Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie, jak tak. Jak jest czym to trzeba się pochwalić.
Koperta jest w kwadracie? Jaka dł boku?

Jak nie, jak tak. Jak jest czym to trzeba się pochwalić.
Koperta jest w kwadracie? Jaka dł boku?


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B&R jest za***isty , miałem przyjemność nosić go przez moment. Graty!!!
Wczoraj przyglądałem się i przymierzałem Tudora , nie zrobił na mnie żadnego wrażenia nawet bym rzekł , słaby za takie pieniążki 573fb124717b3cae9500a7514e66053a.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, kwadratowa. 42x42mm, l2l 51.5mm.

Tudor też mi się super podoba, zwłaszcza niebieski Bucherer ale alu brąz to jednak nie to samo i też nie chciałem dubla w kolekcji (bo już mam w stali).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót do korzeni, zaczynamy patynę naturalnie zapuszczać..

 

 

IMG_20201004_123501.jpg


Czas jest moim sprzymierzeńcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Volturi napisał:

Powrót do korzeni, zaczynamy patynę naturalnie zapuszczać..

 

 

IMG_20201004_123501.jpg

Krzysiu ładny ale .... Davosa też niczego sobie😉

FB0F3D63-E5CD-4992-95A0-A94DBC0E4492.jpeg


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu jest za***isty, chodzi mi po głowie, ale boje się żony, jak zobaczy kolejny zegarek to mi w... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krzysiu jest za***isty, chodzi mi po głowie, ale boje się żony, jak zobaczy kolejny zegarek to mi w... 
Jeśli poważnie myślisz o tym Krzysiu w brązie celuj wyłącznie w wersję ombre. Będziesz zadowolony

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale bardzo podoba mi się wersja z niebieską tarczą, a ombre z tego co widzę to brąz, chociaż też jest bardzo ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego ale bardzo podoba mi się wersja z niebieską tarczą, a ombre z tego co widzę to brąz, chociaż też jest bardzo ciekawy.
Miałem oba, tylko ombre

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem dziś jakieś aukcje i zobaczyłem coś takiego:

 

371041747_Zrzutekranu2020-10-06o21_45_58.png.9d37aeb2dbf078145ddd0db52c97842d.png

 

Muszę przyznać, ze ma w sobie coś, tylko ten datownik do bani... Nie kupię :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupisz? 😮 https://www.ebay.pl/itm/Helson-Porthole-Bronze-500m-Diver-Swiss-ETA-Automatic-Movement-44mm-Bronzo/303716724063 Gdyby jednak, to się bardzo ostro targuj. OSTRO!!! Koleś jest naprawdę bardzo dobrym sprzedawcą, kupowałem u niego i jest bardzo podatny na perswazję. Pomimo absurdalnych początkowych cen, finalnie sprzedaje w całkiem zbliżonych do normalnych, a miewa prawdziwe perełki. Tylko niestety, wysyła FEDEX-em chyba albo jakimś innym kurierem, więc cła i VAT-u nie ominiesz. Chyba, że masz kogoś w Stanach, a potem ten ktoś... Lubię obserwować jego sprzedaż, bo ma czasem takie zegarki, co ja ich nigdy na oczy nie widziałem i nawet nie wiedziałem, że takie są :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee... W tych pieniądzach to bez łaski bywają nowe ze strony producenta, co jakiś czas w promocji... A i tak za drogo. Kedyś upoluję używkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak mi się wydawało ;) Wrzuciłem, bo ma w sobie coś ciekawego, do kupowania tam się moim zdaniem nie nadaje. Z resztą, jak pisałem, tarcza a zwłaszcza datownik na niej jest nie w moim guście. Kiedy wreszcie ktoś wpadnie na pomysł, że do takiego ścioranego zegarka to i wskazówki i tarcza powinny być pasujące klimatem. Postarzane, patynowane, pasujące kształtem, jak w jakimś starym urządzeniu na łodzi czy czymś takim. 

Zrzut ekranu 2020-10-07 o 20.38.08.png

Zrzut ekranu 2020-10-07 o 20.41.34.png

Zrzut ekranu 2020-10-07 o 20.42.24.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho koperta całkiem zgrabna ale tarcza taka se, za jasna ta zieleń, za gruba gradacja tarczy, ale od biedy mógłbym nosić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się z brązową tarczą nawet podoba, chociaż brak jej postarzania, jak w VIS-e. W tych klimatach nadal Andersmann mi się bardziej podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pontvs vintage ma fajniejszy bezel i tarcze. Chyba poczekam na niego.

A na gorąco,
I co, jest ktoś chętny na zakup tego Trident. Ruszył dziś na kickstarter. Pojedynczo 400$. Kupując 2 szt. 750$
Screenshot_20200929_075107_com.instagram.android-01.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.