Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo, to można kupić, i z ewentualnym zwrotem nie ma problemu.
Dobra informacja


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko chłopaki, pamiętajcie z tymi zwrotami, że to jest lekki problem dla sprzedawcy. Nie nadużywajcie tego. Zwrot kosztów wysyłki- strata. Doprowadzenie wymacanego zegarka do stanu nowego- dodatkowa robota. Korekta paragonu- dodatkowe wypisywanie protokołu. Wiem, bo sam prowadzę sklep internetowy (inna branża) i czasem moje myśli o takim kliencie, który robi sobie wypożyczalnię za darmo, są delikatnie mówiąc, nieprzychylne.

Znajomemu z forum nie wypada robić takich numerów ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ja ustalam regulacje prawne dotyczące sprzedaży na odległość.
Standardem już jest kupowanie 4 par butów, przymiarka i 3 do zwrotu.
Ciuchy to samo. Kupuje dla dzieciaków hurtem i 2/3 odsyłam. Nikt jeszcze nie narzekał.
Zegarek też mogę kupić, przymierzyć. Jak się nie spodoba to mam prawo zwrócić. Oczywiście nie uszkodzony, itd. Jasna sprawa.

Nikt nie chce robić nikomu kłopotu specjalnie, tylko korzysta z przysługujących praw konsumenckich.

Miałem na myśli, że łatwiej i bezpieczniej dokonać zwrotu w kraju/Europie niż na daleki Wschód. Nic wiecej, żadnego naciągania.


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Ja tylko napisałem. Jeśli choć jedna osoba zastanowi się nad tym, to dobrze. Nikogo nie zamierzam przekonywać na siłę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj przez przypadek mosiężnego pilota tc-9 z ręcznym naciągiem;) Miał ktoś takiego? Jaka jest jakość zegarków tego microbrandu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilota nie miałem. Miałem chyba 3 inne modele. Jakość może być, nie są drogie więc nie ma co spodziewać się wodotrysków.
3 razy wchodziłem do tej samej rzeki. Już nie wejdę. Wiesz jak to jest, Gdy nie masz porównania z innymi brązami to jest ok. Ale jak masz inne zegarki i zaczynasz porównywać to już animusz opada
Jak się podoba to jest wszystko ok.


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, abir napisał:

Pilota nie miałem. Miałem chyba 3 inne modele. Jakość może być, nie są drogie więc nie ma co spodziewać się wodotrysków.
3 razy wchodziłem do tej samej rzeki. Już nie wejdę. Wiesz jak to jest, Gdy nie masz porównania z innymi brązami to jest ok. Ale jak masz inne zegarki i zaczynasz porównywać to już animusz opada
Jak się podoba to jest wszystko ok. emoji108.png

Kupiłem nowego za pół ceny więc powinno być ok. Zawsze chciałem zegarek z ręcznie robioną tarczą, a kolega mistyk mi pisał, że taki typ jest bardzo dobry do modowania:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Laponek napisał:

Kupiłem nowego za pół ceny więc powinno być ok. Zawsze chciałem zegarek z ręcznie robioną tarczą, a kolega mistyk mi pisał, że taki typ jest bardzo dobry do modowania:) 

jak za pół ceny i do zabawy z przeszczepami to idealny. jak coś pójdzie nie tak to nie będzie wielkiej krzywdy.

ostatecznie dołożysz ciężarek do zestawu wędkarskiego na grunt :)

 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Laponek napisał:

Kupiłem wczoraj przez przypadek mosiężnego pilota tc-9 z ręcznym naciągiem;) Miał ktoś takiego? Jaka jest jakość zegarków tego microbrandu? 

 

Jak nie skundlisz przeróbkami i Ci nie podejdzie, to przygarnę, bo mi się podoba i jednego takiego już w domu mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Thomas666 napisał:

 

Jak nie skundlisz przeróbkami i Ci nie podejdzie, to przygarnę, bo mi się podoba i jednego takiego już w domu mamy.

Ciężko z tym będzie bo ja mieszkam w UK:) Ale dobrze słyszeć, że ktoś ma i jest zadowolony:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ciężko? Przelewam kasę, Ty pakujesz i wysyłasz... Nie widzę problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł z wykorzystaniem gotowego zestawu jako bazy 🍻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się taki popełnił dla odmiany taki AP po kwarantannie 532724fc1b5d9110748b76c31097b4e7.jpg
4fb29c24edcf4961403f2c66063dcc22.jpg
a3c3493b2ea4e0c42514f248bb4988ba.jpg
165ba3fa2991acf4e3a2c409c7ebd4d7.jpg
ef173d04aebe605c8d0d56207d976419.jpg
f93bcd3a7d80c969f2ceacd705b7429c.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy indeksy na tarczy mają wywiercone otwory i tam napchana jest luma? Czad


U mnie cały cang:
48ee4260e96129c3d0321549a4f44e18.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej pierwsze próby "przyspieszenia" korozji :) Zelos Abyss 3.

 

60jmt8p3x47x.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł nowy pasek z węża do Neminusa:

 

IMG_3672.thumb.jpeg.4115d6a1113aa287c153c835b56781d9.jpeg

 

Jest dobrze. Kolor idealnie zagrał z tarczą, a o to się bałem, bo Neminus ma taką tarczę w kolorze... podobnym do... niczego. No i wody się nie boi, można się zanurzać ;) Chińczyk nie kłamał.

EDIT: swoją drogą ciekawe co to za wąż był. Jakiś taki nie za duży, bo widać po szlufkach. Szlufki cięli z węża w poprzek, a pasek wzdłuż.

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyjechał

2020-09-09_09-49-19

Bardzo fajny zegarek:) Nie spodziewałem się za wiele za 150 funtów, a tu takie miłe rozczarowanie:) Naprawdę ładny cyferblat, pięknie wkomponowana mała sekunda. Bardzo przyjemnie się nakręca, pięknie tyka. Kupiony był do modowania, ale żal będzie z nim coś robić:) Bardzo jestem zadowolony z zakupu. 

A tu zdjęcie naszej bestii pilnującej mojej kolekcji miedziaków;) 

2020-09-09_10-00-24

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z posiadaczy Rawai mógłby się wypowiedzieć jak długo trzeba czekać na patynę? 😜

20200909_195707.thumb.jpg.f33615b1c37c3252c18dd986d30dfdbf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare tarcz dzisiaj wypocilem 

118977752_10158793446936473_2516512158629340364_o.jpg


If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie przyszła surowa klamerka od Majfrenda i taki znaczek mi koleżanka wypaliła:

 

 

50327109841_653930651f_3k.jpg

 

 

do tego:

 

 

50209706157_a415e5141e_3k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle wyszło. Zaoferuj im współpracę w zakresie dostaw klamerek 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.