietnam

Miłego łykendu. Ja niańcze dziś maleństwo na ręku

post-92558-1584796185,944_thumb.jpgpost-92558-1584796190,6026_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Good morning Wietnam

Miłego łykendu. Ja niańcze dziś maleństwo na ręku

Fajne kitku ;)

Ja hoduję grzyba:

aacd3bb928bfd996b2631b881fd13017.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

helson żyleta 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest piękny.9dde708bd8f81b72a2fcd001834c690f.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, moje zdanie już znasz. kształt koperty jest mega. :)

gdybyś zmieścił się z tym projektem w 44mm, L2L 52mm i gruby do 16mm chyba bym zmiękł ;)

wielkie gratulacje 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta i bezel w tym momencie 15 mm wysoka . Dojdzie 2 mm dekiel. Ale z kolei spróbuje w następnym uszy obniżyć 2-3 mm Tomek mnie do szału doprowadza

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D  :D  :D  :D


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się nie znam, ale mam małą uwagę. Moim zdaniem należałoby albo przefrezować łby śrub albo pogłębić gniazda na ich łby tak aby nie wystawały ponad powierzchnię bezela.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta i bezel w tym momencie 15 mm wysoka . Dojdzie 2 mm dekiel. Ale z kolei spróbuje w następnym uszy obniżyć 2-3 mm Tomek mnie do szału doprowadza

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Staram się, psze Pana... Ktoś Cię musi przekonać, że to będzie dobry strzał, tym bardziej, że już wcześniej trafiłeś...:

 

 

49690945778_76511b9e7e_3k.jpg

 

 

 

 

Może się nie znam, ale mam małą uwagę. Moim zdaniem należałoby albo przefrezować łby śrub albo pogłębić gniazda na ich łby tak aby nie wystawały ponad powierzchnię bezela.

 

 

 

W żadnym wypadku, śruby muszą wystawać, jest dobrze, jak jest. Kto macał te zegarki, ten wie. Żadne zdjęcia nie oddają ich piękna.

Piotrek, nie kombinuj nic przy śrubach, pls!!

Edytowane przez Thomas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się, psze Pana... Ktoś Cię musi przekonać, że to będzie dobry strzał, tym bardziej, że już wcześniej trafiłeś...:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W żadnym wypadku, śruby muszą wystawać, jest dobrze, jak jest. Kto macał te zegarki, ten wie. Żadne zdjęcia nie oddają ich piękna.

Piotrek, nie kombinuj nic przy śrubach, pls!!

Niestety mam zamiar coś zmienić. Śruby muszą wystawać , to tez jest jakaś ochrona przed uszkodzeniem bezel. Ale mam zamiar śruby dać o 1 mm większe by bezel był jeszcze mocniej i pewniej przykręcony. Nie chciałem znów 12 śrub dawać. Pod bezel jest uszczelka 1 mm może trochę grubszy. Musi być mocno skręcony.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą być większe, może ich być mniej, myślę jednak, że warto by ich rozkład zgrywał się z indeksami na tarczy.


Nie kombinuj nic przy śrubach oznaczało po prostu żebyś ich nie chował w materiał. Na tym polegają bimetaliczne smaczki tych zegarków!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.