Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś na sprzedaż Rawai 45 w konfiguracji jak poniżej? Mogą być inne kolory oprócz niebieskiego.

1261173271.thumb.jpg.297d7d44e6c34af9dbb8b141f10743bd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie chcesz bezpośrednio ze strony? Są dostępne wszystkie kolory po 350$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że wszystkie wyprzedane a na zatoce przydrogawo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano faktycznie jest jeden, tylko w międzyczasie znalazłem Nethunsa 5 na bazarku i się waham...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Odin napisał:

Ano faktycznie jest jeden, tylko w międzyczasie znalazłem Nethunsa 5 na bazarku i się waham...

Kup oba i problem z głowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nethuns przydrogi nieco... Ale bierz oba, jak kolega radzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nethuns od Bryka? Co do ceny to się nie wypowiem, ale od kolegi Bryka łyknąłem właśnie mojego Rawai (szybko i konkretnie - polecam :) ), i powiem szczerze, mojego zadowolenia nie ma końca... Przy okazji kupiłem też stalową Lavę, ale założyłem ją może ze 2 - 3 razy, Rawai nadal z łapska nie schodzi... :D i coraz częściej się zastanawiam, na cholerę mi te pozostałe 20 sikorów w pudełku... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brąz zaraża bardziej niż koronawirus


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toście pomogli... Cena wyjściowa Nethunsa 5 nie jest usprawiedliwiona nawet śwajcarskim serduchem, ale oferta Kolegi ?

Pokażcie jakieś foty Rawai, jak ten mosiądz wygląda po utlenieniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rawai mężnieje świetnie. jak jutro odpalę kompa to może znajdę coś w archiwum

ale nethuns to nie brass tylko bronze. uważam, że wyższa cena ma uzasadnienie. mi podobają się oba, ze wskazaniem na nethunsa mimo wszystko. nie wiem po ile jest nethuns na bazarku, ale możesz tę cenę porównać z ceną na SW. Nie patrz na cenę na stronie producenta bo ona wyjdzie z opłatami drożej niż SW. Jak pogadasz dobrze na czacie z Markiem to dostaniesz rabat. Będziesz wiedział wtedy co jest dla ciebie korzystne.

ewentualnie mam niewykorzystany rabat 15 euro na SW. mogę go odstąpić tobie. na razie nie planuję zakupów u nich. oczywiście jeśli skorzystasz z rabatu Marka to już nie dołożysz mojego. z własnego doświadczenia wiem, że będziesz zadowolony. kiedyś interesowałem się tym nethunsem i wiem ile mogą.... :)

Nethuns byłby mój gdyby nie dość duże wymiary.

jest jeszcze zoretto indy - może namiesza ci w głowie?? 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu https://flic.kr/s/aHsmGkg9XX masz moje Rawai 49 (mosiądz), nie patynuje zbyt szybko. Natomiast Rawai 45 mam z brązu.

Btw. Nethuns (ten z bazarku) byłby mój, gdyby nie małe wymiary...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Zoretto, jak widzę na ich stronie, ma obecnie rabacik 20% ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim?

Zoretto jakoś nie teges. Myślałem jeszcze o Crossfire z damastem ale chyba idę po Nethunsa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nethuns ma fajną kopertę ale ta small seconds mi bardzo nie pasuje, jakby poźniej dodatkowo dołożona, w Bobie 2017 są dwie a tak świetnie ułożone, że nie przytłaczają reszty tarczy ale, jak wszystko rzecz gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Bob ma właściwy rozmiar... 

 

 

A u mnie miedź:

 

 

49896837541_a436742461_3k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie tego BOBa dostać i za ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boba dostać to cud a w tym przypadku jest przykładem, jak small second powinny wyglądać, wedle mojego gustu oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie Baltic pokazał nową wersję Aquascaphe mianowicie w kopercie z brązu lecz podobno jest to jakiś stop mniej podatny na starzenie. Ktoś miał z tym może doczynienia. Normalnie brudzenie skóry przez koperty z brązu jakoś mnie nie przekonuje ale może z tym stopem jest inaczej?

Sam zegarek prezentuje się tak i powiem, że nawet mi się podoba.

 

https---cdn.shopify.com-s-files-1-0012-9299-2583-products-BALTIC_AQUASCAPHE_Bronze.png?v=1589377881.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, z tym jest inaczej, nie brudzi, nie chce patynować (bardzo wolno, niezauważalnie ciemnieje, prawie wcale). Mam taki zegarek od Piotrka, on pewnie powie Ci więcej na temat tego materiału.

 

 

49810045713_ad335a66f9_4k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten baltic I rozmiar w sam raz:) Szkoda, że nie zrobili modelu z kopertą z brązu I niebieskim sapphire glass bazelem, takim jak w stalowych modelach.  Francuzi robią fajne zegarki z brązu. Yema ma super model, teraz baltic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.