Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę ich na świecie jest , wiec pewnie się będą pojawiać. W Europie tez kilka widziałem do wzięcia , ceny od 1100 euro ciekawe to wszystko jest. Gdybym tak kasował , byłbym bogaty 1d2ca98b1a299bc5ae0de2c2d1fa6a08.jpg&key=d744defb34f8286e3f8b9e0be27e3f9f39fc4296d4fda4a655f57c2c62177e57

f3788ee87a3d299f99bb748ad9e1401b.jpg&key=24bfa26f883d7580bd1483895f1f0430348aeb1f7f4607bc6ddd5ff7ae079a35

7431620bb8bd363ab04956c2104b826a.jpg&key=1c4dcf5252e27072f9ab3cbde268cd72c32d15c30361817fc138cbda5c73346f

Ten to pomysł klienta , uparł się żeby świecił. Nie mój pomysł.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś podobnie jak w malarstwie art


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam,nie chce się ktoś zamienić lub zakupić zelos hammerhead midnight blue na nh35? Jutro oferte na bazarek wrzucę na razie pytam tu. Pozdrawiam.

20200804_185614.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już swojego mam, więc....


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że było kilku chętnych na San Martinowego Pam-a, ale nie zdążyło się załapać - w tym ja

Steeldive, ten od krzywych uszu, wypuścił właśnie swoją kopię. Są na ali i ebayu.

 

https://a.aliexpress.com/_BUy9qJ19eb1eecea4e41528f391ac05d9ff72e.jpg&key=79df70166dd5b809bd87d9cbafb5f38d047cb831058b095b8e99b560e194d840

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na wykonanie tego zegarka na zdjęciach z Ali to masakra, satynowane to chyba pilnikiem do obróbki zgróbnej robili 🤨

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święty Marcin miał jeszcze przyklejoną do tarczy łódkę i to go wyróżniało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojtam, dajcie spokój... Wypijecie..., będzie dobrze🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pierwszy z bronze bezel


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawie tego steeldive. Wydawało mi się na pierwszy rzut oka że to jest to samo co SM. Jednak nie, inne indeksy, nie ma podziałki minutowej, inne markery na bezel, bardziej kuliste, brak na bezelu podziałki między 0 a 15 minutą, lekko inne wskazówki.

Zastanawia mnie też widoczny stalowy wałek przy koronce w pozycji zaciągniętego zabezpieczenia koronki. Nie wiem czy koronka powinna przylegać do koperty,. Tak jest w SM.

Nie twierdzę że jest brzydki, ale SM zrobił chyba to ciekawiej.

Może warto zainteresować się tymi wersjami

Sam myślę nad tą drugą?? Ale też leży mi na wątrobie ten vintage od PONTVS.

Chyba się napiję default_smile.png

 

Screenshot_20200807-192628-01.thumb.jpg.acff1bc2e8978ec34782eda37234d868.jpgScreenshot_20200807-192643-01.thumb.jpg.6ec3ecc6f4aaa36757ccb173c3af3911.jpg

 

 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mierzei, jeszcze przed przekopem
IMG_20200807_113332-01.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44 mm Więcej o jeden niż Żaba... I podoba mi się... I do tego monoblock. Będę nosił. Czasem 🤗

Edytowane przez Thomas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Na mierzei, jeszcze przed przekopem


Mówię Ci, do tego biały pasek i zostaniesz królem okolicznych dyskotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę że dobrze się orientujesz w moich zegarkach
Coś tam pamiętam

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu dywagujecie nad złomem steeldive 😜 a na zatoce rzucili san martin z manualem

A wziąłem se zielonego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lincoln Six Echo napisał:

Obraz może zawierać: tekst „możemy - C Chociaż jeślibym miał wyrazić SWO shcialbym. aadี otami aby pułki rozlokowane obecnie najspieszniej pr7 G Ceza pewny, że nikliwością ch proponowałb w rych trud królowi Arr Rzymie. pożało 08 Ci się to za- onu eks- a obecnie woje zdanie tryja, cesarza jny odwet za ostatniemu oronę z armeńską. M do Antiochii, podejmuję się osadzi umenskim korzystając z teg”

 

 

To jest zegarek z brązu, mosiądzu lub miedzi ?

13 godzin temu, Thomas666 napisał:

taki wpadł:

 

 

 

 

 

Szkoda że nie do mnie 🙂 ( wpdł 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.