Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

obserwuję wątek od pewnego czasu, ciekawie się czyta Wasze posty i powoli dochodzę do wniosku że brąz jest i dla mnie :)

Tomek

 

 

 

Edytowane przez wolfun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,
obserwuję wątek od pewnego czasu, ciekawie się czyta Wasze posty i powoli dochodzę do wniosku że brąz jest i dla mnie
Tomek
 
 
 
To jest bardzo dobra koncepcja
Witam,
obserwuję wątek od pewnego czasu, ciekawie się czyta Wasze posty i powoli dochodzę do wniosku że brąz jest i dla mnie
Tomek
 
 
 
To jest bardzo dobra koncepcja
Witam,
obserwuję wątek od pewnego czasu, ciekawie się czyta Wasze posty i powoli dochodzę do wniosku że brąz jest i dla mnie
Tomek
 
 
 
To jest bardzo dobra koncepcja
Witam,
obserwuję wątek od pewnego czasu, ciekawie się czyta Wasze posty i powoli dochodzę do wniosku że brąz jest i dla mnie
Tomek
 
 
 
To jest bardzo dobra koncepcja

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, wolfun napisał:

Witam,

obserwuję wątek od pewnego czasu, ciekawie się czyta Wasze posty i powoli dochodzę do wniosku że brąz jest i dla mnie :)

Tomek

 

 

 

 

 

Dokładnie - i to nie tylko brąz ale mosiądz jest dla Ciebie.

 

Zobacz jak ładnie wygląda na łapie 🙂

 

.107266092_10158423369602902_8787554933520046682_o.thumb.jpg.d67bc4c1770c66805cba9d48c1ff8e82.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nethuns przyszedł dzisiaj i nie wiem co z nim zrobić😔 Z jednej strony to zegarek o którym marzyłem (diver z bronzu z manualnym naciągiem) z drugiej za duży jest chyba dla mnie. Wielkość jest ok, ale bardzo wysoki. Zamieszczam zdjęcia i zdjęcia ventusa mori, który bardzo mi pasuje. Ventus 12,5  mm wysokości, nethuns 15.8.  Za zegarek zapłaciłem 470 funtów, czyli bardzo ok i nic podobnego za tą kasę nie dostanę. Gdyby to była automat, to bym go oddał, ale nakręcanie zegarka co rano to dla mnie idealny początek dnia. Doradźcie panowie co zrobić, zostawić czy oddać.

IMG_20200710_152516

 

IMG_20200710_152448

 

IMG_20200710_153353

 

 

Edytowane przez Laponek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Laponek napisał:

Nethuns przyszedł dzisiaj i nie wiem co z nim zrobić😔 Z jednej strony to zegarek o którym marzyłem (diver z bronzu z manualnym naciągiem) z drugiej za duży jest chyba dla mnie. Wielkość jest ok, ale bardzo wysoki. Zamieszczam zdjęcia i zdjęcia ventusa mori, który bardzo mi pasuje. Ventus 12,5  mm wysokości, nethuns 15.8.  Za zegarek zapłaciłem 470 funtów, czyli bardzo ok i nic podobnego za tą kasę nie dostanę. Gdyby to była automat, to bym go oddał, ale nakręcanie zegarka co rano to dla mnie idealny początek dnia. Doradźcie panowie co zrobić, zostawić czy oddać.

 

 

Jak dla mnie to wypada się tylko cieszyć z tak pięknego zegarka - gratuluję udanego zakupu i mam nadzieję że kolega będzie zadowolony nakręcając rano i pijąc kawkę.

PS - jak dla mnie to za mały na taki męski nadgarstek 🙂

 

 

1 godzinę temu, abir napisał:

To jest bardzo dobra koncepcja emoji16.pngTo jest bardzo dobra koncepcja emoji16.pngTo jest bardzo dobra koncepcja emoji16.pngTo jest bardzo dobra koncepcja emoji16.png

 

Kolega dostał mosiężnego "bagcyla"

Edytowane przez Grawermen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty, zostaw go. Przyzwyczaisz się. Pamiętaj, że nie miałeś jeszcze takiego zegarka. Ventus może być dla niego deklem, to inna liga wg mnie.
Rawai też jest wysoki, po chwili noszenia zapominasz o nim
Jak się podoba to nie myśl co inni powiedzą, nie ma żadnych wytycznych w noszeniu zegarka. Jeśli jest chemia to noś go z dumą.
Jest zajeb.....


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to wygląda jakby był idealnie dopasowany do Twojego nadgarstka. Daj go na skórę, bo na gumie też miałem wrażenie, że coś nie gra, klamra odstaje i takie tam, ale jak dostał skórkę to już jest zupełnie inny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Grawermen napisał:

 

 

Dokładnie - i to nie tylko brąz ale mosiądz jest dla Ciebie.

 

Zobacz jak ładnie wygląda na łapie 🙂

 

.107266092_10158423369602902_8787554933520046682_o.thumb.jpg.d67bc4c1770c66805cba9d48c1ff8e82.jpg

Zdjęcie nie balansuje 😞 , ale wierzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, wolfun napisał:

Zdjęcie nie balansuje 😞 , ale wierzę :)

 

🙂 

Jack Black Yes GIF by National Geographic Channel

Edytowane przez Grawermen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Zegarek zostaje. Pokazałem synowi na nadgarstku i powiedził, że bomba. Tutaj koneserzy zegarków z brązu też dają zielone światło więc nie mam wyjścia:) Na razie zegar zostaje na gumie i będzie się moczył ze mną w morzu. A jak będę w Polsce to poproszę jednego z forumowych speców od pasków o zrobienie czegoś fajnego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Laponek napisał:

Dzięki za odpowiedzi. Zegarek zostaje. Pokazałem synowi na nadgarstku i powiedził, że bomba. Tutaj koneserzy zegarków z brązu też dają zielone światło więc nie mam wyjścia:) Na razie zegar zostaje na gumie i będzie się moczył ze mną w morzu. A jak będę w Polsce to poproszę jednego z forumowych speców od pasków o zrobienie czegoś fajnego. 

 

.Super

 

Beach Day Dog GIF

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RUDY 102 - zegarek tzw hand made.

Od kolegi tu na forum kupiłem zegarek radziecki i powoli zbieram akcesoria by go złożyć.

Tematem będzie czołg Rudy102 

Tarcza zrobiona z mosiądzu a pasek uszyje mi kolega w zamian za klamrę.

Klamerkę wycinam sam (piłką) z mosiądzu. 

Koszt projektu ok. 100 zł

Mam nadzieję ukończyć projekt za 5-8 dni.

 

.IMG_8653.thumb.jpg.e70e2cce41c2b8890558888d05699af7.jpg

 

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się podoba to bierz,
Sprzedawca z allegro jest pod tym samym nickiem tu na forum. Pogadaj z nim, może da ci lepszą cenę, choćby o prowizję allegro
A ja dziś też z boldr
IMG_20200712_122952-01.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello there!

Wreszcie upolowałem 🙂.

 

IMG_20200710_200838.thumb.jpg.5ca7dccfb49239ec626ddf98dec6f835.jpg

IMG_20200710_200857.jpg

Edytowane przez Litus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj "astronałta" grawerowana tarcza  do zegarka firmy Regia. Kolega chciał bez okna daty . Jak zrobi "przeróbkę" to wstawię zdjęcia.

 

Astronaut skull - brass

 

.2061676670_skullastoronaut.jpg.7fa1e1f22dcef13df497c06d464814b0.jpg

Edytowane przez Grawermen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tarcza z mosiądzu pokrytego na gorąco emalią w kolorze " abisyn black".

.

IMG_0244.JPG

IMG_0243.JPG

IMG_0242.JPG

IMG_0241.JPG

IMG_0238.JPG

IMG_0234.JPG

IMG_0231.JPG

Edytowane przez Grawermen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszło
IMG_20200714_133445.jpgIMG_20200714_133449.jpgIMG_20200714_143144.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
55 minut temu, abir napisał:

Przyszło
 

I jak wrażenia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz tylko nosić i czekać na patynę
Tak, Maranez szybciutko ładnie obchodzi
Teraz tylko nosić i czekać na patynę
Tak, Maranez szybciutko ładnie obchodzi
I jak wrażenia? 
Bardzo pozytywne. Bardzo fajna jest jasna tarcza. Całościowo świetny brąz na lato

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.