Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, tylko moja zieleń aż spękała od tego wiosennego słońca 😉

20210329_103551.thumb.jpg.1d5d6d7793088904b944be785988515c.jpg

20210329_103903.thumb.jpg.e755cc1412c4bcfa91c9dd20d9e127ea.jpg

20210329_104154.thumb.jpg.1948d376885f1e2a4381d48c77a0f13a.jpg

Edytowane przez Odin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten białas, gratuluje! Na początku jak go wypuścili to mi się nie podobał, ale teraz  czym dłużej go obserwuje to coraz bardziej mi się widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi podoba się od początku. Gdyby miał bezel cały z brązu jak inne wersje to chyba lapalbym się za portfel

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie same mam odczucia, bezel z brązu to by był strzał w 10!

Edytowane przez BAT123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel z brazu i biala tarcza - taka wersja juz byla. Serious Watches limited - bodajze z 2019 roku - pierwsza edycja ich limitacji.

Mialem, ciekawy model i dzis juz niespotykany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kfraniu napisał(-a):

Bezel z brazu i biala tarcza - taka wersja juz byla. Serious Watches limited - bodajze z 2019 roku - pierwsza edycja ich limitacji.

Mialem, ciekawy model i dzis juz niespotykany.

masz rację. dobrze ją pamiętam. wtedy łykałem wersję z meteorytem. biała wersja przegrała. teraz pewnie wziąłbym też z białą tarczą - ale się skończyły. może boldr i SW zrobi jakieś reedycje w fajnej cenie :)

 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Jest ok. Łajt pała! ;)

jestem na tak. 👍

każdy odyssey w brązie czy łąjt czy nie jest "pała" :)

 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.03.2021 o 14:33, Ciech napisał(-a):

miło mi że Ci się podobają moje klamry mimo widocznych ubytków i  znacznych śladów upływu czasu

takie najlepsze - przeglądałem kiedyś twój wątek z klamrami i muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem twojego talentu 

19 godzin temu, rafalmosty napisał(-a):

Dzisiaj taki dotarł😉

Fajny - gratulacje 

 

A u mnie przyjacielskie przejęcie od kolegi Bosson z forum IMG_20210327_102138_1.thumb.jpg.28988919ce42a6d779fcadf2d8a7c1d2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratki. To kolega śmignął szybciutko tę makarę. 😄

stare wypusty są super. miałem kiedyś tego nowego. nie było miłości

fajny jest octopus od makary, ale chyba mało go w przyrodzie


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abir dzięki - faktycznie ten jest całkiem nie powiem i całkiem być może. Zwłaszcza w tej wersji  żołw szylkretowy. :)

No i kolor tarczy dla mnie na tak i to wypukłe szkło - tylko luma słaba na indeksach - na wskazówkach ok. Zostanie na dłużej

 

A jak z twoją premierą? doszło? Pop-corn szykować na dzisiaj czy dopiero na jutro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszło dziś  znienacka. tracking poczty polskiej działa w tylko sobie znany sposób :) po pracy zobaczę paczkę i muszę jeszcze wymyśleć historię dla mojej lepszej połowy. :)

 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, abir napisał(-a):

doszło dziś  znienacka. tracking poczty polskiej działa w tylko sobie znany sposób :) po pracy zobaczę paczkę i muszę jeszcze wymyśleć historię dla mojej lepszej połowy. :)

 

To już pewnie masz opanowane do perfekcji 😁 

Również czekam niecierpliwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, artooro napisał(-a):

To już pewnie masz opanowane do perfekcji 😁 

😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha - to jest najlepsze - legalizacja zakupów w domu. Mam to samo, jeden gagatek to już dwa lata leży w ukryciu😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BAT123 napisał(-a):

Ha ha - to jest najlepsze - legalizacja zakupów w domu. Mam to samo, jeden gagatek to już dwa lata leży w ukryciu

U mnie aktualnie 2 na kwarantannie w pracy - Młotek i Makara. Muszą jeszcze odczekać bo w kwietniu przybędzie zakup autoryzowany przez władzę zwierzchnią. Ale to będzie bułka z masłem bo oba używki więc zostaną zakupione w maju i w czerwcu za symboliczne 100-200 zł (okazja i grzechem było nie brać :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś przyczepiłem się do ilości posiadanych przez połowicę butów, torebek oraz tzw. "motywacji" (za chwilę schudnę, to będę nosiła). Od tej pory mam spokój. Najlepszą obroną jest atak...😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tych scenariuszy wprowadzania zegarków do oficjalnej kolekcji to najgorzej było na początku gdy było mało zegarków. to dostałem do testów, to była super promocja, to dłuuugo na niego czekałem,  itd... sposoby @Thomas666 też przerobiłem. 

ale najlepszy jest sposób damski, tj: "masz znowu nowy zegarek?"     "no co ty, przecież mam go od dawna. tylko leżał w pudełku i nie było okazji założyć. albo że zdjąłem patynę i wygląda jak nowy" 🤣

 

jeszcze o białych tarczach. świetnie wyglądają z brązami. mam maraneza layan i prezentuje się coraz ładniej, pojawia się super kontrast. myślę o powrocie do helsona właśnie z białą tarczą. nie wiem czy jakiś jeszcze bronze/brass jest dostępny w tej wersji tarczy


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjechał do mnie movas

zegarek ma to coś niewidzialnego w sobie co działa na mój punkt G  😃 od bardzo dawna mi się podobał i nie chciał wyjść z głowy. w końcu się udało

nie zawiodłem się. ten zegarek będzie mocnym punktem w bronze pudełku. podoba mi się wszystko, 2 okienka na datę i dzień w różnych miejscach, tytanowa koronka, sama koperta i bronze bezel. całość jest mega fajna

jak zawsze są też plusy ujemne, takie małe pierdoły, ale jednak.

1. zegarek ma skręcane teleskopy, śruby są jakieś micro imbus czy jakaś inna cholera. przydałby się w zestawie dedykowany wkrętak. radzę sobie na razie małym płaskim wkrętakiem. ale wiem że to półśrodek i muszę coś sobie kupić.

2. tak jak gumowy pasek jest fajny, super na lato do wody, itp. tak skórzany pasek to porażka, dziwny, sztuczny (choć niby naturalny). jednak większość firm oryginalne paski ma do d*py, więc już się przyzwyczaiłem. jak dobrze pamiętam to tylko H2O dało bardzo dobrej jakości paski

super prezent na Wielkanoc

 

IMG_20210330_143340-01.thumb.jpeg.5bc3d9bd832bbdf1bc11e33969a5b378.jpeg

 

IMG_20210330_143502-01.thumb.jpeg.d86160cb844ca5209629f54f4272ea5a.jpeg

 

IMG_20210330_143518-01.thumb.jpeg.c09994738d3f5db8547721dd974d85cd.jpeg

 

IMG_20210330_143549-01.thumb.jpeg.213b998e580623d08eb1c10500bb2d15.jpeg

 

IMG_20210330_143557-01.thumb.jpeg.5246fe057386edab2f0d196a6ffa2a04.jpeg

 

IMG_20210330_143910-01.thumb.jpeg.a31ee6b11af753c2b45a647078eae0c8.jpeg

 

IMG_20210330_163540-01.thumb.jpeg.ee1de3b91db30a7260101c1bcf1d4266.jpeg

 

 

IMG_20210330_143244-01.jpeg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie! Jaki to rozmiar? Jakbyś się wybierał w moją stronę to załóż, chętnie pomacam🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Bardzo fajny ten Movas - robi wrażenie. I  cena...... też.

Edytowane przez BAT123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.