Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wymagaj, żeby ktokolwiek, kto lubi zegarki katował je i sprawdzał podatność na przygody. Ja unikam takich sytuacji, ale może Piotrek rozjaśni temat, obrabia ten materiał, to będzie wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie ? z przygodami to nie miałem na myśli specjalnego katowania, tylko przypadkowe uderzenia na przykład o futrynę drzwi i takie tam wynikające z codziennego noszenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, w każdym razie mój Thunder nie miał jak dotąd żadnych przygód. I niech tak pozostanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam swoim przewaliły  już nie raz nie dwa  i po ścianie przejechałem i nic się z   Thunder  nie dzieje   twardy jak  Ninja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie thunder, ale rodzina...

 

 

49908811293_c9e082fa0b_3k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś pokazać na zdjęciu jak wygląda z bliska koperta wykonana z tego stopu tak po paru miesiącach noszenia. Głównie chodzi mi o nalot i zmianę barwy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój inny stop, ale za to fajnie powoli się patynuje w naturalny sposób

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nocny Jastrząb napisał:

Mógłby ktoś pokazać na zdjęciu jak wygląda z bliska koperta wykonana z tego stopu tak po paru miesiącach noszenia. Głównie chodzi mi o nalot i zmianę barwy. 

 

 

Wiesz co, ciężko będzie znaleźć w tej ekipie takiego, co nosi którykolwiek ze swoich zegarków przez kilka miesięcy.  Ludzie mają ich najmarniej kilkanaście... U mnie wypada na każdy zegarek jeden dzień na dwa miesiące. Naprawdę zamierzasz nosić jakiś zegarek przez parę miesięcy? Przecież to jest psychicznie niehigieniczne...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mógłby ktoś pokazać na zdjęciu jak wygląda z bliska koperta wykonana z tego stopu tak po paru miesiącach noszenia. Głównie chodzi mi o nalot i zmianę barwy. 
Jeśli to ma być alu brąz to pooglądaj sobie zdjęcia Steinharta Ocean One, Tudora BB, Haliosa Seafortha, one wszystkie też są z alu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki Panowie za odzew ? faktycznie różnica do zwykłego stopu jest niesamowita. Oczywiście nie dla każdego jest to na plus takie powolne łapanie patyny ale mi się nawet podoba. Na pewno skóra będzie czystsza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nocny jastrząb, ja miałem kilka zegarków z brązu,obecnie zelos hammerhead i żaden nie brudzi skóry,pamiętaj że zakrętka koperty jest ze stali i zazwyczaj jest ona wypukła więc koperta odstaje od skóry nadgarstka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał, jak patynuje mosiądz w Rawai. Ano tak, po trzech tygodniach od odbioru przesyłki (zero wspomagania, 100% natural ? )

 

IMG_20200519_2318171.thumb.jpg.4476e6190104a40d16947d420cefdb01.jpg

Edytowane przez Litus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No!!! Obawiałem się go, zupełnie niepotrzebnie!

 

Kiedyś. Teraz to jeden z faworytów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kod zniżkowy z Aquatico dla czytelników naszego bloga i użytkowników KMZIZ - kod "2gwatchblog" daje 10% zniżki z okazji dnia ojca i działa od 20.05. do 21.06.

Obiło mi się o uszy, że darmowa wysyłka SF Express idzie długo, ale jest w Polsce przetwarzana przez jakiegoś pośrednika i chyba przez to omija urząd celny ;)

https://aquaticowatch.com/

 

Brąziaki mają moim zdaniem bardzo fajne więc myślę, że po zniżce tym bardziej warto.


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie zrobiony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, piotrek39 napisał:

Dzięki emoji106.png takie zamówienie było



Sent from my iPhone using Tapatalk

Znaczy się robisz zegarki z brązu i można coś u Ciebie zamówić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy z takim można dołączyć?

20200520_185907.thumb.jpg.a0b026f3a3876f1ec8944c64dbc8ef6b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mocne wejście. dla mnie boooomba :)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odin, z tym to idź się uwalić w jakieś kaszubskie bagnisko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znaczy się robisz zegarki z brązu i można coś u Ciebie zamówić?

Zdarza się choć ostatnio rzadko. Potrzebowałem przerwy.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.