Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Bry

Thomass drugie pudełko też zacne. W  tym Morganie bardzo mi się bezel podoba i fajna patynka. 

A do mnie wreszcie dojechał w czwartek po długich wojażach, przepakowaniu  za wielką wodą i leżakowaniu w Częstochowie :) _MG_5737_hammer.thumb.jpg.6547ca082a12ca41656cb7b92b07d2fe.jpg

 

i już wiem co wszyscy w nim widzą. Napawałem się cały weekend więc fota dopiero dzisiaj.

 

Fajnie temu Helbergowi na tym pasku traczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.03.2021 o 11:05, artooro napisał(-a):

A do mnie wpadł maluszek z fajną patynką :)

20210322_110414.thumb.jpg.1912aa133684fa9b9b176c438e0b021a.jpg

bardzo mi się ten obris podoba. tylko chyba byłby trochę mały jak na moje upodobanie. taki fajny bezel byłby gdyby miał 43-44mm

w ostatnim czasie na olx były 2 sztuki. szybko zniknęły. nie dziwię się bo to atrakcyjny zegarek. może ty zgarnąłeś jeden z nich?

19 godzin temu, traczu napisał(-a):

Nowy pasek bb358c63300446ed8f5b88ce51e53dc5.jpg

parciak mu bardzo pasuje

Godzinę temu, MierzejR napisał(-a):

Bry

Thomass drugie pudełko też zacne. W  tym Morganie bardzo mi się bezel podoba i fajna patynka. 

A do mnie wreszcie dojechał w czwartek po długich wojażach, przepakowaniu  za wielką wodą i leżakowaniu w Częstochowie :) _MG_5737_hammer.thumb.jpg.6547ca082a12ca41656cb7b92b07d2fe.jpg

 

i już wiem co wszyscy w nim widzą. Napawałem się cały weekend więc fota dopiero dzisiaj.

 

Fajnie temu Helbergowi na tym pasku traczu.

pierwszy wypust HH jest najciekawszy. gratulacje wyboru. mój oliwkowy poszedł w świat, ale tylko dla wyższego celu.gdybym miał pozbyć się i rzetrwonić kasę to byłaby szkoda. niech się dobrze nosi :)

apropo czekania na przesyłkę.

 

poszedłem po taniości i idzie do mnie z singapur towar pocztą ekonomiczną. wg tracking samolot jest w powietrzu już 5 dni 😂


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, abir napisał(-a):

poszedłem po taniości i idzie do mnie z singapur towar pocztą ekonomiczną. wg tracking samolot jest w powietrzu już 5 dni 😂

Jak pocztą ekonomiczną, to nie samolot tylko gołąb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - faktycznie młotek jest bardzo wygodnym zegarkiem - w zasadzie go nie czuć na ręku, w ogóle nie czuć tych wymiarów. I przy Rawai wydaje się wręcz filigranowy

1 godzinę temu, abir napisał(-a):

poszedłem po taniości i idzie do mnie z singapur towar pocztą ekonomiczną. wg tracking samolot jest w powietrzu już 5 dni 😂

:)

w/g trackingu mój był z samolotu wyładowywany przez 3 dni, no ale to było w cieniu jasnej góry. Ciekaw jestem co tym razem do ciebie idzie - masz zawsze fajne wybory.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=92558]abir[/mention] mój przyjechał zza wielkiej wody 
Aaaa, to światowa sztuka

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka




w/g trackingu mój był z samolotu wyładowywany przez 3 dni, no ale to było w cieniu jasnej góry. Ciekaw jestem co tym razem do ciebie idzie - masz zawsze fajne wybory.
 

Jedzie do mnie taki mało popularny microbrand na M. Resztę tajemnicy zostawię sobie na opening
W zegarku zakochałem się już dawno temu. Powstrzymywała mnie tylko cena i opłaty z tym związane. No i inne obciążające budżet zakupy w stali.
Ale trzeba sobie sprawiać przyjemność, a cena to tylko stan umysłu.
Prawdopodobnie będzie to jedyny zegarek w kraju. Przynajmniej nie znalazłem nigdzie. Bo chciałem się nawet wypytać o różne rzeczy.
Liczę że już za kilka dni paczka odnajdzie się gdzieś na celnym PP i ruszy do mnie..



Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

12 godzin temu, abir napisał(-a):

Jedzie do mnie taki mało popularny microbrand na M. Resztę tajemnicy zostawię sobie na opening emoji6.png

to temat podgrzany - to teraz czekamy z niecierpliwością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.03.2021 o 21:11, abir napisał(-a):

Aaaa, to światowa sztuka emoji106.png

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 


 


Jedzie do mnie taki mało popularny microbrand na M. Resztę tajemnicy zostawię sobie na opening emoji6.png
W zegarku zakochałem się już dawno temu. Powstrzymywała mnie tylko cena i opłaty z tym związane. No i inne obciążające budżet zakupy w stali.
Ale trzeba sobie sprawiać przyjemność, a cena to tylko stan umysłu. emoji2369.png
Prawdopodobnie będzie to jedyny zegarek w kraju. Przynajmniej nie znalazłem nigdzie. Bo chciałem się nawet wypytać o różne rzeczy.
Liczę że już za kilka dni paczka odnajdzie się gdzieś na celnym PP i ruszy do mnie..



Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

No dawaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dawaj!
Jeszcze nie mam.
Ale jest już w Polsce. Teraz transport z WER Warszawa do WER Pruszcz Gd trwa ponad 3 dni
Nasza poczta ma wigor i rozmach

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2018 roku koralik do bransoletki damskiej (pies - mnich) szedł z W-wy do Pruszcza 2 tygodnie. Ale to była zima i jak to mnich, pewnie na piechotę wędrował...😂

 

A póki co wiosna...

 

 

51074671548_7ad4859023_3k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pies, to pewnie Dominikanin 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi wyglądał, ale ja tam się nie znam😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same piękności.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% brązu w brązie 

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy ten zielony na języku jest trwały, czy to zwykła patyna złażąca od patrzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Odin napisał(-a):

Tak się zastanawiam, czy ten zielony na języku jest trwały, czy to zwykła patyna złażąca od patrzenia?

 

To patyna

... ale chyba nie jest zwykła, nie zauważyłem żeby od patrzenia coś się z nią działo ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dziś zielony, chyba wybrałem podświadomie cc9c4271751990d2580f5d0efaf0545d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Ciech napisał(-a):

100% brązu w brązie

Świetne te klamry. Chcem. jest szansa czy jakieś obłędnie długie terminy masz? Z wiosennym pozdrowieniem, u mnie wprawdzie nie zielony ale turkus

 

RAW.thumb.jpg.17261df0f7738e3575e5b750271ac354.jpg

Zdjęcie robione ziemniakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MierzejR miło mi że Ci się podobają moje klamry mimo widocznych ubytków i  znacznych śladów upływu czasu :)

Gdybyś chciał coś więcej o nich wiedzieć zapraszam na PW.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.