Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Tc 9 znów coś rzeźbi na kickstarter


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.06.2020 o 19:18, Schioedtei napisał:

Przy pakiecie 5 wychodzi 700zł za sztukę, ktoś chętny na grupowy zakup?
 


Zielonego mogę przygarnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oris pozamiatał poza zapięciem i deklem całość z brązu72e882b7bf691f4508ef5fa0d0504a08.jpgbcfe8d310ffd60b090324e173f658861.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odważne, w kontekście higieny nadgarstka. Dla mnie za dużo cukru w cukrze. Mała limitacja nakręci emocje i pójdą wszystkie. Refleksja przyjdzie z czasem
Screenshot_20200615-185139-01.jpg

A ja układam się z nowym strusiem
IMG_20200615_183405-01.jpgIMG_20200615_183412-01.jpgIMG_20200615_183420-01.jpg

Aaa jeszcze gdyby ktoś chciał gruppo gamma vanguard bronze to jest 20% off na dzień ojca


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, konax napisał:
Oris pozamiatał poza zapięciem i deklem całość z brązu


Dla mnie klasa :) Niestety poziom cenowy na ich stronie to nie dla mnie :(
A macie może jakieś przykłady zegarka koperta plus bransoleta z brązu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie klasa default_smile.png Niestety poziom cenowy na ich stronie to nie dla mnie default_sad.png
A macie może jakieś przykłady zegarka koperta plus bransoleta z brązu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Poza tym Orisem jedynie Visconti robi w całości z brązu, H2O robi z mokume gane i to by było na tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
14 godzin temu, abir napisał:

Aaa jeszcze gdyby ktoś chciał gruppo gamma vanguard bronze to jest 20% off na dzień ojca

aaaaa gdzie?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aaaaa gdzie? 
FATHRRSDAY2020. kod jest/był ważny 48 godzin. Albo do wczoraj albo do dziś. Nie wiem jak oni doby liczą

.
Screenshot_20200616-093439.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Dzięki, i tak za drogo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.06.2020 o 19:10, abir napisał:
Odważne, w kontekście higieny nadgarstka. Dla mnie za dużo cukru w cukrze. Mała limitacja nakręci emocje i pójdą wszystkie. Refleksja przyjdzie z czasem

A ja układam się z nowym strusiem

Aaa jeszcze gdyby ktoś chciał gruppo gamma vanguard bronze to jest 20% off na dzień ojca

Brąz brązem ale takiego syfu nie chciałbym za żadne skarby. Tak mógłby wyglądać mój zegarek po roku jak już spocznę na głębi rzeki jakiejś czy żwirowni a nie

Edytowane przez Kwiatek
Nie cytuj zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos bransolety z brązu, tu prototyp Zelosa.

FB_IMG_1592349633386.jpg

FB_IMG_1592349627339.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i proszę... To o czym mówiliśmy jakiś czas temu, taśma bimetaliczna, jak ta, z której robi się panewki do silników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i proszę... To o czym mówiliśmy jakiś czas temu, taśma bimetaliczna, jak ta, z której robi się panewki do silników...
Jak skręcanie to nie jest bimetal. W sumie bimetalem można by nazwać mokume gane a ciekawe bo jeszcze nie widziałem żadnej koperty ani bransolety wykonanej z tego materiału co najwyżej custom klamry od chyba Ciecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz się porozglądać. Jest kilka zegarków z takimi kopertami, tylko są w ch... drogie. Natomiast kompletnie nie rozumiem faktu, że wykluczasz skręcanie bimetalu. Mam wrażenie, że nie miałeś nigdy w ręku panewek od silnika spalinowego. Ten materiał, gdyby tylko zastąpić czarną stal nierdzewką doskonale nadaje się na kajdan, czy to skręcany, czy na piny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ale mi chodzi o to, że założeniem bimetalu jest to, że dwa gatunki są zgrzewane, spawane czy w inny sposób trwale połączone a skręcanie do tego nie należy. W elektrotechnice na przykład bimetal wykorzystuje się w zabezpieczeniach nadprądowych, bimetal można znaleźć też w żelazku i kuchence gazowej a to wszystko przez wykorzystanie różnej rozszerzalności cieplnej dwóch użytych typów materiału w elemencie bimetalowym

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, tośmy się dogadali... Mnie chodziło o skręcane ogniwa bransolety i zastanawiałem się, co ma do tej metody materiał, z jakiego są wykonane. I o to też chodziło autorowi wrzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.06.2020 o 01:22, whst napisał:

A propos bransolety z brązu, tu prototyp Zelosa.

 

 

 

Nie chcę nic mówić, ale Elshan zrobił dokładnie tak bransoletę jak mu podsunąłem w październiku 2018 😁.
Wtedy odpowiedział, że sprawdzi swoimi fabrykami czy da się to zrobić .. i widzę, że się da. Chyba powinienem się upomnieć o jeden egzemplarz gratis jak już będą gotowe 😄


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się łyk end
IMG_20200618_204612-01.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.