Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Thomas666 napisał(-a):

Ja kiedyś przyczepiłem się do ilości posiadanych przez połowicę butów, torebek oraz tzw. "motywacji" (za chwilę schudnę, to będę nosiła). Od tej pory mam spokój. Najlepszą obroną jest atak...

 

To prawda - ja poczekam aż kupi kolejny obraz na aukcji :) 

 

37 minut temu, abir napisał(-a):

przyjechał do mnie movas

zegarek ma to coś niewidzialnego w sobie co działa na mój punkt G  😃 od bardzo dawna mi się podobał i nie chciał wyjść z głowy. w końcu się udało

Ajajaj - świetny tyle powiem i wracam oglądać jeszcze raz zdjęcia. Świetny kolor tarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Movas petarda, dużo smaczków w jednym sikorze. Tylko ten Seagull za 1500 dolców trochę mnie zastanawia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Thomas666 napisał(-a):

Wygląda świetnie! Jaki to rozmiar? Jakbyś się wybierał w moją stronę to załóż, chętnie pomacam🙂

45mm

jak będę w okolicy odezwę się  :)

 

 

Godzinę temu, Odin napisał(-a):

Movas petarda, dużo smaczków w jednym sikorze. Tylko ten Seagull za 1500 dolców trochę mnie zastanawia...

 

dzięki chłopaki. 🙃

mnie też zastanawiał ten seagull w tych pieniądzach. powiem szczerze że to był powód długiego obwąchiwania się z tym zegarkiem. ale co tam, wolę zegarek z seagull który daje mi radość, niż coś co mnie nie pociąga z ETA

movas podobno przerobił jakoś tego seagulla na swoje potrzeby aby osiągnąć efekt daty w dwóch różnych miejscach. na ile to prawda nie wiem.

ja to wyznaję zasadę , że jeśli mechanizm nie ma zbyt mocnych odchyłek to może być nh35, seagull czy coaxial - nie ma znaczenia


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, abir napisał(-a):

przyjechał do mnie movas

zegarek ma to coś niewidzialnego w sobie co działa na mój punkt G  😃 od bardzo dawna mi się podobał i nie chciał wyjść z głowy. w końcu się udało

nie zawiodłem się. ten zegarek będzie mocnym punktem w bronze pudełku. podoba mi się wszystko, 2 okienka na datę i dzień w różnych miejscach, tytanowa koronka, sama koperta i bronze bezel. całość jest mega fajna

jak zawsze są też plusy ujemne, takie małe pierdoły, ale jednak.

1. zegarek ma skręcane teleskopy, śruby są jakieś micro imbus czy jakaś inna cholera. przydałby się w zestawie dedykowany wkrętak. radzę sobie na razie małym płaskim wkrętakiem. ale wiem że to półśrodek i muszę coś sobie kupić.

2. tak jak gumowy pasek jest fajny, super na lato do wody, itp. tak skórzany pasek to porażka, dziwny, sztuczny (choć niby naturalny). jednak większość firm oryginalne paski ma do d*py, więc już się przyzwyczaiłem. jak dobrze pamiętam to tylko H2O dało bardzo dobrej jakości paski

super prezent na Wielkanoc

 

Gratki! Nosiłbym :) Mi na watrobie leży micro 22.5 ale jeszcze musi poczekać

Odnośnie pasków to nie jest wszędzie tak źle - Zoretto całkiem fajne daje do zegarka, choc z klamerką już sie nie postarali, Obris Morgan w Nautilusie moze wizualnie nie jest zbyt ciekawy ale wykonanie i użytkowo jest super  :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy
Gruby jest na 15mm

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klamerka świetnie dopełnia całość, im dłużej na niego patrzę, tym bardziej mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty Rafał ciekawy zegarek

U mnie monotonnie , nic nie kupiłem już od wielu miesięcy przynajmniej z brązu d77d42144b7e82f33c5a27b8571c17e0.jpg
d47c575f83341a60205ac629677d2ab0.jpg
bff79225fabc2f6095e0904f6acd78df.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek... Ty to zupełnie nie musisz się napinać na jakiekolwiek zakupy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Movas super, gratuluję :)u mnie skromniej, ale jak na ten budżet jestem bardzo zadowolony. I pasek rozniez daje radę, miękki, bardzo wygodny.48219df314213de250775c363618b49b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, artooro napisał(-a):

.........im dłużej na niego patrzę, tym bardziej mi się podoba :)

ja tak miałem z żoną 🤣

a zegarek polecam. z numeracji wynika że zostały jeszcze 3 sztuki. na rynku wtórnym nigdy nie widziałem tego modelu. kiedyś dawno był na WUS w USA

 

 

4 godziny temu, piotrek39 napisał(-a):

....nic nie kupiłem już od wielu miesięcy emoji848.png przynajmniej z brązu emoji6.png
Sent from my iPhone using Tapatalk

dziękuję Piotrek. zdziwiłbym się gdybyś kupował brązy na rynku

a w stali co tam u Ciebie się dzieje? coś nowego na B, czy z koroną na tarczy?  ja w stali chyba swojego potrójnego grala już mam. ale nie zamykam się na głupie pomysły 😉 

 

 

5 minut temu, traczu napisał(-a):

Movas super, gratuluję :)u mnie skromniej, ale jak na ten budżet jestem bardzo zadowolony. I pasek rozniez daje radę, miękki, bardzo wygodny.48219df314213de250775c363618b49b.jpg

 

dzięki. ten SM też cały czas się kołacze po mojej głowie. bardzo fajny jest. 

czy on ma jakieś części koperty polerowane? na niektórych zdjęciach w necie tak to wyglądało. od góry surowe powierzchnie, a od spodu koperta jakby polerowana. to prawda?


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abir

Ja ostatnio w koronach siedzę , kilka B wystawiłem na sprzedaż na fb. Puki co , korona mnie kręci. Raczej już tak zostanie. Czas mnie nauczył , ze rotacja słabo się opłaca


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, abir napisał(-a):

(...)

czy on ma jakieś części koperty polerowane? na niektórych zdjęciach w necie tak to wyglądało. od góry surowe powierzchnie, a od spodu koperta jakby polerowana. to prawda?

Boki świeciły się, jak psu jajca, poradziliśmy sobie, zaczyna być OK... ;)

 

IMG_20210331_225050.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, piotrek39 napisał(-a):

Abir

Ja ostatnio w koronach siedzę , kilka B wystawiłem na sprzedaż na fb. Puki co , korona mnie kręci. Raczej już tak zostanie. Czas mnie nauczył , ze rotacja słabo się opłaca emoji2369.png
 

no to gratuluję powiększającej się kolekcji.👏

 

 

14 godzin temu, dzyndzl napisał(-a):

Boki świeciły się, jak psu jajca, poradziliśmy sobie, zaczyna być OK... ;)

 

to wygląda bardzo dobrze.

 

5 godzin temu, traczu napisał(-a):

Potwierdzam, jest lusterko :)

dzięki, czyli to prawda.

ale jak pokazał kolega @dzyndzl można sobie z tym poradzić


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

19 godzin temu, Thomas666 napisał(-a):

Piotrek... Ty to zupełnie nie musisz się napinać na jakiekolwiek zakupy...

Zgadzam się z przedmówcą

 

7 godzin temu, traczu napisał(-a):

Potwierdzam, jest lusterko :)

wrzuć więcej zdjęć, też koło niego chodziłem na początku roku, ale foty z ali to porażka. Gratuluję zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20210401_171758.jpg

Edytowane przez BAT123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

IMG_20210401_141457-01.thumb.jpeg.c15587dd2ae97ab3fcfe55a2a4a7aa6a.jpeg

 

IMG_20210401_145127-01.thumb.jpeg.bea520f62d06e144897ae028c4b2ec33.jpeg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

od jutra jest 20% na maranez. jakby kto chciał to wróciły do sprzedaży talay w tych starych fajnych tarczach. są wszystkie 3 kolory 

Edytowane przez abir

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fascynatów "brąziaków". Dzięki Wam także zapragnąłem kawałka brązu dla siebie i w końcu ten kawałek znalazł się i dla mnie. Nie poszedłem jeszcze na grubo jak niektórzy ;) , ale żeby zacząć przygodę myślę że godnie ;) dzięki za odkrycie "nowej drogi życia " zegarkowego ;)

Piękne sztuki tu się przewijają, szczególnie te hand-made Renegaty etc. To jest coś,  czapki z głów!!

20210328_200022.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, stenek fajny!🥂

Rafał, nie widać tych wczorajszych fotek😟

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3DEAC710-ACEA-494F-A814-1C4ED1934A4C.thumb.jpeg.fa6c1ae73458d7be2ebea156e614690c.jpeg
5D34E312-296D-42D7-B1AA-6D941892D097.thumb.jpeg.2c637518fe9664d11cf5f49f860415c9.jpeg
Mniam, kremówka

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Witam wszystkich fascynatów "brąziaków". Dzięki Wam także zapragnąłem kawałka brązu dla siebie i w końcu ten kawałek znalazł się i dla mnie. Nie poszedłem jeszcze na grubo jak niektórzy , ale żeby zacząć przygodę myślę że godnie dzięki za odkrycie "nowej drogi życia " zegarkowego
Piękne sztuki tu się przewijają, szczególnie te hand-made Renegaty etc. To jest coś,  czapki z głów!!
20210328_200022.thumb.jpg.e342db5a3a7f04a361210a4a3fe24dd3.jpg
Od pierwszego się zaczyna
Dobry wybór. Też o tej wersji poważnie myślałem. Ostatecznie mam niebieską.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Bartek, stenek fajny!
Rafał, nie widać tych wczorajszych fotek
Nie wiem o co kaman. To te były
IMG_20210401_145127-01.jpgIMG_20210401_141520-01.jpg

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt 🐣🐰

Alleluja i do przodu

 

IMG_20210403_092605-01.thumb.jpeg.d92cdaffb7cd1f190b6c0a40b29b7e4e.jpeg

 

IMG_20210403_092619-01.thumb.jpeg.75ff56318ec3eb63ad2dede59c4df8ef.jpeg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.