Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Bry!

Takie z dziś. Fajnie widać jak ceramika pochłania światło.

 

 

50984841057_958c40aae9_3k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoretto ma teleskopy 2,2mm. Nie każdy mój pasek przyjmie taki trzpień. Duże, solidne i wiercone uszy. Sam zegarek od wczoraj już się lekko zarumienił. Szybko łapie.
IMG_20210227_114803-01.jpgIMG_20210227_114756-01.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomniane Zoretto bardzo przypomina Nethuns No5, przynajmniej bezel i tarcza, wiadomo ze brak tutaj Nethunsowej osłony koronki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abir jak zwykle świetne nabytki - nie kojarzę żadnego z twoich zegarków którego nie chciałbym mieć.
ceramika jak najbardziej na tak - ja mam ciemno zieloną i jest świetna. 

Ale mam pytanie - ściągał ktoś cos ze stanów - od osoby prywatnej - żeby opłat uniknąć i w ogóle  szybko, tanio i bezpiecznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mnie się, że Zoretto jest wcześniejszym modelem niż nr 5, a podobne są do siebie, ponieważ oba inspirowane są stylistyką włoskiego suba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoretto ma bardziej przyjazne wymiary dla mnie. Jest super dobry


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MierzejR napisał(-a):

 Ale mam pytanie - ściągał ktoś cos ze stanów - od osoby prywatnej - żeby opłat uniknąć i w ogóle  szybko, tanio i bezpiecznie?

 

jeśli kupujesz od prywatnej osoby ale z oficjalnym transportem to opłaty są pewne zgodnie z przepisami.

albo masz kogoś kto podróżuje tam i nazat. to wtedy może ci zabrać do walizki zegarek i przywieźć. i to będzie tanio. czy szybko nie wiem, to zależy kiedy leci. :)

szybko to ups najczęściej ze stanów lub fedex ale musisz coś oddać naszemu urzędowi podatkowemu

 

a to druga moja nowalijka

 

IMG_20210227_134109-01.thumb.jpeg.41838fc4b5b72b502e5c297ee1a8f205.jpeg

 

IMG_20210227_134117-01.thumb.jpeg.129811d053486b91256f149a65c0a498.jpeg

 

IMG_20210227_134105-01.thumb.jpeg.f0fe482de660091d8ccb3dbaa4c53a60.jpeg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoretto Indy z zieloną tarczą kusi od lat ale przegapiłem promkę i czekam dalej :)

ale z niebieską tarczą również wygląda świetnie

Edytowane przez artooro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, artooro napisał(-a):

Zoretto Indy z zieloną tarczą kusi od lat ale przegapiłem promkę i czekam dalej :)

ale z niebieską tarczą również wygląda świetnie

teraz mieli darmową wysyłkę. a u nich to jest 50 dolarów.

choć czasem mieli chyba też jakieś obniżki ceny zegarka, ale wtedy dochodził transport. tak mi się wydaje. teraz niebieski był ostatni i go wziąłem. 

 

Edytowane przez abir

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były raz za 350$ ale akurat zielonego już nie było

Poczekam, nie można mieć naraz wszystkich wymarzonych zegarków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, artooro napisał(-a):

Były raz za 350$ ale akurat zielonego już nie było

Poczekam, nie można mieć naraz wszystkich wymarzonych zegarków ;)

 

to trochę taniej wychodzi. ale nie jest tak źle z darmową przesyłką. fajny jest indy

Edytowane przez abir

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, artooro napisał(-a):

Zoretto Indy z zieloną tarczą kusi od lat ale przegapiłem promkę i czekam dalej :)

ale z niebieską tarczą również wygląda świetnie

Mówisz i masz- kod rabatowy na 20% w zoretto - "FEIS", przed chwilą sprawdzałem działa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, BAT123 napisał(-a):

Mówisz i masz- kod rabatowy na 20% w zoretto - "FEIS", przed chwilą sprawdzałem działa 

Fakt, działa

Dzięki, czekam na dostawę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to będą 2 sztuki. brawo


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się, jest idealnie, protektor osłania przed uszkodzeniem wystające markery bezela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszło mi się podoba, osobiście inne wskazówki bym włożył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Hard Rockin' Amigo napisał(-a):

Mam identyczne spostrzeżenie - wskazówki dałbym inne.

Dziękuję za uwagi. A jakie wskazówki byście widzieli w tym zegarku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to się strasznie nie podoba, wręcz mam alergię na wskazówkę godzinową typu "mercedes". Dałbym coś prostego np. namokiMODS Fifty Fathoms. A czym więcej patrzę na to co zrobiłeś to coraz bardziej mi się podoba, aż nabrałem ochoty, żeby samemu coś stworzyć 😉

Edytowane przez BAT123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

55 minut temu, BAT123 napisał(-a):

Mi to się strasznie nie podoba, wręcz mam alergię - wskazówka godzinową typu "mercedes". Dałbym coś prostego np. namokiMODS Fifty Fathoms. A czym więcej patrzę na to co zrobiłeś to coraz bardziej mi się podoba, aż nabrałem ochoty, żeby samemu coś stworzyć 😉

Ładny kształt fakt. Z tym że uważam, że do tej tarczy i koperty pasują wskazówki w kolorze "rose gold". Natomiast kształt to już kwestia gustu. Jak mi się znudzą to pewnie je zmienię nie jest to szczególnie trudne, trzeba tylko być cierpliwym z sekundową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor bezwzględnie musi być złoty, to co napisałem wyżej to chodziło jedynie o kształt wskazówek.

Edytowane przez BAT123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na tak - wskazówki mnie nie bolą, a podoba mi się połączenie tej tarczy z kopertą. zresztą mocno myślałem nad kupieniem takiego chińskiego tuńczyka. z ta tarczą bym się nie zastanawiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.